XBMC Skins - en to hi translation catalogue (10 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
hi: बिजली विकल्प

[ctx: #31006]
en: View Options
hi: विकल्प देखे

[ctx: #31008]
en: Full screen
hi: पूर्ण स्क्रीन

[ctx: #31009]
en: Total Duration
hi: पूर्ण अवधि

[ctx: #31019]
en: Network
hi: नेटवर्क

[ctx: #31024]
en: Page
hi: पृष्ठ

[ctx: #31025]
en: Items
hi: वस्तुए

[ctx: #31026]
en: Misc Options
hi: अन्य विकल्प

[ctx: #31102]
en: Background
hi: पृष्ठभूमि

[ctx: #31328]
en: Recently Added
hi: हाल ही में जोड़ी गयी
