KODI Skins - en to lt_LT translation catalogue (152 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
lt_LT: Paveikslėlių kanalai

[ctx: #31001]
en: Video Channels
lt_LT: Vaizdo kanalai

[ctx: #31002]
en: Music Channels
lt_LT: Muzikos kanalai

[ctx: #31003]
en: Channels Directory
lt_LT: Kanalų katalogas

[ctx: #31004]
en: Shift
lt_LT: Pakeltas

[ctx: #31005]
en: Cinema
lt_LT: Kino teatras

[ctx: #31006]
en: Shared
lt_LT: Bendrinami

[ctx: #31007]
en: PleXBMC settings
lt_LT: PleXBMC nustatymai

[ctx: #31008]
en: Go Plex
lt_LT: Eiti į Plex

[ctx: #31009]
en: Go Kodi
lt_LT: Eiti į Kodi

[ctx: #31010]
en: Queue
lt_LT: Eilė

[ctx: #31011]
en: Recently Viewed
lt_LT: Neseniai žiūrėta

[ctx: #31012]
en: Recently Released
lt_LT: Neseniai išleista

[ctx: #31013]
en: Recently Aired
lt_LT: Neseniai transliuota

[ctx: #31014]
en: On Deck
lt_LT: Paruošta

[ctx: #31015]
en: Sign In
lt_LT: Prisijungti

[ctx: #31016]
en: Sign Out
lt_LT: Atsijungti

[ctx: #31017]
en: Switch User
lt_LT: Perjungti vartotoją

[ctx: #31018]
en: 4-day view
lt_LT: 4 dienų rodinys

[ctx: #31019]
en: 8-day view
lt_LT: 8 dienų rodinys

[ctx: #31020]
en: Recently Added
lt_LT: Neseniai pridėta

[ctx: #31021]
en: Recently Played
lt_LT: Neseniai atkurta

[ctx: #31023]
en: Viewtype
lt_LT: Rodinio tipas

[ctx: #31024]
en: Sort by
lt_LT: Rūšiuoti pagal

[ctx: #31025]
en: Items
lt_LT: Elementai

[ctx: #31026]
en: Misc options
lt_LT: Įvairios parinktys

[ctx: #31027]
en: Order
lt_LT: Rikiavimas

[ctx: #31030]
en: Settings entry point
lt_LT: Nustatymų pradinis taškas

[ctx: #31031]
en: Home menu and Quit menu
lt_LT: Pagrindinis ir išjungimo meniu

[ctx: #31032]
en: Home menu Only
lt_LT: Tik pagrindinis meniu

[ctx: #31033]
en: Quit menu Only
lt_LT: Tik išjungimo meniu

[ctx: #31037]
en: Rated
lt_LT: Įvertinta

[ctx: #31038]
en: Reset ALL skin settings to default values
lt_LT: Atstatyti visas teminės išvaizdos numatytąsias reikšmes

[ctx: #31039]
en: Hide title bar on sub windows
lt_LT: Slėpti pavadinimo juostą sub languose

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
lt_LT: Vizualizacijos išankstinės parinktys

[ctx: #31049]
en: Settings Level
lt_LT: Nustatymų lygis

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
lt_LT: Rūšiuoti: didėjančiai

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
lt_LT: Rūšiuoti: mažėjančiai

[ctx: #31052]
en: Sections
lt_LT: Skyriai

[ctx: #31069]
en: Random episodes
lt_LT: Atsitiktiniai epizodai

[ctx: #31070]
en: Random movies
lt_LT: Atsitiktiniai filmai

[ctx: #31071]
en: In progress movies
lt_LT: Nebaigti žiūrėti filmai

[ctx: #31072]
en: Unwatched TV shows
lt_LT: Neperžiūrėtos TV laidos

[ctx: #31073]
en: In progress episodes
lt_LT: Nebaigti žiūrėti epizodai

[ctx: #31074]
en: Most played albums
lt_LT: Daugiausiai klausyti albumai

[ctx: #31075]
en: Random Albums
lt_LT: Atsitiktiniai albumai

[ctx: #31076]
en: Most played songs
lt_LT: Daugiausiai klausytos dainos

[ctx: #31077]
en: Random artists
lt_LT: Atsitiktiniai atlikėjai

[ctx: #31078]
en: Random music videos
lt_LT: Atsitiktiniai muzikiniai vaizdo įrašai

[ctx: #31079]
en: Unwatched videos
lt_LT: Neperžiūrėti vaizdo įrašai

[ctx: #31080]
en: Recent channels
lt_LT: Paskutiniai žiūrėti kanalai

[ctx: #31081]
en: Recent recordings
lt_LT: Paskutiniai įrašymai

[ctx: #31082]
en: No content found
lt_LT: Nerasta jokio turinio

[ctx: #31083]
en: Show double row shelves
lt_LT: Rodyti dviejų eilučių lentynas

[ctx: #31084]
en: Hide Recently Added
lt_LT: Slėpti "Neseniai pridėta"

