KODI Skins - en to my_MM translation catalogue (24 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
my_MM: မကြာသေးခင်ကပေါင်းထည့်ခဲ့သော

[ctx: #31025]
en: Items
my_MM: အမျိုးအစားများ

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
my_MM: စာသား Add-on

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
my_MM: အသုံးပြုထားသော Memory -

[ctx: #31351]
en: Pause
my_MM: ခဏရပ်မည်

[ctx: #31352]
en: Stop
my_MM: လုံး၀ရပ်မည်

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
my_MM: အရှေ့သို့အနည်းငယ်ရစ်မည်

[ctx: #31354]
en: Rewind
my_MM: နောက်သို့အနည်းငယ်ရစ်မည်

[ctx: #31355]
en: Movie menu
my_MM: ရုပ်ရှင်မီနူး

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
my_MM: စာတန်းထိုးများကို ဒေါင်းလုတ်ဆွဲမည်

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
my_MM: Local စာတန်းထိုး များရနိုင်ပါသည်။

[ctx: #31362]
en: Enabled
my_MM: ဖွင့်ထားမည်

[ctx: #31503]
en: Add Group
my_MM: အုပ်စုပေါင်းထည့်မည်

[ctx: #31504]
en: Rename Group
my_MM: အုပ်စုအမည်ပြောင်းမည်

[ctx: #31505]
en: Delete Group
my_MM: အုပ်စုဖျက်မည်

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
my_MM: ရရှိနိုင်သော [CR]Groups

[ctx: #31509]
en: Radio
my_MM: ရေဒီယို

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
my_MM: ၃၆ နာရီ အကြိုခန့်မှန်းခြင်း

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
my_MM: နာရီနှင့်အမျှ ခန့်မှန်းခြင်း

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
my_MM: ၁၀ ရက် ကြိုတင်ခန့်မှန်းခြင်း

[ctx: #31954]
en: S
my_MM: တောင်

[ctx: #31973]
en: E
my_MM: အရှေ့

[ctx: #31975]
en: Channels
my_MM: Channel များ

[ctx: #31985]
en: Advanced
my_MM: အဆင့်မြင့်သော
