XBMC Skins - en to mi translation catalogue (8 entries)

[ctx: #31005]
en: Fixed
mi: Pumau tonu

[ctx: #31008]
en: Full screen
mi: Mata katoa

[ctx: #31019]
en: Network
mi: Whatunga

[ctx: #31058]
en: PVR information
mi: Mōhiohio PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
mi: Tāpae i tēnei kōnae te, tīpako i te wahi e hiahia ana koe ki te takaro i te.

[ctx: #31102]
en: Background
mi: He Whakamārama

[ctx: #31390]
en: Skin default
mi: Kiri taunoa

[ctx: #31502]
en: Live TV
mi: TV
