KODI Skins - en to be_BY translation catalogue (14 entries)

[ctx: #31025]
en: Items
be_BY: складнікаў

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
be_BY: Адваротнае сартаваньне

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
be_BY: Занята памяці:

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
be_BY: Даступныя лакальныя субтытры

[ctx: #31362]
en: Enabled
be_BY: Уключана

[ctx: #31500]
en: TV
be_BY: ТВ

[ctx: #31509]
en: Radio
be_BY: Радыё

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
be_BY: Прагноз на 36 гадзінаў

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
be_BY: Пагадзінны прагноз

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
be_BY: Прагноз на выходныя

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
be_BY: Прагноз на 10 дзён

[ctx: #31954]
en: S
be_BY: паўд

[ctx: #31973]
en: E
be_BY: усх

[ctx: #31987]
en: Random
be_BY: Выпадкова
