XBMC Skins - en to be translation catalogue (29 entries)

[ctx: #31005]
en: Fixed
be: Фіксаванае

[ctx: #31006]
en: View Options
be: Налады выгляду

[ctx: #31008]
en: Full screen
be: Увесь экран

[ctx: #31009]
en: Total Duration
be: Агульная працягласьць

[ctx: #31019]
en: Network
be: Сетка

[ctx: #31026]
en: Misc Options
be: Іншыя налады

[ctx: #31040]
en: Now Playing
be: Зараз прайграецца

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
be: Схаваць ФанАрт

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
be: Занята памяці:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
be: Шлях да ФанАрт'у

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
be: Апошні ўваход

[ctx: #31390]
en: Skin default
be: Перадвызначана

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
be: [B]ЗЬМЯНІЦЬ НАЛАДЫ ВОНКАВАГА ВЫГЛЯДУ[/B][CR][CR]Зьмяніць аздабленьне · Наставіць мову й рэгіён · Зьмяніць налады сьпісу файлаў[CR]Наставіць ахоўнік экрану

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
be: [B]ЗЬМЯНІЦЬ НАЛАДЫ ВІДЭА[/B][CR][CR]Кіраваць бібліятэкай відэа · Наставіць налады прайграваньня відэа · Зьмяніць налады сьпісу відэа[CR]Наставіць шрыфт субтытраў

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
be: [B]ЗЬМЯНІЦЬ НАЛАДЫ МУЗЫКІ[/B][CR][CR]Кіраваць бібліятэкай музыкі · Наставіць налады прайграваньня музыкі · Зьмяніць налады сьпісу музыкі[CR]Наладзіць перадачу музыкі · Наставіць налады караоке

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
be: [B]ЗЬМЯНІЦЬ НАЛАДЫ МАЛЮНКАЎ[/B][CR][CR]Наставіць налады сьпісу відарысаў · Наладзіць слайдшоў

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
be: [B]ЗЬМЯНІЦЬ НАЛАДЫ НАДВОР'Я[/B][CR][CR]Вызначыць тры гарады каб зьбіраць зьвесткі пра надвор'е

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
be: [B]ЗЬМЯНІЦЬ НАЛАДЫ СЫСТЭМЫ[/B][CR][CR]Наладзіць і калібраваць адлюстраваньне · Наставіць аўдыё вывад · Наладзіць адлеглае кіраваньне[CR]Наставіць захоўваньне энэргіі · Дазволіць дэбаг · Наставіць агульны замок

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
be: [B]ЗЬМЯНІЦЬ НАЛАДЫ ДАДАТКАЎ[/B][CR][CR]Кіраваць усталяванымі дадаткамі · Абраць і ўсталяваць дадаткі з kodi.tv[CR]Зьмяніць налады дадаткаў

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
be: [B]ЗЬМЯНІЦЬ НАЛАДЫ СЭРВІСАЎ[/B][CR][CR]Наставіць кіраваньне Kodi праз UPnP ды HTTP · Наладзіць даступнасьць файлаў[CR]Дазволіць Zeroconf · Наставіць AirPlay

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
be: Даступныя лакальныя субтытры

[ctx: #31502]
en: Live TV
be: Жывое ТВ

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
be: Прагноз на 36 гадзінаў

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
be: Пагадзінны прагноз

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
be: Прагноз на выходныя

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
be: Прагноз на 10 дзён

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
be: Верагоднасьць

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
be: Атрымоўваем прагноз...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
be: Мапа і перасьцярогі
