XBMC Skins - en to nl translation catalogue (200 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
nl: Geregisseerd door

[ctx: #31001]
en: Written by
nl: Geschreven door

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
nl: Wazige albumafbeelding

[ctx: #31003]
en: Power Options
nl: Energiebeheer

[ctx: #31004]
en: Working
nl: Bezig

[ctx: #31005]
en: Fixed
nl: Vast

[ctx: #31006]
en: View Options
nl: Weergaveopties

[ctx: #31007]
en: Setup home
nl: Instellen startscherm

[ctx: #31008]
en: Full screen
nl: Volledig scherm

[ctx: #31009]
en: Total Duration
nl: Totale Duur

[ctx: #31010]
en: Next episode
nl: Volgende aflevering

[ctx: #31011]
en: Latest episode
nl: Nieuwste aflevering

[ctx: #31012]
en: Airs
nl: Wordt uitgezonden op

[ctx: #31013]
en: Statistics
nl: Statistieken

[ctx: #31014]
en: Extras
nl: Extra's

[ctx: #31015]
en: Set path to video genre fanart folder
nl: Stel de locatie in naar de videogenrefanartmap

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
nl: Stel de locatie in naar de muziekgenrefanartmap

[ctx: #31019]
en: Network
nl: Netwerk

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
nl: Toneelgordijnen

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
nl: Instellen multi-afbeeldingenachtergrond

[ctx: #31023]
en: Set single image background
nl: Instellen enkele afbeeldingachtergrond

[ctx: #31024]
en: Page
nl: Pagina

[ctx: #31026]
en: Misc Options
nl: Diverse Opties

[ctx: #31027]
en: Set item background
nl: Instellen item-achtergrond

[ctx: #31028]
en: Live DVD Cases
nl: Live DVD-hoezen

[ctx: #31029]
en: Recent movies
nl: Recente films

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
nl: Recente afleveringen

[ctx: #31031]
en: Random movies
nl: Willekeurige films

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
nl: Aanbevolen films

[ctx: #31033]
en: Random episodes
nl: Willekeurige afleveringen

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
nl: Aanbevolen afleveringen

[ctx: #31035]
en: Random songs
nl: Willekeurige nummers

[ctx: #31036]
en: Random albums
nl: Willekeurige albums

[ctx: #31037]
en: Recent albums
nl: Recente albums

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
nl: Aanbevolen albums

[ctx: #31039]
en: Actions
nl: Acties

[ctx: #31040]
en: Now Playing
nl: Huidige Onderdeel

[ctx: #31041]
en: Select widget
nl: Selecteer widget

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
nl: Toon informatie over "Huidige Onderdeel" gemengd in de achtergrond

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
nl: Weergaven: Hoofdpunten plot | Info dialoog: volledige plot

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
nl: Weergaven: volledige plot | Info dialoog: Plot hoofdpunten

[ctx: #31046]
en: SEEKING
nl: ZOEKEN

[ctx: #31047]
en: Set item icon
nl: Item-icoon instellen

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
nl: Visualisatie Presets

[ctx: #31049]
en: Select infoline
nl: Selecteer infolijn

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
nl: Sorteren: Oplopend

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
nl: Sorteren: Aflopend

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
nl: Filmbibliotheek statistieken

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
nl: TV-seriebibliotheek statistieken

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
nl: Muziekbiblioteek statistieken

[ctx: #31055]
en: Open playlist
nl: Afspeellijst openen

[ctx: #31056]
en: Save playlist
nl: Afspeellijst opslaan

[ctx: #31057]
en: Close playlist
nl: Afspeellijst sluiten

[ctx: #31058]
en: PVR information
nl: PVR-informatie

[ctx: #31059]
en: Install Artist Slideshow add-on to enable this feature
nl: Installeer Artists Slideshow add-on om deze optie te gebruiken

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
nl: Dit bestand is gestapeld, selecteer het deel dat u wilt afspelen.

[ctx: #31061]
en: Addon / Favourites statistics
nl: Addon / Favorieten statistieken

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
nl: Willekeurige filmfanart

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
nl: Willekeurige tv-seriefanart

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
nl: Willekeurige videofanart

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
nl: Willekeurige muziekfanart

[ctx: #31066]
en: Random fanart
nl: Willekeurige fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
nl: Score actualiseren

[ctx: #31068]
en: CD Wall
nl: CD-Muur

[ctx: #31069]
en: Change location
nl: Locatie veranderen

[ctx: #31070]
en: Enable Cinema Experience integration
nl: Activeer integratie met Cinema Experience

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
nl: Tijdens bladeren door de bibliotheek

