XBMC Skins - en to bs translation catalogue (9 entries)

[ctx: #31005]
en: Fixed
bs: Brzo

[ctx: #31008]
en: Full screen
bs: Puni ekran

[ctx: #31019]
en: Network
bs: Mreža

[ctx: #31058]
en: PVR information
bs: PVR informacije

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
bs: Ova datoteka je složena, izaberite koji dio želite da reprodukujete iz nje.

[ctx: #31087]
en: Banner
bs: Prekriven

[ctx: #31102]
en: Background
bs: Pozadina

[ctx: #31390]
en: Skin default
bs: Podrazumjevana maska

[ctx: #31502]
en: Live TV
bs: TV
