KODI Skins - en to ar_SA translation catalogue (57 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
ar_SA: وسائط الصور

[ctx: #31001]
en: Video Channels
ar_SA: وسائط المرئيات

[ctx: #31002]
en: Music Channels
ar_SA: وسائط الموسيقى

[ctx: #31003]
en: Channels Directory
ar_SA: دليل الوسائط

[ctx: #31004]
en: Shift
ar_SA: تغير

[ctx: #31006]
en: Shared
ar_SA: المُشتَرَكات

[ctx: #31007]
en: PleXBMC settings
ar_SA: خيارات PleXBMC

[ctx: #31010]
en: Queue
ar_SA: طابور

[ctx: #31011]
en: Recently Viewed
ar_SA: مُشَاهد حديثاً

[ctx: #31012]
en: Recently Released
ar_SA: صادر حديثاً

[ctx: #31013]
en: Recently Aired
ar_SA: مبثوث مؤخراً

[ctx: #31014]
en: On Deck
ar_SA: على السطح

[ctx: #31015]
en: Sign In
ar_SA: تسجيل الدخول

[ctx: #31016]
en: Sign Out
ar_SA: تسجيل الخروج

[ctx: #31017]
en: Switch User
ar_SA: تغيير المُستخدم

[ctx: #31020]
en: Recently Added
ar_SA: أضيف مؤخراً

[ctx: #31025]
en: Items
ar_SA: صفحة

[ctx: #31026]
en: Misc options
ar_SA: خيارات متنوعة

[ctx: #31038]
en: Reset ALL skin settings to default values
ar_SA: إعادة الخيارات الإفتراضية كلها للجلد

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
ar_SA: التصور المسبقة

[ctx: #31049]
en: Settings Level
ar_SA: مستوى الإعدادات

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
ar_SA: الترتيب: تصاعدي

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
ar_SA: الفرز: تنازلياً

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
ar_SA: تعديل خلفية نوع الوسائط

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
ar_SA: ملحق كلمات الأغاني

[ctx: #31135]
en: Change mode
ar_SA: غير الوضع

[ctx: #31136]
en: Watch as 2D
ar_SA: شاهد كـ ثنائى الابعاد

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
ar_SA: الذاكرة المستخدمة:

[ctx: #31322]
en: Aired
ar_SA: المبث

[ctx: #31351]
en: Pause
ar_SA: توقيف مؤقت

[ctx: #31352]
en: Stop
ar_SA: توقف كامل

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
ar_SA: تقديم سريع

[ctx: #31354]
en: Rewind
ar_SA: ترجيع

[ctx: #31355]
en: Movie menu
ar_SA: قائمة الفلم

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
ar_SA: تحميل الترجمات

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
ar_SA: ترجمة محلية متوفرة

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
ar_SA: شاهد كـ ثنائى الابعاد

[ctx: #31361]
en: Change mode
ar_SA: غير الوضع

[ctx: #31362]
en: Enabled
ar_SA: ممكن

[ctx: #31500]
en: TV
ar_SA: تلفزيون

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
ar_SA: جدول الزمن

[ctx: #31503]
en: Add Group
ar_SA: إضافة مجموعة

[ctx: #31504]
en: Rename Group
ar_SA: إعادة تسمية مجموعة

[ctx: #31505]
en: Delete Group
ar_SA: حذف مجموعة

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
ar_SA: مجموعات [ سي دي] متوفرة

[ctx: #31509]
en: Radio
ar_SA: إذاعة

[ctx: #31510]
en: Timer Set
ar_SA: خصائص المؤقت

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
ar_SA: 36 hour توقعات طقس

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
ar_SA: توقعات الطقس لكل ساعة

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
ar_SA: توقعات طقس نهاية الأسبوع

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
ar_SA: 10 Days توقعات طقس

[ctx: #31954]
en: S
ar_SA: جنوب

[ctx: #31973]
en: E
ar_SA: شرق

[ctx: #31975]
en: Channels
ar_SA: محطات

[ctx: #31985]
en: Advanced
ar_SA: منقدم

[ctx: #31987]
en: Random
ar_SA: عشوائي

[ctx: #31988]
en: Menu
ar_SA: القائمة