[ctx: #31072]
en: On open video info
nl: Bij openen video-info

[ctx: #31073]
en: Move menu item
nl: Verplaats menu-item

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
nl: Kies item waarmee gewisseld moet worden

[ctx: #31075]
en: No extra features available
nl: Geen extra functies beschikbaar

[ctx: #31076]
en: Landscape
nl: Panorama

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
nl: Beheer submenu

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
nl: Activeer aangepaste submenu's

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
nl: RSS-feed loskoppelen van het hoofdmenu

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
nl: Activeer informatie over de volgende uitzending in de videobibliotheek

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
nl: Op weer gebaseerd

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
nl: Videoclip-bibliotheek statistieken

[ctx: #31086]
en: Icon
nl: Icoon

[ctx: #31088]
en: BannerWall
nl: Banner muur

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
nl: Speel item af bij opstarten

[ctx: #31090]
en: Seconds
nl: Seconden

[ctx: #31091]
en: Select items
nl: Selecteer items

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
nl: Fanart op volledig scherm

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
nl: Schakel voor LowList

[ctx: #31094]
en: List view layout
nl: Lijstweergave lay-out

[ctx: #31095]
en: Slim List
nl: Smalle lijst

[ctx: #31096]
en: Concert locations
nl: Concertlocaties

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
nl: Film-afspeellijst statistieken

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
nl: TV-serie-afspeellijst statistieken

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
nl: Videoclip-afspeellijst statistieken

[ctx: #31100]
en: View:
nl: Bekijken:

[ctx: #31101]
en: Choose view
nl: Kies weergave

[ctx: #31102]
en: Background
nl: Achtergrond

[ctx: #31103]
en: N/A
nl: Niet beschikbaar.

[ctx: #31104]
en: Similar artists
nl: Vergelijkbare artiesten

[ctx: #31105]
en: More albums from
nl: Meer albums van

[ctx: #31106]
en: On info
nl: Bij info

[ctx: #31107]
en: Persistent
nl: Vasthoudend

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
nl: Activeer artiesteninformatiefeed (wanneer beschikbaar)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
nl: Aantal onbekeken afleveringen

[ctx: #31110]
en: Install Toolbox script to enable this feature
nl: Installeer Gereedschap script om deze optie in te schakelen

[ctx: #31111]
en: Similar movies
nl: Vergelijkbare films

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
nl:  Films geregiseerd door

[ctx: #31113]
en: Movies written by
nl: Flims geschreven door

[ctx: #31114]
en: More movies from
nl: Meer films van

[ctx: #31115]
en: Similar TV shows
nl: Vergelijkbare TV shows

[ctx: #31116]
en: cycle fanart
nl: Wissel fanart

[ctx: #31117]
en: Fallback
nl: Terugval

[ctx: #31119]
en: Show the movies from this director in your library or view online information on this director on TMDb?
nl: Toon de films van deze regisseur in jouw bibliotheek of toon de online informatie van deze regisseur op TMDb?

[ctx: #31121]
en: Disable autocomplete
nl: Deactiveer autocompleet

[ctx: #31122]
en: Disables the autocomplete feature of the virtual keyboard
nl: Deactiveer de autocompleet functie van het virtuele toetsenbord

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
nl: Toon Achtergrond "Huidige Onderdeel" voor video

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
nl: Toon Achtergrond "Huidige Onderdeel" voor visualisatie

[ctx: #31126]
en: Enable TvTunes integration
nl: Activeer integratie met TvTunes

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
nl: Verberg fanart in visualisatie op volledig scherm

[ctx: #31142]
en: Settings level
nl: Instellingsniveau:

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
nl: Songtekstbron

[ctx: #31300]
en: Overview
nl: Overzicht

[ctx: #31301]
en: Last Updated
nl: Laatste Update

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
nl: Fanart Verbergen

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
nl: Geheugenverbruik:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
nl: Fanartpad opgeven

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
nl: Laatste Login

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
nl: Karaokeliedjeskeuze

[ctx: #31328]
en: Recently Added
nl: Onlangs Toegevoegd

[ctx: #31390]
en: Skin default
nl: Standaard Skin

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
nl: [B]INSTELLINGEN UITERLIJK CONFIGUREREN[/B][CR][CR]Wijzig skin · Stel taal en regio in · Configureer bestandslijstopties en schermbeveiliging

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
nl: [B]VIDEO-INSTELLINGEN CONFIGUREREN[/B][CR][CR]Beheer uw videobibliotheek · Configureer videoafspeelopties en -bestandslijstsopties · Stel lettertype in voor ondertitels

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
nl: [B]MUZIEKINSTELLINGEN CONFIGUREREN[/B][CR][CR]Beheer uw muziekbibliotheek · Configureer muziekafspeelopties en -bestandslijstopties · Configureer nummer indienen · Configureer karaokeopties

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
nl: [B]FOTO-INSTELLINGEN CONFIGUREREN[/B][CR][CR]Configureer fotobestandslijstopties en diavoorstelling.