[ctx: #31095]
en: Hide Recordings
lt_LT: Slėpti įrašymus

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
lt_LT: Redaguoti foną pagal media tipą

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
lt_LT: Dainų tekstų priedas

[ctx: #31133]
en: Toggle audio stream
lt_LT: Perjungti garso srautą

[ctx: #31134]
en: Toggle language
lt_LT: Perjungti kalbą

[ctx: #31135]
en: Change mode
lt_LT: Pakeisti režimą

[ctx: #31136]
en: Watch as 2D
lt_LT: Žiūrėti kaip 2D

[ctx: #31140]
en: Pixel format
lt_LT: Pikselio formatas

[ctx: #31291]
en: Add-on manager
lt_LT: Priedų tvarkyklė

[ctx: #31293]
en: Can not be customized
lt_LT: Pritaikymas negalimas

[ctx: #31295]
en: OpenELEC Settings
lt_LT: OpenELEC nustatymai

[ctx: #31296]
en: LibreELEC Settings
lt_LT: LibreELEC nustatymai

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
lt_LT: Naudojama atminties:

[ctx: #31322]
en: Aired
lt_LT: Rodytas

[ctx: #31351]
en: Pause
lt_LT: Pauzė

[ctx: #31352]
en: Stop
lt_LT: Sustabdyti

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
lt_LT: Prasukti pirmyn

[ctx: #31354]
en: Rewind
lt_LT: Prasukti atgal

[ctx: #31355]
en: Movie menu
lt_LT: Filmo meniu

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
lt_LT: Atsisiųsti subtitrus

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
lt_LT: Galimi lokalūs subtitrai

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
lt_LT: Žiūrėti kaip 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
lt_LT: Pakeisti režimą

[ctx: #31362]
en: Enabled
lt_LT: Įjungtas

[ctx: #31363]
en: Static Vertical Menu
lt_LT: Statinis vertikalus meniu

[ctx: #31390]
en: (1/5) Skin default
lt_LT: (1/5) Numatytasis

[ctx: #31391]
en: (2/5) Skin default - no caps
lt_LT: (2/5) Numatytasis - be didžiųjų

[ctx: #31392]
en: (3/5) Arial based
lt_LT: (3/5) Arial pagrindu

[ctx: #31393]
en: (4/5) Arial - no caps
lt_LT: (4/5) Arial - be didžiųjų

[ctx: #31499]
en: All TV Shows
lt_LT: Visos TV laidos

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
lt_LT: Suplanuotas laikas

[ctx: #31502]
en: All Movies
lt_LT: Visi filmai

[ctx: #31503]
en: Add Group
lt_LT: Pridėti grupę

[ctx: #31504]
en: Rename Group
lt_LT: Pervadinti grupę

[ctx: #31505]
en: Delete Group
lt_LT: Pašalinti grupę

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
lt_LT: Galimos[CR]grupės

[ctx: #31509]
en: Radio
lt_LT: Radijas

[ctx: #31510]
en: Timer Set
lt_LT: Laikmatis nustatytas

[ctx: #31514]
en: Episodes use poster
lt_LT: Epizodai naudoja plakatą

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
lt_LT: 36 valandų prognozė

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
lt_LT: Valandinė prognozė

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
lt_LT: Savaitgalio prognozė

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
lt_LT: 10-ties dienų prognozė

[ctx: #31920]
en: Disable all Home shelves
lt_LT: Išjungti visas pradinio ekrano lentynas

[ctx: #31921]
en: Hide Movies shelf
lt_LT: Slėpti filmų lentyną

[ctx: #31922]
en: Hide TV Show shelf
lt_LT: Slėpti TV laidų lentyną

[ctx: #31923]
en: Hide Music Shelf
lt_LT: Slėpti muzikos lentyną

[ctx: #31924]
en: Hide Music Videos Shelf
lt_LT: Slėpti muzikinių vaizdo įrašų lentyną

[ctx: #31925]
en: Hide Addons Shelf
lt_LT: Slėpti priedų lentyną

[ctx: #31926]
en: Hide Favourites Shelf
lt_LT: Slėpti mėgstamiausiųjų lentyną

[ctx: #31927]
en: Hide Weather Info Shelf
lt_LT: Slėpti orų informacijos lentyną

[ctx: #31940]
en: Weather icons
lt_LT: Orų piktogramos

[ctx: #31941]
en: Movie Genre icons
lt_LT: Filmų žanrų piktogramos

[ctx: #31942]
en: Studio icons
lt_LT: Studijų piktogramos

[ctx: #31943]
en: Record Label icons
lt_LT: Įrašų studijų piktogramos

[ctx: #31944]
en: Music Genre icons
lt_LT: Muzikos žanrų piktogramos

[ctx: #31951]
en: Use default background for sub windows
lt_LT: Naudoti numatytąjį foną sub languose

