XBMC Skins - en to af translation catalogue (70 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
af: Krag Opsies

[ctx: #31005]
en: Fixed
af: Vaste

[ctx: #31006]
en: View Options
af: Besigtig Opsies

[ctx: #31008]
en: Full screen
af: Volskerm

[ctx: #31009]
en: Total Duration
af: Totale Tydsduur

[ctx: #31012]
en: Airs
af: Lug

[ctx: #31014]
en: Extras
af: Ekstras

[ctx: #31016]
en: Poster
af: Plakaat

[ctx: #31019]
en: Network
af: Netwerk

[ctx: #31024]
en: Page
af: Bladsy

[ctx: #31026]
en: Misc Options
af: Diverse Opsies

[ctx: #31039]
en: Actions
af: Aksies

[ctx: #31040]
en: Now Playing
af: Speel Nou

[ctx: #31046]
en: SEEKING
af: SOEK

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
af: Visualisering Voorafopgesteldes

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
af: Sorteer: Opgaande

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
af: Sorteer: Afgaande

[ctx: #31055]
en: Open playlist
af: Maak speellys oop

[ctx: #31056]
en: Save playlist
af: Stoor speellys

[ctx: #31057]
en: Close playlist
af: Maak speellys toe

[ctx: #31058]
en: PVR information
af: PVR inligting

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
af: Hierdie lêer is gestapel, selekteer die deel van waar jy wil speel.

[ctx: #31087]
en: Banner
af: Coverflow

[ctx: #31102]
en: Background
af: Agtergrond

[ctx: #31103]
en: N/A
af: N.V.T.

[ctx: #31104]
en: Similar artists
af: Soortgelyk kunstenaars

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
af: Wys agtergrond "Speel Nou" video

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
af: Wys Agtergrond "Speel Nou" Visualisering

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
af: Versteek Aanhanger Kuns in vol skerm visualisering

[ctx: #31142]
en: Settings level
af: Verstellings vlak

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
af: Lirieke Bron

[ctx: #31301]
en: Last Updated
af: Laas Opdateer

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
af: Versteek Ondersteunerkuns

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
af: Geheue Gebruik:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
af: Stel Ondersteunerkuns Pad

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
af: Laaste IngeLog

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
af: Karaoke Liedjie Selekteerder

[ctx: #31328]
en: Recently Added
af: Onlangs Bygevoeg

[ctx: #31390]
en: Skin default
af: Bestek omslag

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
af: [B]KONFIGUREER VOORKOMS VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Verander die oortreksel · Stel taal en streek · Verander lêer lyste opsies[CR]Stel 'n skermskut op

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
af: [B]KONFIGUREER VIDEO VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Bestuur jou video biblioteek · Stel video terugspeel opsies · Verander video lyste opsies[CR]Stel subtitel skrifte

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
af: [B]KONFIGUREER MUSIEK VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Bestuur jou musiek biblioteek · Stel musiek speel opsies · Verander musiek lyste opsies[CR]Stel liedjie voorlegging op · Stel karaoke opsies

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
af: [B]KONFIGUREER PRENTJIE VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel prentjie lyste opsies · Konfigureer skyfievertonings

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
af: [B]KONFIGUREER WEER VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel drie stede om weer inligting te versamel

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
af: [B]KONFIGUREER STELSEL VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel op en kalibreer vertone · Konfigureer audio uittree · Stel afstandbehere op[CR]Stel krag bespaar opsies · Stel ontfouting in staat · Stel hoof slot op

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
af: [B]KONFIGUREER BYVOEGSELS[/B][CR][CR]Beheer jou geïnstalleerde Byvoegsels · Soek en installeer Byvoegsels vanaf kodi.tv[CR]Verander Byvoeging verstellings

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
af: [B]VERANDER TV VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Verander vol skerm inligting - Beheer EPG data verstellings

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
af: [B]KONFIGUREER DIENS VERSTELLINGS[/B][CR][CR]Stel beheer van Kodi via UPnP en HTTP op · Konfigureer lêer deling[CR]Stel Zeroconf in staat · Konfigureer AirPlay

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
af: Lokale subtitel beskikbaar

[ctx: #31502]
en: Live TV
af: Lewendige TV

[ctx: #31503]
en: Add Group
af: Voeg Groep by

[ctx: #31504]
en: Rename Group
af: Verander Groep naam

[ctx: #31505]
en: Delete Group
af: Wis Groep uit

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
af: Beskikbare[CR]Groepe

[ctx: #31511]
en: Channel Options
af: Kanaal Opsies

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
af: 36 Uur Voorspelling

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
af: Uurlikse Voorspelling

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
af: Naweek Voorspelling

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
af: 10 Dae Voorspelling

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
af: Kans op Neerslag

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
af: Gaan haal voorspelling info...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
af: Kaart & Waarskuwings

[ctx: #31950]
en: WEATHER
af: WEER

[ctx: #31951]
en: PICTURES
af: PRENTE

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
af: LEWENDIGE TV

[ctx: #31954]
en: MOVIES
af: ROLPRENTE

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
af: TV PROGRAMME

[ctx: #31956]
en: MUSIC
af: MUSIEK

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
af: SPEEL OPTIESE SKYF

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
af: STELSEL
