XBMC Skins - en to eu translation catalogue (49 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
eu: Indar aukerak

[ctx: #31005]
en: Fixed
eu: Konpondua

[ctx: #31006]
en: View Options
eu: Ikusi aukerak

[ctx: #31008]
en: Full screen
eu: Pantaila osoa

[ctx: #31009]
en: Total Duration
eu: Iraupen osoa

[ctx: #31019]
en: Network
eu: Sarea

[ctx: #31024]
en: Page
eu: Orrialdea

[ctx: #31025]
en: Items
eu: Elementuak

[ctx: #31026]
en: Misc Options
eu: Bestelako aukerak

[ctx: #31039]
en: Actions
eu: Akzioak

[ctx: #31040]
en: Now Playing
eu: Orain erreproduzitzen

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
eu: Ordenatu:Goraka

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
eu: Ordenatu:Beheraka

[ctx: #31055]
en: Open playlist
eu: Ireki erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31056]
en: Save playlist
eu: Gorde erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31057]
en: Close playlist
eu: Itxi erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31058]
en: PVR information
eu: PVR argibideak

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
eu: Fitxategi hau pilatuta dago, hautatu erreproduzitzea nahi duzun zatia.

[ctx: #31087]
en: Banner
eu: Coverflow

[ctx: #31102]
en: Background
eu: Atzeko irudia

[ctx: #31104]
en: Similar artists
eu: Antzeko artistak

[ctx: #31301]
en: Last Updated
eu: Azken eguneraketa

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
eu: Ezkutatu Fanart-a

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
eu: Erabilitako memoria:

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
eu: Azken saioa :

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
eu: Karaoke kanta antzemalea

[ctx: #31328]
en: Recently Added
eu: Azkenaldiak gehituak

[ctx: #31390]
en: Skin default
eu: Skin lehenetsia

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
eu: Azpititulu lokala erabilgarri

[ctx: #31502]
en: Live TV
eu: TB

[ctx: #31503]
en: Add Group
eu: Gehitu taldea

[ctx: #31504]
en: Rename Group
eu: Berrizendatu taldea

[ctx: #31505]
en: Delete Group
eu: Ezabatu taldea

[ctx: #31511]
en: Channel Options
eu: Kate aukerak

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
eu: 36 orduko iragarpena

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
eu: Orduroko iragarpena

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
eu: Astebukaerako iragarpena

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
eu: 10 eguneko iragarpena

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
eu: Euri aukera

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
eu: Iragarpen argibideak eskuratzen

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
eu: Mapa eta alertak

[ctx: #31950]
en: WEATHER
eu: EGURALDIA

[ctx: #31951]
en: PICTURES
eu: IRUDIAK

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
eu: BIDEOAK

[ctx: #31954]
en: MOVIES
eu: FILMAK

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
eu: TB SAIOAK

[ctx: #31956]
en: MUSIC
eu: MUSIKA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
eu: ERREPRODUZITU DISKOA

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
eu: SISTEMA
