XBMC Skins - en to hr translation catalogue (175 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
hr: Režija

[ctx: #31001]
en: Written by
hr: Scenarij

[ctx: #31003]
en: Power Options
hr: Mogućnosti napajanja

[ctx: #31004]
en: Working
hr: Radim

[ctx: #31005]
en: Fixed
hr: Fiksni

[ctx: #31006]
en: View Options
hr: Opcije prikaza

[ctx: #31007]
en: Setup home
hr: Postavke

[ctx: #31008]
en: Full screen
hr: Cijeli zaslon

[ctx: #31009]
en: Total Duration
hr: Ukupno trajanje

[ctx: #31010]
en: Next episode
hr: Slijedeća epizoda

[ctx: #31011]
en: Latest episode
hr: Posljednja epizoda

[ctx: #31012]
en: Airs
hr: Emitirano

[ctx: #31013]
en: Statistics
hr: Stanje

[ctx: #31014]
en: Extras
hr: Dodatno

[ctx: #31015]
en: Set path to video genre fanart folder
hr: Podesi put za mapu fanarta video žanra

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
hr: Podesi put za mapu fanarta glazbenog žanra

[ctx: #31019]
en: Network
hr: Mreža

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
hr: Dodatni fanart

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
hr: Zastori pozadine

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
hr: Postavi pozadinu s više slika

[ctx: #31023]
en: Set single image background
hr: Postavi pozadinu s jednom slikom

[ctx: #31024]
en: Page
hr: Stranica

[ctx: #31025]
en: Items
hr: Stavki

[ctx: #31026]
en: Misc Options
hr: Razne mogućnosti

[ctx: #31027]
en: Set item background
hr: Postavi pozadinu stavke

[ctx: #31028]
en: Live DVD Cases
hr: Živi DVD omoti

[ctx: #31029]
en: Recent movies
hr: Nedavni filmovi

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
hr: Nedavne epizode

[ctx: #31031]
en: Random movies
hr: Nasumični filmovi

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
hr: Preporučeni filmovi

[ctx: #31033]
en: Random episodes
hr: Nasumične epizode

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
hr: Preporučene epizode

[ctx: #31035]
en: Random songs
hr: Nasumične pjesme

[ctx: #31036]
en: Random albums
hr: Nasumični albumi

[ctx: #31037]
en: Recent albums
hr: Nedavni albumi

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
hr: Preporučeni albumi

[ctx: #31039]
en: Actions
hr: Radnje

[ctx: #31040]
en: Now Playing
hr: Trenutno reproducira

[ctx: #31041]
en: Select widget
hr: Odaberi widget

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
hr: Prikaži "Trenut. reproducira" info zatamnjeno u pozadini

[ctx: #31043]
en: Platform
hr: Platforma

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
hr: Prikazi: Skraćeno radnja | Info okvir: Cijeli sadržaj

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
hr: Prikazi: Cijeli sadržaj | Info okvir: Skraćeno radnja

[ctx: #31046]
en: SEEKING
hr: TRAŽIM

[ctx: #31047]
en: Set item icon
hr: Postavi ikonu stavke

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
hr: Načini vizualizacije:

[ctx: #31049]
en: Select infoline
hr: Odaberi info liniju

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hr: Sortiraj: Uzlazno

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hr: Sortiraj: Silazno

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
hr: Stanje zbirke filmova

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
hr: Stanje zbirke serija

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
hr: Stanje zbirke glazbe

[ctx: #31055]
en: Open playlist
hr: Otvori listu izvedbi

[ctx: #31056]
en: Save playlist
hr: Spremi listu izvedbi

[ctx: #31057]
en: Close playlist
hr: Zatvori listu izvedbi

[ctx: #31058]
en: PVR information
hr: PVR informacija

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
hr: Ova datoteka je složena, odaberite dio od kojeg želite reproducirati.

[ctx: #31061]
en: Addon / Favourites statistics
hr: Stanje Dodataka / Omiljenih

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
hr: Nasumični fanart filmova

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
hr: Nasumični fanart serija

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
hr: Nasumični fanart videa

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
hr: Nasumični fanart glazbe

[ctx: #31066]
en: Random fanart
hr: Nasumični fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
hr: Osvježite ocjene

[ctx: #31068]
en: CD Wall
hr: CD zid

[ctx: #31069]
en: Change location
hr: Promijeni mjesto

[ctx: #31070]
en: Enable Cinema Experience integration
hr: Omogućite Cinema Experience integraciju

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
hr: Dok se pretražuje zbirka

[ctx: #31072]
en: On open video info
hr: Pri pokretanju prikaži video info

[ctx: #31073]
en: Move menu item
hr: Pomakni stavku izbornika

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
hr: Odaberite stavku da zamijeni mjesto s

