KODI Skins - en to ja_JP translation catalogue (41 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
ja_JP: 最近追加

[ctx: #31025]
en: Items
ja_JP: アイテム

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
ja_JP: ビジュアライザーのプリセット

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
ja_JP: ソート: 昇順

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
ja_JP: ソート: 降順

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
ja_JP: 編集するメディアタイプを選択

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
ja_JP: 歌詞アドオン

[ctx: #31135]
en: Change mode
ja_JP: モードを変更

[ctx: #31136]
en: Watch as 2D
ja_JP: 2D で観る

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
ja_JP: メモリ使用量:

[ctx: #31322]
en: Aired
ja_JP: 放映日

[ctx: #31351]
en: Pause
ja_JP: 一時停止

[ctx: #31352]
en: Stop
ja_JP: 停止

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
ja_JP: 早送り

[ctx: #31354]
en: Rewind
ja_JP: 巻き戻し

[ctx: #31355]
en: Movie menu
ja_JP: ムービーメニュー

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
ja_JP: 字幕をダウンロード

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
ja_JP: ローカルの字幕が利用可能

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
ja_JP: 2D で観る

[ctx: #31361]
en: Change mode
ja_JP: モードを変更

[ctx: #31362]
en: Enabled
ja_JP: LCD有効

[ctx: #31499]
en: All TV Shows
ja_JP: 全てのテレビ番組

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
ja_JP: タイマー予約時間

[ctx: #31502]
en: All Movies
ja_JP: 全てのムービー

[ctx: #31503]
en: Add Group
ja_JP: グループの追加

[ctx: #31504]
en: Rename Group
ja_JP: グループの名称変更

[ctx: #31505]
en: Delete Group
ja_JP: グループの削除

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
ja_JP: 利用可能な[CR]グループ

[ctx: #31509]
en: Radio
ja_JP: ラジオ

[ctx: #31510]
en: Timer Set
ja_JP: タイマーセット完了

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
ja_JP: 36時間予報

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
ja_JP: 1時間ごとの予報

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
ja_JP: 週末の予報

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
ja_JP: 10日予報

[ctx: #31954]
en: S
ja_JP: 南

[ctx: #31958]
en: Big Panel
ja_JP: 大パネル

[ctx: #31973]
en: E
ja_JP: 東

[ctx: #31975]
en: Channels
ja_JP: チャンネル

[ctx: #31985]
en: Advanced
ja_JP: 高度な設定

[ctx: #31987]
en: Random
ja_JP: ランダム

[ctx: #31988]
en: Menu
ja_JP: メニュー
