XBMC Skins - en to hy translation catalogue (50 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
hy: Անջատման տարբերակներ

[ctx: #31006]
en: View Options
hy: Տարբերակներ

[ctx: #31008]
en: Full screen
hy: Ամբողջ էկրանով

[ctx: #31009]
en: Total Duration
hy: Տևողություն

[ctx: #31024]
en: Page
hy: Էջ

[ctx: #31025]
en: Items
hy: Պիտույք

[ctx: #31026]
en: Misc Options
hy: Այլ տարբերակներ

[ctx: #31039]
en: Actions
hy: Գործողություններ

[ctx: #31040]
en: Now Playing
hy: Այժմ նվագարկում է

[ctx: #31046]
en: SEEKING
hy: ՓՆՏՐԵԼ

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
hy: Տեսաձևավորումների ընտրանի

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hy: Աճողական

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hy: Նվազող

[ctx: #31055]
en: Open playlist
hy: Բացել նվագացանկը

[ctx: #31056]
en: Save playlist
hy: Հիշել նվագացանկը

[ctx: #31057]
en: Close playlist
hy: Փակել նվագացանկը

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
hy: Այս ֆայլը կտրատված է: Ընտրեք հատված՝ նվագարկելու համար:

[ctx: #31102]
en: Background
hy: Ֆոն

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
hy: Ցույց տալ ''Նվագարկվում է'' տեսանյութի ֆոն

[ctx: #31142]
en: Settings level
hy: Կարգավորումների խորություն

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
hy: Երգի բառերի աղբյուր

[ctx: #31301]
en: Last Updated
hy: Վերջին թարմացումներ

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
hy: Օգտագործված է հիշողություն:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
hy: Վերջին այցելությունը

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
hy: Կարաոկե երգի նշիչ

[ctx: #31328]
en: Recently Added
hy: Վերջերս ավելացված

[ctx: #31390]
en: Skin default
hy: Հիմնական տեսք

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
hy: [B]ՁԵՎԱՎՈՐՄԱՆ ԿԱՐԳԱՎՈՐՈՒՄՆԵՐ[/B][CR][CR]Փոխել տեսքը · Ընտրել լեզուն և տեղայնքը · Փոխել ֆայլերի թերթման հատկությունները[CR]Ընտրել դադարի էկրան

[ctx: #31502]
en: Live TV
hy: TV հիմա

[ctx: #31503]
en: Add Group
hy: Ավելացնել խումբ

[ctx: #31504]
en: Rename Group
hy: Վերանվանել խումբը

[ctx: #31505]
en: Delete Group
hy: Ջնջել խումբը

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
hy: Հասանելի[CR]խումբ

[ctx: #31511]
en: Channel Options
hy: Ալիքի տարբերակներ

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
hy: 36-ժամյա տեսություն

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
hy: Ժամային տեսություն

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
hy: Հանգստյան օրերի տեսություն

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
hy: 10-օրյա տեսություն

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
hy: Սպասվող տեղումներ

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
hy: Եղանակի տեսություն

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
hy: Քարտեզ և տեղեկացումներ

[ctx: #31950]
en: WEATHER
hy: ԵՂԱՆԱԿ

[ctx: #31951]
en: PICTURES
hy: ՆԿԱՐՆԵՐ

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
hy: TV ՀԻՄԱ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
hy: ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ

[ctx: #31954]
en: MOVIES
hy: ՖԻԼՄԵՐ

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
hy: TV ԾՐԱԳՐԵՐ

[ctx: #31956]
en: MUSIC
hy: ԵՐԳ-ԵՐԱԺՇՏՈՒԹՅՈՒՆ

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
hy: ՆՎԱԳԱՐԿԵԼ

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
hy: ՀԱՄԱԿԱՐԳ
