XBMC Skins - en to my translation catalogue (28 entries)

[ctx: #31005]
en: Fixed
my: အမြန်

[ctx: #31008]
en: Full screen
my: မျက်နှာပြင်အပြည့်

[ctx: #31009]
en: Total Duration
my: စုစုပေါင်းကြာချိန်

[ctx: #31016]
en: Poster
my: ပိုစတာ

[ctx: #31019]
en: Network
my: ကွန်ရက်

[ctx: #31024]
en: Page
my: စာမျက်နှာ

[ctx: #31025]
en: Items
my: အမျိုးအစားများ

[ctx: #31040]
en: Now Playing
my: ယခုဖွင့်နေပါသည်။

[ctx: #31055]
en: Open playlist
my: သီချင်းစာရင်းကိုဖွင့်မည်

[ctx: #31056]
en: Save playlist
my: သီချင်းစာရင်းကိုသိမ်းမည်

[ctx: #31057]
en: Close playlist
my: သီချင်းစာရင်းကိုပိတ်မည်

[ctx: #31102]
en: Background
my: နောက်ခံ

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
my: စာသားရင်းမြစ်

[ctx: #31301]
en: Last Updated
my: နောက်ဆုံး Update ဖြစ်ခဲ့စဉ်

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
my: Fanart ကိုဖျောက်ထားမည်

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
my: အသုံးပြုထားသော Memory -

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
my: နောက်ဆုံးဝင်ခဲ့ချိန်

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
my: ကာရာအိုကေ သီချင်းရွေးချယ်ခြင်း

[ctx: #31328]
en: Recently Added
my: မကြာသေးခင်ကပေါင်းထည့်ခဲ့သော

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
my: [B]ADD-ONS ပြုပြင်ခြင်း[/B][CR][CR] သွင်းထားသည့် Add-on များကို ထိန်းညှိခြင်း ။ kodi.tv မှ Add-on များကို သွင်းရန် ကြည့်ရှုခြင်း[CR]Add-on များကို ပြုပြင် ပြောင်းလဲခြင်း

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
my: Local စာတန်းထိုး များရနိုင်ပါသည်။

[ctx: #31503]
en: Add Group
my: အုပ်စုပေါင်းထည့်မည်

[ctx: #31504]
en: Rename Group
my: အုပ်စုအမည်ပြောင်းမည်

[ctx: #31505]
en: Delete Group
my: အုပ်စုဖျက်မည်

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
my: ရရှိနိုင်သော [CR]Groups

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
my: ၃၆ နာရီ အကြိုခန့်မှန်းခြင်း

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
my: နာရီနှင့်အမျှ ခန့်မှန်းခြင်း

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
my: ၁၀ ရက် ကြိုတင်ခန့်မှန်းခြင်း
