XBMC Skins - en to tg translation catalogue (66 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
tg: Имконоти барқ

[ctx: #31005]
en: Fixed
tg: Таъйиншуда

[ctx: #31006]
en: View Options
tg: Имконоти намоиш

[ctx: #31008]
en: Full screen
tg: Экрани пурра

[ctx: #31009]
en: Total Duration
tg: Давомнокии умумӣ

[ctx: #31019]
en: Network
tg: Шабака

[ctx: #31024]
en: Page
tg: Саҳифа

[ctx: #31025]
en: Items
tg: Объект

[ctx: #31026]
en: Misc Options
tg: Имконоти гуногун

[ctx: #31039]
en: Actions
tg: Амалҳо

[ctx: #31040]
en: Now Playing
tg: Ҳозир пахш мекунад

[ctx: #31046]
en: SEEKING
tg: ҶУСТУҶӮ

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
tg: Танзимҳои таҷассум

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
tg: Мураттаб: Бароянда

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
tg: Мураттаб: Камшаванда

[ctx: #31055]
en: Open playlist
tg: Кушодани рӯйхати пахш

[ctx: #31056]
en: Save playlist
tg: Захира кардани рӯйхати пахш

[ctx: #31057]
en: Close playlist
tg: Пӯшидани рӯйхати пахш

[ctx: #31058]
en: PVR information
tg: Иттилооти PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
tg: Ин файли таркибӣ мебошад, қисмеро, ки мехоҳед пахш кунед, интихоб намоед.

[ctx: #31102]
en: Background
tg: Пасзамина

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
tg: Намоиш додани видеои пахшшаванда дар пасзамина

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
tg: Намоиш додани таҷассуми пахшшаванда дар пасзамина

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
tg: Пинҳон кардани маҳорати хӯши дар таҷассуми экрани пурра

[ctx: #31142]
en: Settings level
tg: Сатҳи танзимот

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
tg: Манбаи лирика

[ctx: #31301]
en: Last Updated
tg: Навсозии охирин

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
tg: Пинҳон кардани маҳорати хӯшӣ

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
tg: Ҳофизаи истифодашуда:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
tg: Интихоби масири маҳорати хӯшӣ

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
tg: Воридшавии охирин

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
tg: Интихобкунандаи суруди караоке

[ctx: #31328]
en: Recently Added
tg: Иловашудаи охирин

[ctx: #31390]
en: Skin default
tg: Пӯсти пешфарз

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
tg: [B]ТАНЗИМОТИ НАМУДИ ЗОҲИРӢ[/B][CR][CR]Тағйир додани пӯст • Интихоби забон ва минтақа • Тағйир додани имконоти рӯйхати файлҳо[CR]Танзимоти пардаи экран

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
tg: [B]ТАНЗИМОТИ ПАРАМЕТРҲОИ ВИДЕО[/B][CR][CR]Идоракунии китобхонаи видеоӣ • Имконоти пахши видео[CR]Тағйир додани имконоти рӯйхати видеоҳо • Танзимоти шрифтҳои зерунвон

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
tg: [B]ТАНЗИМОТИ ПАРАМЕТРҲОИ МУСИҚӢ[/B][CR][CR]Идоракунии китобхонаи мусиқӣ · Имконоти пахши мусиқӣ · Тағйир додани имконоти рӯйхати мусиқӣ[CR]Танзими иловакунии мусиқӣ · Танзими имконоти караоке

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
tg: [B]ТАНЗИМОТИ ПАРАМЕТРҲОИ СУРАТҲО[/B][CR][CR]Тағйир додани имконоти рӯйхати суратҳо · Танзимоти намоиши слайдҳо

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
tg: [B]ТАНЗИМОТИ ПАРАМЕТРҲОИ ОБУ ҲАВО[/B][CR][CR]Интихоби се шаҳр барои гирифтани иттилооти пешгӯии обу ҳаво

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
tg: [B]ТАНЗИМОТИ ПАРАМЕТРҲОИ СИСТЕМА[/B][CR][CR]Танзимот ва санҷиши дисплейҳо · Танзимоти барориши аудио · Танзимоти идоракунии дурдаст[CR]Танзимоти масрафи барқ ·  Танзимоти ислоҳи хатоҳо · Танзимоти қулфкунӣ

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
tg: [B]ТАНЗИМОТИ БАРНОМАҲОИ ИЛОВАГӢ[/B][CR][CR]Идоракунии барномаҳои иловагии насбшуда • Тамошо кардан ва насб кардани барномаҳои иловагӣ аз kodi.tv[CR]Тағйир додани танзимоти барномаҳои иловагӣ

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
tg: [B]ТАНЗИМОТИ ПАРАМЕТРҲОИ ТВ[/B][CR][CR]Танзимоти иттилооти экрани пурра · Идоракунии танзимоти иттилооти EPG

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
tg: [B]ТАНЗИМОТИ ПАРАМЕТРҲОИ ХИДМАТҲО[/B][CR][CR]танзимоти идоракунии Kodi тавассути UPnP ва HTTP · Танзимоти мубодилакунии файлҳо[CR]Фаъол кардани Zeroconf · Танзимоти AirPlay

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
tg: Зерунвонҳои маҳаллӣ дастрасанд

[ctx: #31502]
en: Live TV
tg: Пахши мустақим

[ctx: #31503]
en: Add Group
tg: Илова кардани гурӯҳ

[ctx: #31504]
en: Rename Group
tg: Тоза кардани гурӯҳ

[ctx: #31505]
en: Delete Group
tg: Нест кардани гурӯҳ

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
tg: Гурӯҳҳои[CR]дастрас

[ctx: #31511]
en: Channel Options
tg: Имконоти шабака

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
tg: Пешгӯии обу ҳаво барои 36 соат

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
tg: Пешгӯии обу ҳаво барои як соат

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
tg: Пешгӯии обу ҳаво барои рӯзҳои истироҳат

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
tg: Пешгӯии обу ҳаво барои 10 рӯз

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
tg: Эҳтимолияти барфу борон

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
tg: Бозёбии иттилооти пешгӯӣ...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
tg: Харита ва ҳушдорҳо

[ctx: #31950]
en: WEATHER
tg: ОБУ ҲАВО

[ctx: #31951]
en: PICTURES
tg: СУРАТҲО

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
tg: ПАХШИ МУСТАҚИМ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
tg: ВИДЕОҲО

[ctx: #31954]
en: MOVIES
tg: ФИЛМҲО

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
tg: БАРНОМАҲОИ TV

[ctx: #31956]
en: MUSIC
tg: МУСИҚӢ

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
tg: ПАХШИ ДИСК

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
tg: СИСТЕМА
