XBMC Skins - en to sl translation catalogue (73 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
sl: Zapusti

[ctx: #31005]
en: Fixed
sl: Fiksno

[ctx: #31006]
en: View Options
sl: Možnosti pogleda

[ctx: #31008]
en: Full screen
sl: Celozaslonsko

[ctx: #31009]
en: Total Duration
sl: Celotno trajanje

[ctx: #31013]
en: Statistics
sl: Statistika

[ctx: #31014]
en: Extras
sl: Dodatki

[ctx: #31016]
en: Poster
sl: Plakat

[ctx: #31019]
en: Network
sl: Omrežje

[ctx: #31024]
en: Page
sl: Stran

[ctx: #31025]
en: Items
sl: Predmeti

[ctx: #31026]
en: Misc Options
sl: Razne možnosti

[ctx: #31039]
en: Actions
sl: Dejanja

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sl: Trenutno predvajam

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sl: ISKANJE

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
sl: Prednastavitve vizualizacije

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sl: Razvrsti: Naraščajoče

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sl: Razvrsti: Padajoče

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sl: Odpri seznam predvajanja

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sl: Shrani seznam predvajanja

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sl: Zapri seznam predvajanja

[ctx: #31058]
en: PVR information
sl: Informacije o PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
sl: Ta datoteka je razdeljena. Izberite del za predvajanje.

[ctx: #31086]
en: Icon
sl: Ikona

[ctx: #31087]
en: Banner
sl: Coverflow

[ctx: #31102]
en: Background
sl: Ozadje

[ctx: #31103]
en: N/A
sl: Brez

[ctx: #31104]
en: Similar artists
sl: Podobni izvajalci

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
sl: V ozadjnu prikaži video "Trenutno predvajam"

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
sl: V ozadju prikaži vizualizacijo "Trenutno predvajam"

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
sl: Skrij grafike v vizualizaciji v celozaslonskem načinu

[ctx: #31142]
en: Settings level
sl: Nivo nastavitev

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
sl: Vir besedila pesmi

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sl: Nazadnje posodobljeno

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
sl: Skrij ozadje

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sl: Poraba pomnilnika:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
sl: Nastavi pot ozadij

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sl: Zadnja prijava

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
sl: Izbira pesmi za karaoke

[ctx: #31328]
en: Recently Added
sl: Nedavno dodano

[ctx: #31390]
en: Skin default
sl: Privzeto

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE IZGLEDA[/B][CR][CR]Zamenjajte preobleko · Določite jezik in regijo · Spremenite možnosti seznamov[CR]Nastavite ohranjevalnik zaslona

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE VIDEA[/B][CR][CR]Upravljajte s knjižnico videa · Nastavite možnosti predvajanja videa[CR]Spremenite možnosti seznamov · Določite pisavo podnapisov

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE GLASBE[/B][CR][CR]Upravljajte s knjižnico glasbe · Nastavite možnosti predvajanja glasbe[CR]Spremenite možnosti seznamov · Nastavite objavo pesmi · Nastavite karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE SLIK[/B][CR][CR]Spremenite možnosti seznamov · Nastavite diaprojekcije slik

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE VREMENA[/B][CR][CR]Izberite tri mesta, za katere bo na voljo vremenska napoved

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE SISTEMA[/B][CR][CR]Nastavite in prilagodite zaslon · Nastavite zvočni izhod · Nastavite oddaljeno upravljanje[CR]Nastavite varčevanje z energijo · Vključite razhroščevanje · Določite glavno geslo

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
sl: [B]PRILAGODITE DODATKE[/B][CR][CR]Upravljajte nameščene dodatke · Brskajte in namestite nove dodatke iz kodi.tv[CR]Nastavite dodatke

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
sl: [B]PRILAGODITVE NASTAVITVE TV[/B][CR][CR]Spremenite informacije v celozaslonskem načinu · Upravljajte z nastavitvami EPG

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
sl: [B]PRILAGODITE NASTAVITVE STORITEV[/B][CR][CR]Nastavite upravljanje Kodi preko UPnP in HTTP · Nastavite deljenje datotek[CR]Vključite Zeroconf · Prilagodite AirPlay

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sl: Na voljo so krajevni podnapisi

[ctx: #31502]
en: Live TV
sl: TV v živo

[ctx: #31503]
en: Add Group
sl: Dodaj skupino

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sl: Preimenuj skupino

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sl: Izbriši skupino

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sl: Skupine[CR]na voljo

[ctx: #31511]
en: Channel Options
sl: Možnosti programa

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sl: 36-urna napoved

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sl: Urna napoved

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sl: Tedenska napoved

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
sl: 10-dnevna napoved

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
sl: Možnost padavin

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sl: Prenašam vremenske informacije...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
sl: Karte & Opozorila

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sl: VREME

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sl: SLIKE

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
sl: TV V ŽIVO

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sl: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sl: FILMI

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sl: TV SERIJE

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sl: GLASBA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sl: PREDVAJAJ DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sl: SISTEM