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
nl: [B]WEERINSTELLINGEN CONFIGUREREN[/B][CR][CR]Geef drie locaties op voor weersverwachtingen.

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
nl: [B]CONTROLEER UW SYSTEEM[/B][CR][CR]Bekijk uw hardware · Controleer het CPU gebruik[CR]Bekijk het Kodi revisie nummer

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
nl: [B]SYSTEEMINSTELLINGEN CONFIGUREREN[/B][CR][CR]Configureer en kalibreer schermgeluidsuitgang · Configureer invoerapparaten en energiebeheeropties · Schakel debugging in · Configureer vergrendelopties

[ctx: #31407]
en: [B]SETUP PROFILES[/B][CR][CR]Setup and manage user profiles · Enable login screen[CR]Change password · Add a profile picture
nl: [B]PROFIELEN INSTELLEN[/B][CR][CR]Beheer en onderhoud gebruikers profielen · Activeer login scherm[CR]Wijzig wachtwoord · Voeg een profiel foto toe

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
nl: [B]ADD-ONS CONFIGUREREN[/B][CR][CR]Beheer uw geïnstalleerde Add-ons · Zoek en installeer Add-ons via kodi.tv.[CR]Wijzig Add-oninstellingen

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
nl: [B]CONFIGUREER TV INSTELLINGEN[/B][CR][CR]Verander volledig scherm info · Beheer EPG data instellingen

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
nl: [B]CONFIGUREER SERVICE-INSTELLINGEN[/B][CR][CR]Stel Kodi-beheer in via UPnP en HTTP · Configureer bestandsdeling[CR]Schakel Zeroconf in · Configureer AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
nl: Selecteer sectie

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
nl: Lokale ondertiteling beschikbaar

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
nl: Selecteer uw Kodi gebruikersprofiel[CR]om in te loggen

[ctx: #31501]
en: Channel group
nl: Zendergroep

[ctx: #31502]
en: Live TV
nl: Live Televisie

[ctx: #31503]
en: Add Group
nl: Groep Toevoegen

[ctx: #31504]
en: Rename Group
nl: Groep Hernoemen

[ctx: #31505]
en: Delete Group
nl: Groep Verwijderen

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
nl: Beschikbare[CR]Groepen

[ctx: #31511]
en: Channel Options
nl: Zenderopties

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
nl: 36-uursvoorspelling

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
nl: Uursvoorspelling

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
nl: Weekendvoorspelling

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
nl: 10-dagenvoorspelling

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
nl: Kans Op Neerslag

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
nl: Weersvoorspelling ophalen...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
nl: Kaart & Waarschuwingen

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
nl: Stel het Aeon Nox hoofdmenu in

[ctx: #31912]
en: Customize the main menu with widgets, backgrounds and statistics. Add your own custom main menu items.
nl: Verander het hoofdmenu met widgets, achtergronden en statistieken. voeg jou eigen aangepaste hoofdmenu items toe.

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
nl: Aeon Nox horizontale positie hoofdmenu

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu. Default is centered on screen.
nl: Verander de horizontale positie van het hoofdmenu. Standaard is gecentreerd op het scherm.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
nl: Navigatiestijl voor horizontale lijsten

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
nl: Verander de manier waarop horizontale lijsten scrollen in Aeon Nox. standaard zullen lijsten scrollen in een cyclus. "Vast" zijn lijsten met een begin en een eind.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
nl: Wanneer ingeschakeld, scrollt tekst automatisch. Wanneer uitgeschakeld is handmatig scrollen noodzakelijk. Houd er rekening mee dan niet elke tekstbox een handmatige knop heeft.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
nl: Projecteert de huidig afgespeelde video op de achtergrond achter de panelen.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
nl: Projecteert de visualisatie op de achtergrond achter de panelen wanneer muziek wordt afgespeeld.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
nl: Toont een widget op het startscherm met media-informatie wanneer muziek wordt afgespeeld.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
nl: Toont een widget op het startscherm met media-informatie wanneer een film of aflevering wordt afgespeeld.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
nl: Dit staat aangepaste genre-achtergronden toe wanneer de videobibliotheek doorgebladerd wordt in de genremodus. Bestandsnamen moeten overeenkomen met het genrelabel. Extensie moet .jpg zijn.

