KODI Skins - en to af_ZA translation catalogue (35 entries)

[ctx: #31005]
en: Cinema
af_ZA: Teater

[ctx: #31020]
en: Recently Added
af_ZA: Onlangs Bygevoeg

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
af_ZA: Visualisering Instellings

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
af_ZA: Sorteer: Opgaande

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
af_ZA: Sorteer: Dalende orde

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
af_ZA: Redigeer Agtergrond vir Media Tipe

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
af_ZA: Lirieke Byvoegsel

[ctx: #31135]
en: Change mode
af_ZA: Verander modus

[ctx: #31136]
en: Watch as 2D
af_ZA: Kyk as 2D

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
af_ZA: Geheue Gebruik:

[ctx: #31322]
en: Aired
af_ZA: Gelug

[ctx: #31351]
en: Pause
af_ZA: Pouseer

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
af_ZA: Vorentoe Spoel

[ctx: #31354]
en: Rewind
af_ZA: Terugspoel

[ctx: #31355]
en: Movie menu
af_ZA: Fliek kieslys

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
af_ZA: Laai Subtitels Af

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
af_ZA: Lokale subtitel beskikbaar

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
af_ZA: Kyk as 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
af_ZA: Verander modus

[ctx: #31362]
en: Enabled
af_ZA: In staat gestel

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
af_ZA: Geskeduleerde Tyd

[ctx: #31503]
en: Add Group
af_ZA: Voeg Groep by

[ctx: #31504]
en: Rename Group
af_ZA: Verander Groep naam

[ctx: #31505]
en: Delete Group
af_ZA: Wis Groep uit

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
af_ZA: Beskikbare[CR]Groepe

[ctx: #31510]
en: Timer Set
af_ZA: Tydhouer Gestel

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
af_ZA: 36 Uur Voorspelling

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
af_ZA: Uurlikse Voorspelling

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
af_ZA: Naweek Voorspelling

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
af_ZA: 10 Dae Voorspelling

[ctx: #31966]
en: Recommended
af_ZA: Aanbevole

[ctx: #31975]
en: Channels
af_ZA: Kanale

[ctx: #31985]
en: Advanced
af_ZA: Gevorderde

[ctx: #31987]
en: Random
af_ZA: Lukraak

[ctx: #31988]
en: Menu
af_ZA: Kieslys
