KODI Skins - en to mt_MT translation catalogue (5 entries)

[ctx: #31004]
en: Shift
mt_MT: Kbar

[ctx: #31362]
en: Enabled
mt_MT: Jintuża

[ctx: #31509]
en: Radio
mt_MT: Radju

[ctx: #31975]
en: Channels
mt_MT: Stazzjonijiet

[ctx: #31985]
en: Advanced
mt_MT: Avvanzat
