KODI Skins - en to eu_ES translation catalogue (29 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
eu_ES: Azkenaldiak gehituak

[ctx: #31025]
en: Items
eu_ES: Elementuak

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
eu_ES: Ikuste aurrezpenak

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
eu_ES: Ordenatu:Goraka

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
eu_ES: Ordenatu:Beheraka

[ctx: #31136]
en: Watch as 2D
eu_ES: Ikusi 2D bezala

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
eu_ES: Erabilitako memoria:

[ctx: #31351]
en: Pause
eu_ES: Pausatu

[ctx: #31352]
en: Stop
eu_ES: Gelditu

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
eu_ES: Azkar aurrera

[ctx: #31354]
en: Rewind
eu_ES: Atzera

[ctx: #31355]
en: Movie menu
eu_ES: Pelikula menua

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
eu_ES: Deskargatu azpitituluak

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
eu_ES: Azpititulu lokala erabilgarri

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
eu_ES: Ikusi 2D bezala

[ctx: #31362]
en: Enabled
eu_ES: Gaituta

[ctx: #31500]
en: TV
eu_ES: TB

[ctx: #31503]
en: Add Group
eu_ES: Gehitu taldea

[ctx: #31504]
en: Rename Group
eu_ES: Berrizendatu taldea

[ctx: #31505]
en: Delete Group
eu_ES: Ezabatu taldea

[ctx: #31509]
en: Radio
eu_ES: Irratia

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
eu_ES: 36 orduko iragarpena

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
eu_ES: Orduroko iragarpena

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
eu_ES: Astebukaerako iragarpena

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
eu_ES: 10 eguneko iragarpena

[ctx: #31954]
en: S
eu_ES: H

[ctx: #31975]
en: Channels
eu_ES: Kateak

[ctx: #31987]
en: Random
eu_ES: Ausazkoa

[ctx: #31988]
en: Menu
eu_ES: Menua