[ctx: #31075]
en: No extra features available
hr: Nisu dostupne dodatne značajke

[ctx: #31076]
en: Landscape
hr: Pejzaž

[ctx: #31077]
en: ShowCase
hr: Izlog

[ctx: #31079]
en: Shift
hr: Pomak

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
hr: Podesi podizbornik

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
hr: Omogući vlastite podizbornike

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
hr: Odvoji RSS feed od glavnog izbornika

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
hr: Omogući "Slijedeće emitirano" informaciju u video zbirci

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
hr: Vremenski uvjeti

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
hr: Stanje zbirke video spotova

[ctx: #31086]
en: Icon
hr: Ikona

[ctx: #31087]
en: Banner
hr: Baner

[ctx: #31088]
en: BannerWall
hr: Baner zid

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
hr: Reproduciraj stavku pri pokretanju sustava

[ctx: #31090]
en: Seconds
hr: Sekundi

[ctx: #31091]
en: Select items
hr: Odaberi stavke

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
hr: Fanart cijelog zaslona

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
hr: Skolpka niskog popisa

[ctx: #31094]
en: List view layout
hr: Izgled prikaza popisa

[ctx: #31095]
en: Slim List
hr: Uzak popis

[ctx: #31096]
en: Concert locations
hr: Mjesta koncerata

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
hr: Stanje liste izvođenja filmova

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
hr: Stanje liste izvođenja serija

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
hr: Stanje liste izvođenja video spotova

[ctx: #31100]
en: View:
hr: Prikaz:

[ctx: #31102]
en: Background
hr: Pozadina

[ctx: #31104]
en: Similar artists
hr: Srodni izvođači

[ctx: #31105]
en: More albums from
hr: Više albuma od

[ctx: #31106]
en: On info
hr: Uključen info

[ctx: #31107]
en: Persistent
hr: Dosljedan

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
hr: Omogućite feed info izvođača (ako je dostupan)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
hr: Broj nepogledanih epizoda

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
hr: Prikaži pozadinu "Sad Igra" video

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
hr: Prikaži pozadinu "Trenutno se reproducira" vizualizacije

[ctx: #31126]
en: Enable TvTunes integration
hr: Omogući TvTunes integraciju

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
hr: Sakrij sliku omota u vizualizaciji cijelog zaslona

[ctx: #31142]
en: Settings level
hr: Razina postavki

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
hr: Izvor teksta skladbe

[ctx: #31300]
en: Overview
hr: Pregled

[ctx: #31301]
en: Last Updated
hr: Zadnji put ažurirano

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
hr: Sakri Fanart

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
hr: Iskorištena memorija:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
hr: Postavite put Fanarta

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
hr: Posljednji put prijavljeni

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
hr: Izbornik  karaoka pjesama

[ctx: #31328]
en: Recently Added
hr: Nedavno dodano

[ctx: #31390]
en: Skin default
hr: Zadani Izgled

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
hr: [B]UREDI POSTAVKE IZGLEDA[/B][CR][CR]Promjeni izgled · Odredi jezik i regiju  · Promjeni mogućnosti prikaza datoteka[CR]Postavite čuvara zaslona

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
hr: [B]UREDI POSTAVKE VIDEA[/B][CR][CR]Upravljanje Vašom video zbirkom · Postavi mogućnosti izvođenja videa · Promjeni  mogućnosti prikaza video sadržaja[CR]Podesi izgled podnapisa

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
hr: [B]UREDI POSTAVKE GLAZBE[/B][CR][CR]Upravljanje Vašom glazbenom zbirkom · Postavi mogućnosti izvođenja glazbe · Promjeni mogućnosti prikaza glazbenoga sadržaja[CR]Postavi slanje pjesama · Podesi mogućnosti karaoka

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
hr: [B]UREDI POSTAVKE SLIKE[/B][CR][CR]Uredi sliku unos opcije · Postavke slikovnom prikazu

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
hr: [B]UREDI POSTAVKE VREMENA[/B][CR][CR]Postavi tri grada i prikupi informacije o vremenskoj prognozi

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
hr: [B]NADGLEDAJTE VAŠ SUSTAV[/B][CR][CR]Provjerite vaš hardware · Nadgledajte  CPU uporabu[CR]Provjerite Kodi inačicu

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
hr: [B]UREDI POSTAVKE SUSTAVA[/B][CR][CR]Podešavanje i kalibriranjem zaslona · Uredi audio izlaz · Postavljanje daljinskog upravljača[CR]Postavite opcije uštede energije  · Omogućite ispravljanje pogrešaka · Postavljanje glavnog zaključavanja

[ctx: #31407]
en: [B]SETUP PROFILES[/B][CR][CR]Setup and manage user profiles · Enable login screen[CR]Change password · Add a profile picture
hr: [B]POSTAVITE PROFILE[/B][CR][CR]Podesite i upravljajte korisničkim profilima · Omogućite login zaslon[CR]Promjenite zaporku · Dodajte sliku profila

