XBMC Skins - en to ka translation catalogue (13 entries)

[ctx: #31024]
en: Page
ka: გვერდი

[ctx: #31025]
en: Items
ka: ელემენტები

[ctx: #31040]
en: Now Playing
ka: ახლა უკრავს

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
ka: სორტირება: ზრდადობით

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
ka: სორტირება: კლებადობით

[ctx: #31055]
en: Open playlist
ka: ფლეილისტის გახსნა

[ctx: #31056]
en: Save playlist
ka: ფლეილისტის შენახვა

[ctx: #31057]
en: Close playlist
ka: ფლეილისტის დახურვა

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
ka: ეს ფაილი შეიცავს დასტებს, შეარჩიეთ ის ნაწილი რომლის დაკვრაც გინდათ.

[ctx: #31301]
en: Last Updated
ka: ბოლო განახლება

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
ka: გამოყენებული მეხსიერება:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
ka: ბოლოს შემოსული

[ctx: #31390]
en: Skin default
ka: თემაში ნაგულისხმევი
