KODI Skins - en to sl_SI translation catalogue (86 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
sl_SI: Slikovni programi

[ctx: #31001]
en: Video Channels
sl_SI: Video programi

[ctx: #31002]
en: Music Channels
sl_SI: Glasbeni programi

[ctx: #31003]
en: Channels Directory
sl_SI: Mapa s programi

[ctx: #31005]
en: Cinema
sl_SI: Film

[ctx: #31006]
en: Shared
sl_SI: Skupna raba

[ctx: #31007]
en: PleXBMC settings
sl_SI: Nastavitve PleXBMC

[ctx: #31008]
en: Go Plex
sl_SI: Izberi Plex

[ctx: #31009]
en: Go Kodi
sl_SI: Izberi Kodi

[ctx: #31010]
en: Queue
sl_SI: V vrsto

[ctx: #31011]
en: Recently Viewed
sl_SI: Nedavno gledano

[ctx: #31012]
en: Recently Released
sl_SI: Nedavno izšlo

[ctx: #31013]
en: Recently Aired
sl_SI: Nedavno oddajano

[ctx: #31014]
en: On Deck
sl_SI: Na polici

[ctx: #31015]
en: Sign In
sl_SI: Prijava

[ctx: #31016]
en: Sign Out
sl_SI: Odjavi

[ctx: #31017]
en: Switch User
sl_SI: Preklopi uporabnika

[ctx: #31020]
en: Recently Added
sl_SI: Nedavno dodano

[ctx: #31025]
en: Items
sl_SI: Predmetov

[ctx: #31038]
en: Reset ALL skin settings to default values
sl_SI: Ponastavi VSE nastavitve preobleke na privzete vrednosti

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
sl_SI: Prednastavitve vizualizacije

[ctx: #31049]
en: Settings Level
sl_SI: Raven nastavitev

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sl_SI: Razvrsti: Naraščajoče

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sl_SI: Razvrsti: Padajoče

[ctx: #31075]
en: Random Albums
sl_SI: Naključni albumi

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
sl_SI: Uredi ozadje za tip medija

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
sl_SI: Dodatek besedil pesmi

[ctx: #31135]
en: Change mode
sl_SI: Spremeni način

[ctx: #31136]
en: Watch as 2D
sl_SI: Glej kot 2D

[ctx: #31291]
en: Add-on manager
sl_SI: Upravitelj dodatkov

[ctx: #31293]
en: Can not be customized
sl_SI: Ni mogoče prilagoditi

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sl_SI: Uporabljen pomnilnik:

[ctx: #31322]
en: Aired
sl_SI: Predvajano

[ctx: #31351]
en: Pause
sl_SI: Prekini

[ctx: #31352]
en: Stop
sl_SI: Ustavi

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
sl_SI: Naprej

[ctx: #31354]
en: Rewind
sl_SI: Nazaj

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sl_SI: Filmski meni

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sl_SI: Prenesi podnapise

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
sl_SI: Na voljo so lokalni podnapisi

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
sl_SI: Glej kot 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
sl_SI: Spremeni način

[ctx: #31362]
en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

[ctx: #31499]
en: All TV Shows
sl_SI: Vse TV oddaje

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
sl_SI: Načrtovan čas

[ctx: #31502]
en: All Movies
sl_SI: Vsi filmi

[ctx: #31503]
en: Add Group
sl_SI: Dodaj skupino

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sl_SI: Preimenuj skupino

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sl_SI: Izbriši skupino

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sl_SI: Skupine[CR]na voljo

[ctx: #31510]
en: Timer Set
sl_SI: Časovnik nastavljen

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sl_SI: 36-urna napoved

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sl_SI: Urna napoved

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sl_SI: Tedenska napoved

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
sl_SI: 10-dnevna napoved

[ctx: #31954]
en: S
sl_SI: J

[ctx: #31956]
en: Get theme
sl_SI: Prenesi temo

[ctx: #31957]
en: Hide Update library button from home submenu
sl_SI: Skrij gumb Posodobi knjižnico na podmeniju glavnega menija

[ctx: #31958]
en: Big Panel
sl_SI: Veliko podokno

[ctx: #31959]
en: Go fullscreen on music playback
sl_SI: Celozaslonsko ob predvajanju glasbe

[ctx: #31961]
en: Recently added
sl_SI: Nedavno dodano

[ctx: #31962]
en: Low List
sl_SI: Nizki seznam

[ctx: #31963]
en: Panel
sl_SI: Podokno

[ctx: #31964]
en: Configure shelf items
sl_SI: Prilagodi elemente police

[ctx: #31965]
en: Banner List
sl_SI: Seznam pasic

[ctx: #31966]
en: Recommended
sl_SI: Priporočeno

[ctx: #31967]
en: Enable Home shelf
sl_SI: Omogoči domačo polico

[ctx: #31968]
en: Show info
sl_SI: Pokaži informacije

[ctx: #31970]
en: Push down for Gallery
sl_SI: Pritisni navzdol za galerijo

[ctx: #31973]
en: E
sl_SI: V

[ctx: #31974]
en: Home menu
sl_SI: Domači meni

[ctx: #31975]
en: Channels
sl_SI: Programi

[ctx: #31976]
en: Home shelf
sl_SI: Domača polica

[ctx: #31977]
en: Fast start
sl_SI: Hiter začetek

[ctx: #31979]
en: Loading...
sl_SI: Nalaganje ...

[ctx: #31981]
en: Hide watched marks
sl_SI: Skrij oznake ogledanih

[ctx: #31982]
en: Shelf items populate more slowly on some systems. By default, skin waits for them to be ready and presents Home screen afterwards.[CR][CR]This option skips this step and presents Home page immediately. Shelf items will appear with a delay, depending on a speed of your system.
sl_SI: Elementi na polici se na nekaterih sistemih populate počasneje. Privzeto koža čaka, da so pripravljeni in zatem predstavi domači zaslon.[CR][CR]Ta možnost preskoči ta korak in predstavi stran takoj. Elementi na polici se bodo pojavili z zamudo, odvisno od vašega sistema.

[ctx: #31983]
en: Choose from menu
sl_SI: Izberite z menija

[ctx: #31985]
en: Advanced
sl_SI: Napredno

[ctx: #31987]
en: Random
sl_SI: Naključno

[ctx: #31988]
en: Menu
sl_SI: Meni

[ctx: #31992]
en: Banner (wide) thumbs
sl_SI: Ogledne sličice za pasico (široke)

[ctx: #31993]
en: Not used - click to customize
sl_SI: Neuporabljeno - kliknite za prilagoditev

[ctx: #31995]
en: Home layout
sl_SI: Postavitev domačega zaslona

[ctx: #31996]
en: Holiday snowfall theme
sl_SI: Tema prazničnega sneženja

[ctx: #31997]
en: Hide channel logos in PVR List/Timeline
sl_SI: Skrij logotipe programa v seznamu PVR/časovnici
