XBMC Skins - en to bg translation catalogue (127 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
bg: Режисиран от

[ctx: #31001]
en: Written by
bg: По сценарий на

[ctx: #31003]
en: Power Options
bg: Изключи...

[ctx: #31004]
en: Working
bg: Работи...

[ctx: #31005]
en: Fixed
bg: Фиксирана

[ctx: #31006]
en: View Options
bg: Визуални настройки

[ctx: #31008]
en: Full screen
bg: Цял екран

[ctx: #31009]
en: Total Duration
bg: Общо времетраене

[ctx: #31010]
en: Next episode
bg: Следващ епизод

[ctx: #31011]
en: Latest episode
bg: Последен епизод

[ctx: #31013]
en: Statistics
bg: Статистика

[ctx: #31014]
en: Extras
bg: Екстри

[ctx: #31016]
en: Poster
bg: Плакат

[ctx: #31019]
en: Network
bg: Мрежа

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
bg: Допълнителен фен-арт

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
bg: Фон от няколко картини

[ctx: #31023]
en: Set single image background
bg: Фон от една картина

[ctx: #31024]
en: Page
bg: Страница

[ctx: #31025]
en: Items
bg: Елемента

[ctx: #31026]
en: Misc Options
bg: Разни настройки

[ctx: #31027]
en: Set item background
bg: Задайте фон за елемента

[ctx: #31029]
en: Recent movies
bg: Последни филми

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
bg: Последни епизоди

[ctx: #31031]
en: Random movies
bg: Произволни филми

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
bg: Препоръчани филми

[ctx: #31033]
en: Random episodes
bg: Произволни епизоди

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
bg: Препоръчани епизоди

[ctx: #31035]
en: Random songs
bg: Произволни песни

[ctx: #31036]
en: Random albums
bg: Произволни албуми

[ctx: #31037]
en: Recent albums
bg: Последни албуми

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
bg: Препоръчани албуми

[ctx: #31039]
en: Actions
bg: Действия

[ctx: #31040]
en: Now Playing
bg: Сега се възпроизвежда

[ctx: #31041]
en: Select widget
bg: Изберете джаджа

[ctx: #31043]
en: Platform
bg: Платформа

[ctx: #31046]
en: SEEKING
bg: Преход

[ctx: #31047]
en: Set item icon
bg: Задайте икона за елемента

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
bg: Шаблони за визуализацията

[ctx: #31049]
en: Select infoline
bg: Съдържание на информационната лента

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
bg: Ред: Възходящ

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
bg: Ред: Низходящ

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
bg: Статистика за филмите

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
bg: Статистика за ТВ Сериали

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
bg: Статистика за музиката

[ctx: #31055]
en: Open playlist
bg: Отвори плейлист

[ctx: #31056]
en: Save playlist
bg: Запиши плейлиста

[ctx: #31057]
en: Close playlist
bg: Затвори плейлиста

[ctx: #31058]
en: PVR information
bg: ПВР информация

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
bg: Файлът е в група. Моля, изберете частта, която да бъде възпроизведена.

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
bg: Фен-арт от произволен филм

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
bg: Фен-арт от произволен ТВ Сетиал

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
bg: Фен-арт от произволно видео

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
bg: Фен-арт от произволен музикален елемент

[ctx: #31066]
en: Random fanart
bg: Произволен фен-арт

[ctx: #31067]
en: Update rating
bg: Обнови оценката

[ctx: #31073]
en: Move menu item
bg: Сменяне мястото на текущия раздел в главното меню

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
bg: Разменяне с

[ctx: #31076]
en: Landscape
bg: Портретен изглед

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
bg: Управление на подменюто

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
bg: Включи персоналните подменюта

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
bg: В зависимст от времето

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
bg: Статистика за музикалните клипове

[ctx: #31086]
en: Icon
bg: Икона

[ctx: #31087]
en: Banner
bg: Банер

[ctx: #31090]
en: Seconds
bg: Секунди

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
bg: Статистика за плейлист от филми

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
bg: Статистика за плейлист от ТВ Сериали

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
bg: Статистика за плейлист от музикални клипове

[ctx: #31100]
en: View:
bg: Изглед:

[ctx: #31102]
en: Background
bg: Фон

[ctx: #31103]
en: N/A
bg: Няма данни

[ctx: #31104]
en: Similar artists
bg: Подобни артисти

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
bg: Брой неизгледани епизоди

