XBMC Skins - en to et translation catalogue (166 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
et: Režissöör

[ctx: #31001]
en: Written by
et: Stsenarist

[ctx: #31003]
en: Power Options
et: Valikud

[ctx: #31004]
en: Working
et: Tegelen

[ctx: #31005]
en: Fixed
et: Fikseeritud

[ctx: #31006]
en: View Options
et: Vaate valikud

[ctx: #31007]
en: Setup home
et: Seadista peamenüüd

[ctx: #31008]
en: Full screen
et: Täisekraan

[ctx: #31009]
en: Total Duration
et: Kogukestvus

[ctx: #31010]
en: Next episode
et: Järgmine osa

[ctx: #31011]
en: Latest episode
et: Viimane osa

[ctx: #31012]
en: Airs
et: Eetris

[ctx: #31014]
en: Extras
et: Lisad

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
et: InfoPaneel

[ctx: #31019]
en: Network
et: Võrk

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
et: Täiendav fännikunst

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
et: Sea mitme pildiga taust

[ctx: #31023]
en: Set single image background
et: Sea ühe pildiga taust

[ctx: #31024]
en: Page
et: Leht

[ctx: #31025]
en: Items
et: Nimetused

[ctx: #31026]
en: Misc Options
et: Veel valikuid

[ctx: #31027]
en: Set item background
et: Sea taustapilt

[ctx: #31028]
en: Live DVD Cases
et: Animeeritud DVD ümbrised

[ctx: #31029]
en: Recent movies
et: Hiljutised filmid

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
et: Hiljutised osad

[ctx: #31031]
en: Random movies
et: Juhuslikud filmid

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
et: Soovitatud filmid

[ctx: #31033]
en: Random episodes
et: Suvaline episood

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
et: Soovitatud osad

[ctx: #31035]
en: Random songs
et: Juhuslikud laulud

[ctx: #31036]
en: Random albums
et: Juhuslikud albumid

[ctx: #31037]
en: Recent albums
et: Hiljutised albumid

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
et: Soovitatud albumid

[ctx: #31039]
en: Actions
et: Tegevused

[ctx: #31040]
en: Now Playing
et: Hetkel mängib

[ctx: #31041]
en: Select widget
et: Vali vidin

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
et: Näita taustal "Praegu mängib" teavet

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
et: Vaated: Lühikokkuvõte | Teabedialoog: Täielik süžee

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
et: Vaated: Täielik süžee | Teabedialoog: Lühikokkuvõte

[ctx: #31046]
en: SEEKING
et: KERIB

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
et: Visualiseerimise eelseaded

[ctx: #31049]
en: Select infoline
et: Teaberiba valik

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
et: Järjesta: Kasvav

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
et: Järjesta: Kahanev

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
et: Filmi teegi statistika

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
et: Seriaali teegi statistika

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
et: Muusika teegi statistika

[ctx: #31055]
en: Open playlist
et: Ava esitusloend

[ctx: #31056]
en: Save playlist
et: Salvesta esitusloend

[ctx: #31057]
en: Close playlist
et: Sulge esitusloend

[ctx: #31058]
en: PVR information
et: Videosalvesti andmed

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
et: See fail on järjehoidjaga. Vali koht, millest soovid taasesitust jätkata.

[ctx: #31061]
en: Addon / Favourites statistics
et: Lisade / lemmikute statistika

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
et: Juhuslik filmi fännikunst

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
et: Juhuslik seriaali fännikunst

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
et: Juhuslik video fännikunst

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
et: Juhuslik muusika fännikunst

[ctx: #31066]
en: Random fanart
et: Juhuslik fännikunst

[ctx: #31067]
en: Update rating
et: Uuenda hinnangut

[ctx: #31068]
en: CD Wall
et: CD sein

[ctx: #31069]
en: Change location
et: Muuda asukohta

[ctx: #31070]
en: Enable Cinema Experience integration
et: Luba Cinema Experience'i lõiming

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
et: Teeki lehitsedes

[ctx: #31072]
en: On open video info
et: Avatud video teabega

[ctx: #31073]
en: Move menu item
et: Liiguta menüüelementi

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
et: Vali kirje, millega kohad vahetada