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
hr: [B]PRILAGODITE DODATKE[/B][CR][CR]Upravljajte svojim instaliranim dodacima · Pregledavajte i instalirajte dodatake iz kodi.tv[CR]Mijenjajte postavke dodataka

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
hr: [B]PRILAGODITE TV POSTAVKE[/B][CR][CR]Promjenite informacije cijelog zaslona · Upravljajte postavkama podataka elektronskog programskog vodiča (EPG)

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
hr: [B]UREDI SERVISNE POSTAVKE[/B][CR][CR] Postavljanje kontrole Kodi putem UPnP i HTTP · Uredi dijeljenje mapa[CR]Omogućavanje Zeroconf · Postavke AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
hr: Odaberite odjeljak

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
hr: Dostupan je lokalni podnaslov

[ctx: #31501]
en: Channel group
hr: Grupa programa

[ctx: #31502]
en: Live TV
hr: TV uživo

[ctx: #31503]
en: Add Group
hr: Dodaj grupu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
hr: Preimenuj grupu

[ctx: #31505]
en: Delete Group
hr: Obriši grupu

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
hr: Dostupne[CR]Grupe

[ctx: #31511]
en: Channel Options
hr: Postavke TV kanala

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
hr: Prognoza za 36 sati

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
hr: Prognoza za sat

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
hr: Prognoza za vikend

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
hr: Prognoza za 10 dana

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
hr: Moguće padaline

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
hr: Dohvaćanje informacija vremenske prognoze...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
hr: Karta & Upozorenje

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
hr: Postavite Aeon Nox glavni izbornik

[ctx: #31912]
en: Customize the main menu with widgets, backgrounds and statistics. Add your own custom main menu items.
hr: Oblikujte glavni izbornik widgetima, pozadinama i statistikom.
    Dodajte glavnom izborniku vlastite stavke.

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
hr: Horizontalna pozicija Aeon Nox glavnog izbornika

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu. Default is centered on screen.
hr: Promijenite horizontalnu poziciju glavnog izbornika. Zadana je na središtu zaslona.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
hr: Stil navigacije za horizontalne popise

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
hr: Promijenite način horizontalnog listanja u Aeon Noxu. Zadano je ciklički. "Fiksno" listanje je s početkom i krajem.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
hr: Kad je omogućeno tekst se lista automatski. Kad je onemogućeno potrebno je ručno listanje. Ne posjeduje svaki textbox tipku za ručno listanje.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
hr: Prikazuje video koji se trenutno reproducira na pozadinu iza panela.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
hr: Prilikom reproduciranja glazbe prikazuje vizualizacije na pozadinu iza panela.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
hr: Prilikom reproduciranja glazbe prikazuje widget s medija informacijama na početnom zaslonu.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
hr: Prilikom reproduciranja filma ili serija prikazuje widget s medija informacijama na početnom zaslonu.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
hr: Ovo omogućava vlastite pozadine žanrova prilikom pretraživanja video zbirke kroz "Žanr" odjel. Imena datoteka moraju odgovarati nazivu žanra. Ekstenzija mora biti .jpg.

[ctx: #31923]
en: Set a default select action to enable this item.
hr: Postavite zadanu radnju odabiranja kako bi omogućili ovu stavku.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
hr: Ovo omogućava vlastite pozadine žanrova prilikom pretraživanja glazbene zbirke kroz "Žanr" odjel. Imena datoteka moraju odgovarati nazivu žanra. Ekstenzija mora biti .jpg.

[ctx: #31925]
en: Pick one of the preset backgrounds or set your own images as the menu items background.
hr: Odaberite jednu od gotovih skupina pozadina ili postavite vlastite slike kao pozadine stavki izbornika.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
hr: Resetira vrijednosti svih gore navedenih stavki na zadane.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
hr: Izgled Aeon Nox glavnog izbornika

[ctx: #31929]
en: This setting defines how much items will be visible on the main menu. Options are 3 items or 5 items.
hr: Ova opcija određuje koliko će stavki biti vidljivo u glavnom izborniku. Mogućnosti su 3 ili 5 stavki,

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
hr: Odaberite widget koji će biti na početnom zaslonu kako bi imali lakši pristup sadržaju zbirke.

[ctx: #31950]
en: WEATHER
hr: VRIJEME

[ctx: #31951]
en: PICTURES
hr: SLIKE

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
hr: TELEVIZIJA

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
hr: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
hr: FILMOVI

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
hr: TV SERIJE

[ctx: #31956]
en: MUSIC
hr: GLAZBA

[ctx: #31957]
en: APPS
hr: APLIKACIJE

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
hr: REPRODUCIRAJ DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
hr: SUSTAV

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
hr: KONCERTI
