KODI Skins - en to sq_AL translation catalogue (32 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
sq_AL: Shtuar Kohen e Fundit

[ctx: #31025]
en: Items
sq_AL: Artikuj

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
sq_AL: Paracilësime të Vizualizimit

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sq_AL: Rendit: Me Ngjitje

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sq_AL: Rendit: Me Zbritje

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
sq_AL: Shtesë Tekstesh Kënge

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sq_AL: Memorje Përdorur

[ctx: #31322]
en: Aired
sq_AL: Në Transmetim

[ctx: #31351]
en: Pause
sq_AL: Pauzo

[ctx: #31352]
en: Stop
sq_AL: Ndalo

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
sq_AL: Përshpejto

[ctx: #31354]
en: Rewind
sq_AL: Rikthe

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sq_AL: Menu Filmor

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
sq_AL: Shkarko Titra

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
sq_AL: Subtitra lokal në dispozicion

[ctx: #31362]
en: Enabled
sq_AL: Aktivuar

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
sq_AL: Koha e caktuar

[ctx: #31503]
en: Add Group
sq_AL: Shto Grup

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sq_AL: Riemro Grupet

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sq_AL: Fshij Grupet

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sq_AL: Grupë në dispzicion[CR]

[ctx: #31510]
en: Timer Set
sq_AL: U cilësua orari

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sq_AL: Parashikimi 36 Orësh

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sq_AL: Parashikimi Orë për Orë

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sq_AL: Parashikimi Fundjavë

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
sq_AL: Parashikimi 10 Ditësh

[ctx: #31954]
en: S
sq_AL: J

[ctx: #31973]
en: E
sq_AL: L

[ctx: #31975]
en: Channels
sq_AL: Kanalet

[ctx: #31985]
en: Advanced
sq_AL: Të shtuar

[ctx: #31987]
en: Random
sq_AL: I Rastësishëm

[ctx: #31988]
en: Menu
sq_AL: Meny