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
bg: Ползвай за фон възпроизвежданото в момента видео

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
bg: Ползвай за фон възпроизвежданата в момента визуализация

[ctx: #31126]
en: Enable TvTunes integration
bg: Възпроизвеждай мелодии в библиотеката (добавка TvTunes)

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
bg: Без фен-арт при визуализация на цял екран

[ctx: #31142]
en: Settings level
bg: Видими настройки

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
bg: Източник на лирики

[ctx: #31300]
en: Overview
bg: Обобщение

[ctx: #31301]
en: Last Updated
bg: Последно обновяване

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
bg: Скрий фен-арта

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
bg: Памет в употреба:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
bg: Задай път до фен-арта

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
bg: Последно влизане

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
bg: Прозорец за избор на караоке песен

[ctx: #31328]
en: Recently Added
bg: Последно добавени

[ctx: #31390]
en: Skin default
bg: Стандартните (за облика)

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ ИЗГЛЕДА[/B][CR][CR]Изберете облик · Променете настройките на списъците с файлове · Задайте език и район[CR]Настройте скрийнсейвър

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ ВИДЕОТО[/B][CR][CR]Управлявайте видео библиотеката си · Настройте възпроизвеждането на видео[CR]Променете настройките на списъците с видео файлове · Задайте шрифт за субтитрите

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ МУЗИКАТА[/B][CR][CR]Управлявайте музикалната си библиотека · Настройте възпроизвеждането на музика[CR]Променете настройките на списъците с аудио файлове · Настройте караоке плеъра

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ СНИМКИТЕ[/B][CR][CR]Променете настройките на списъците със снимки · Конфигурирайте презентациите

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ ПРОГНОЗАТА ЗА ВРЕМЕТО[/B][CR][CR]Изберете до три града, за които желаете да следите прогнозата

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ СИСТЕМАТА[/B][CR][CR]Настройте и калибрирайте екраните · Настройте компютъра да пести енергия[CR]Настройте дистанционните · Конфигурирайте аудио изхода ·  Включете режима "дебъг" · Задайте код за заключване

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ ДОБАВКИТЕ[/B][CR][CR]Управлявайте инсталираните добавки · Променяйте настройките на добавките[CR]Разглеждайте/Инсталирайте добавки от kodi.tv

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ ТЕЛЕВИЗИЯТА[/B][CR][CR]Променете пълно екранната информация · Управлявайте настройките за ЕПС данните

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ УСЛУГИТЕ[/B][CR][CR]Настройте контрола над Kodi чрез UPnP и HTTP · Настройте споделянето на файлове[CR]Включете Zeroconf · Настройте AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
bg: Изберете раздел

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
bg: Налични са локални субтитри

[ctx: #31502]
en: Live TV
bg: Телевизия

[ctx: #31503]
en: Add Group
bg: Добави група

[ctx: #31504]
en: Rename Group
bg: Преименувай групата

[ctx: #31505]
en: Delete Group
bg: Изтрий групата

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
bg: Налични[CR]групи

[ctx: #31511]
en: Channel Options
bg: Настройки на канала

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
bg: 36 часова прогноза

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
bg: Почасова прогноза

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
bg: Прогноза за уикенда

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
bg: 10 дневна прогноза

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
bg: Вероятност за преваляване

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
bg: Изтегляне на прогнозата...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
bg: Карта и тревоги

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
bg: Когато опцията е изключена се налага да превърта ръчно, но не всяка текстова кутия разполага с бутон за ръчно превъртане.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
bg: Нулира горните настройки към стандартните им стойности.

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
bg: Разменете мястото на текущия елемент с друг от началното меню. Ще се отвори прозорец със списък на елементите от които можете да избирате.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
bg: Kiosk режим

[ctx: #31950]
en: WEATHER
bg: ВРЕМЕТО

[ctx: #31951]
en: PICTURES
bg: СНИМКИ

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
bg: ТВ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
bg: ВИДЕО

[ctx: #31954]
en: MOVIES
bg: ФИЛМИ

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
bg: ТВ СЕРИАЛИ

[ctx: #31956]
en: MUSIC
bg: МУЗИКА

[ctx: #31957]
en: APPS
bg: ПРОГРАМИ

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
bg: ДИСК

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
bg: СИСТЕМА

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
bg: КОНЦЕРТИ