[ctx: #31952]
en: Show Fanart background with music visualisation
lt_LT: Rodyti Fanart fone kartu su muzikos vizualizacija

[ctx: #31953]
en: Show Fanart background on sub windows
lt_LT: Naudoti Fanart foną sub languose

[ctx: #31955]
en: Hide
lt_LT: Slėpti

[ctx: #31956]
en: Get theme
lt_LT: Gauti temą

[ctx: #31957]
en: Hide Update library button from home submenu
lt_LT: Slėpti bibliotekos atnaujinimo mygtuką pradinio ekrano submeniu

[ctx: #31958]
en: Big Panel
lt_LT: Didelis skydelis

[ctx: #31959]
en: Go fullscreen on music playback
lt_LT: Grojant muzikai įjungti viso ekrano režimą

[ctx: #31960]
en: Big List
lt_LT: Didelis sąrašas

[ctx: #31961]
en: Recently added
lt_LT: Neseniai pridėta

[ctx: #31962]
en: Low List
lt_LT: Žemas sąrašas

[ctx: #31963]
en: Panel
lt_LT: Skydelis

[ctx: #31964]
en: Configure shelf items
lt_LT: Nustatyti lentynos elementus

[ctx: #31965]
en: Banner List
lt_LT: Reklamjuosčių sąrašas

[ctx: #31966]
en: Recommended
lt_LT: Rekomenduojama

[ctx: #31967]
en: Enable Home shelf
lt_LT: Įjungti pradinio ekrano lentyną

[ctx: #31968]
en: Show info
lt_LT: Rodyti informaciją

[ctx: #31970]
en: Push down for Gallery
lt_LT: Paspauskite žemyn norėdami atidaryti galeriją

[ctx: #31971]
en: Show Fanart background on Home window
lt_LT: Rodyti Fanart foną pradiniame lange

[ctx: #31972]
en: Hide in progress marks
lt_LT: Slėpti nebaigta žiūrėti žymas

[ctx: #31974]
en: Home menu
lt_LT: Pagrindinis meniu

[ctx: #31975]
en: Channels
lt_LT: Kanalai

[ctx: #31976]
en: Home shelf
lt_LT: Pradinio ekrano lentyna

[ctx: #31977]
en: Fast start
lt_LT: Greitas paleidimas

[ctx: #31979]
en: Loading...
lt_LT: Įkeliama...

[ctx: #31980]
en: Hide unwatched marks
lt_LT: Slėpti neperžiūrėta žymas

[ctx: #31981]
en: Hide watched marks
lt_LT: Slėpti peržiūrėta žymas

[ctx: #31982]
en: Shelf items populate more slowly on some systems. By default, skin waits for them to be ready and presents Home screen afterwards.[CR][CR]This option skips this step and presents Home page immediately. Shelf items will appear with a delay, depending on a speed of your system.
lt_LT: Kai kuriose sistemose lentynos elementai gali būti atvaizduojami lėčiau. Pagal nutylėjimą, tema laukia kol jie bus paruošti ir tada atvaizduoja juos pradiniame ekrane.[CR][CR]Ši parinktiss praleidžia šį žingsnį ir atvaizduoja pradinį ekraną iš karto. Lentynos elementai bus atvaizduoti vėliau, priklausomai nuo sistemos spartos.

[ctx: #31983]
en: Choose from menu
lt_LT: Pasrinkite iš meniu

[ctx: #31985]
en: Advanced
lt_LT: Papildomi

[ctx: #31986]
en: Use default background for Home window
lt_LT: Naudoti numatytąjį foną pradiniame lange

[ctx: #31987]
en: Random
lt_LT: Atsitiktinai

[ctx: #31988]
en: Menu
lt_LT: Meniu

[ctx: #31991]
en: Show video player/music visualization in background
lt_LT: Rodyti atkuriamą vaizdą/muzikos vizualizaciją fone

[ctx: #31992]
en: Banner (wide) thumbs
lt_LT: Reklamjuosčių (plačios) miniatiūros

[ctx: #31993]
en: Not used - click to customize
lt_LT: Nenaudojama - paspauskite norėdami pakeisti

[ctx: #31995]
en: Home layout
lt_LT: Pradinio ekrano išdėstymas

[ctx: #31996]
en: Holiday snowfall theme
lt_LT: Švenčių sniego tema

[ctx: #31997]
en: Hide channel logos in PVR List/Timeline
lt_LT: Slėpti kanalų logotipus PVR sąraše/Laiko juostoje

[ctx: #31998]
en: Show lock/master mode status in title bar
lt_LT: Rodyti užrakto/valdytojo režimo būseną pavadinimo juostoje

[ctx: #31999]
en: BigList
lt_LT: Didelis sąrašas