[ctx: #31923]
en: Set a default select action to enable this item.
nl: Stel een standaard selectie-actie in om dit item te activeren.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
nl: Dit staat aangepaste genre-achtergronden toe wanneer de muziekbibliotheek doorgebladerd wordt in de genremodus. bestandsnamen moeten overeenkomen met het genrelabel. Extensie moet .jpg zijn.

[ctx: #31925]
en: Pick one of the preset backgrounds or set your own images as the menu items background.
nl: Kies een standaardachtergrond of stel je eigen afbeeldingen in als achtergrond voor menu-items.

[ctx: #31926]
en: Select add-ons, playlists or favourites. Choose 'Custom' for any of Kodi's built-in functions. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)
nl: Selecteer add-ons, afspeellijsten of favorieten. Kies 'aanpassen' voor elke van Kodi's ingebouwde functies. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
nl: Herstelt van alle bovengenoemde waarden de standaardwaarde.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
nl: Aeon Nox hoofdmenu indeling

[ctx: #31929]
en: This setting defines how much items will be visible on the main menu. Options are 3 items or 5 items.
nl: Deze instelling definieert hoeveel items zichtbaar zijn op het hoofdscherm. Opties zijn 3 bestanden of 5 items.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
nl: Kies een widget om op het startscherm te tonen voor gemakkelijke toegang tot inhoud uit de bibliotheek.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
nl: Videoplot voorkeur

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
nl: Toon plot samenvatting in de bibliotheek weergaven en volledig plot in het video informatie dialoog of andersom. Valt terug naar volledig plot al samenvatting niet beschikbaar is.

[ctx: #31933]
en: Select an item to display on the left top of the main menu
nl: Selecteer een item om te tonen in de linkerbovenkant van het startmenu

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
nl: Wissel met een ander menu-item. Opent een scherm met een lijst van menu-items waaruit te kiezen valt.

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
nl: Toon de RSS-feed op de bodem of aan de bovenkant van het scherm, afhankelijk van de startmenu positie. Activering van deze instelling laat het submenu altijd zichtbaar zijn.

[ctx: #31938]
en: Enables extra information in the TV show library, like TV show status, next / latest episode, etc. Depends on TV Show Next Aired add-on.
nl: Activeert extra informatie in de tv-seriebibliotheek, zoals tv-seriestatus, volgende/nieuwste afleveringen, etc. Is afhankelijk van de TV Show Next Aired addon.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
nl: Verberg infopaneel bij scrollen

[ctx: #31940]
en: Hides the infopanel for Showcase and Landscape view (if activated) while scrolling through the library. Set the amount of seconds to wait for the infopanel to appear when scrolling is stopped.
nl: Verbergt het infopaneel voor vitrine en landschapsweergave (wanneer geactiveerd) wanneer er wordt gescrollt door de bibliotheek. Stel de hoeveelheid seconden in te wachten voor weer het infopaneel moet worden getoond wanneer scrollen is gestopt.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
nl: Kioskmodus

[ctx: #31942]
en: Disables the slide out menu (media menu) in the library as well as certain buttons in the media information dialogs. (Requires restart to take effect)
nl: Deactiveert het schuif menu (media menu) in de bibliotheek evenals diverse knoppen in de media informatieschermen. (vereist een herstart om effect te hebben)

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
nl: Bekeken status indicator

[ctx: #31944]
en: Choose which overlays to show on thumbs in icon based views. Note that the "Resume" flag takes precedent over any watched status.
nl: Kies welke overlays te tonen op miniaturen in icoon gebaseerde weergaven. Merk op dat de "hervat" knop voorrang neemt over alle bekeken statussen.

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
nl: Dit schakelt de lay-out van de lijstweergave. standaard is een 7 item Lay-out met uitgebreidere informatie, "smalle lijst" is een 14 item, meer basische lay-out

[ctx: #31950]
en: WEATHER
nl: WEER

[ctx: #31951]
en: PICTURES
nl: AFBEELDINGEN

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
nl: LIVE TELEVISIE

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
nl: VIDEO'S

[ctx: #31954]
en: MOVIES
nl: FILMS

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
nl: TV-SERIES

[ctx: #31956]
en: MUSIC
nl: MUZIEK

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
nl: SPEEL CD AF

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
nl: SYSTEEM

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
nl: CONCERTEN

[ctx: #31961]
en: Hide ratings in list views
nl: Verber waarderingen in lijstweergaven

[ctx: #31962]
en: This toggles the visibility of ratings in views of type List, LowList and TriPanel, except if sorted by rating.
nl: Dit activeert de zichtbaarheid van waarderingen in de weergaven Lijst, LowList en TriPanel, behalve wanneer gesorteerd via waardering
