KODI Skins - en to tg_TJ translation catalogue (33 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
tg_TJ: Иловашудаи охирин

[ctx: #31025]
en: Items
tg_TJ: Объект

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
tg_TJ: Мураттаб: Бароянда

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
tg_TJ: Мураттаб: Камшаванда

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
tg_TJ: Барномаи иловагии лирика

[ctx: #31135]
en: Change mode
tg_TJ: Тағйир додани ҳолат

[ctx: #31136]
en: Watch as 2D
tg_TJ: Тамошо кардан дар 2D

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
tg_TJ: Ҳофизаи истифодашуда:

[ctx: #31322]
en: Aired
tg_TJ: Премера

[ctx: #31351]
en: Pause
tg_TJ: Таваққуф

[ctx: #31352]
en: Stop
tg_TJ: Истодан

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
tg_TJ: Басуръат ба пеш гардонидани роҳча

[ctx: #31354]
en: Rewind
tg_TJ: Ба ақиб бурдан

[ctx: #31355]
en: Movie menu
tg_TJ: Менюи филм

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
tg_TJ: Боргирӣ кардани субтитрҳо

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
tg_TJ: Зерунвонҳои маҳаллӣ дастрасанд

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
tg_TJ: Тамошо кардан дар 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
tg_TJ: Тағйир додани ҳолат

[ctx: #31362]
en: Enabled
tg_TJ: Фаъол

[ctx: #31500]
en: TV
tg_TJ: ТВ

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
tg_TJ: Вақти ба нақша гирифта

[ctx: #31503]
en: Add Group
tg_TJ: Илова кардани гурӯҳ

[ctx: #31504]
en: Rename Group
tg_TJ: Тоза кардани гурӯҳ

[ctx: #31505]
en: Delete Group
tg_TJ: Нест кардани гурӯҳ

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
tg_TJ: Гурӯҳҳои[CR]дастрас

[ctx: #31509]
en: Radio
tg_TJ: Радио

[ctx: #31510]
en: Timer Set
tg_TJ: Насби вақтсанҷ

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
tg_TJ: Пешгӯии обу ҳаво барои 36 соат

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
tg_TJ: Пешгӯии обу ҳаво барои як соат

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
tg_TJ: Пешгӯии обу ҳаво барои рӯзҳои истироҳат

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
tg_TJ: Пешгӯии обу ҳаво барои 10 рӯз

[ctx: #31975]
en: Channels
tg_TJ: Шабакаҳо

[ctx: #31985]
en: Advanced
tg_TJ: Иловагӣ