[ctx: #31075]
en: No extra features available
et: Lisaseadeid pole saadaval

[ctx: #31076]
en: Landscape
et: Horisontaalpaigutus

[ctx: #31077]
en: ShowCase
et: Vitriin

[ctx: #31078]
en: TriPanel
et: TriPaneel

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
et: Halda alammenüüd

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
et: Luba isiklikud alammenüüd

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
et: Luba videoteegis "järgmisena eetris" teave

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
et: Tingimuslik ilm

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
et: Muusikavideo teegi statistika

[ctx: #31086]
en: Icon
et: Ikoon

[ctx: #31087]
en: Banner
et: Bänner

[ctx: #31088]
en: BannerWall
et: BännerSein

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
et: Esita nimetust käivitamisel

[ctx: #31090]
en: Seconds
et: Sekundit

[ctx: #31091]
en: Select items
et: Vali nimetused

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
et: Täisekraani fännikunst

[ctx: #31094]
en: List view layout
et: Nimekirjavaate laotus

[ctx: #31095]
en: Slim List
et: Madal nimekiri

[ctx: #31096]
en: Concert locations
et: Kontserti asukohad

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
et: Filmi esitusloendi statistika

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
et: Seriaali esitusloendi statistika

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
et: Muusikavideo esitusloendi statistika

[ctx: #31102]
en: Background
et: Taust

[ctx: #31103]
en: N/A
et: Puudub

[ctx: #31104]
en: Similar artists
et: Sarnased artistid

[ctx: #31105]
en: More albums from
et: Rohkem albumeid artistilt

[ctx: #31106]
en: On info
et: Teabe peal

[ctx: #31107]
en: Persistent
et: Püsiv

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
et: Luba artisti teabevoog (kui on saadaval)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
et: Vaatamata osade arv

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
et: Näita taustal "Hetkel mängib" videot

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
et: Näita taustal "Hetkel mängib" visuaali

[ctx: #31126]
en: Enable TvTunes integration
et: Luba TvTunes lõiming

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
et: Peida fännikunst täisekraanivaates

[ctx: #31142]
en: Settings level
et: Seadete tase

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
et: Laulusõnade allikas

[ctx: #31300]
en: Overview
et: Ülevaade

[ctx: #31301]
en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
et: Peida fännipildid

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
et: Mälukasutus:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
et: Määra fännipiltide asukoht

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
et: Viimane sisselogimine

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
et: Karaoke lauluvalija

[ctx: #31328]
en: Recently Added
et: Viimati lisatud

[ctx: #31390]
en: Skin default
et: Rüü vaikeväärtus

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
et: [B]VÄLIMUSE SEADED[/B][CR][CR]Muuda rüüd · Muuda keelt ja regiooni · Muuda faililoendi valikuid[CR]Seadista ekraanisäästja

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
et: [B]VIDEO SEADED[/B][CR][CR]Halda enda videoteeki · Määra video esitamise seaded · Muuda videoloendi valikuid[CR]Määra subtiitrite font

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
et: [B]MUUSIKA SEADED[/B][CR][CR]Halda enda muusikateeki · Muusika esitamise seaded · Muusika loendi seaded[CR]Loo esitamise seaded · Karaoke seaded

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
et: [B]PILTIDE SEADED[/B][CR][CR]Pildiloendi seaded · Slaidesitluse seaded

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
et: [B]ILMA SEADED[/B][CR][CR]Vali kolm linna, millele ilmaprognoose koostatakse

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
et: [B]JÄLGI OMA SÜSTEEMI[/B][CR][CR]Tutvu riistvaraga · Jälgi protsessori kasutust[CR]Vaata Kodi väljalaskenumbrit

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
et: [B]SÜSTEEMI SEADED[/B][CR][CR]Seadista ja kalibreeri ekraane · Seadista heliväljundit · Seadista kaugjuhtimist[CR]Energiasäästu valikud· Luba silumine · Seadista pealukk

[ctx: #31407]
en: [B]SETUP PROFILES[/B][CR][CR]Setup and manage user profiles · Enable login screen[CR]Change password · Add a profile picture
et: [B]PROFIILIDE SEADISTUS[/B][CR][CR]Seadista ja halda kasutajaprofiile · Luba sisselogimisaken[CR]Muuda salasõna · Lisa profiilipilt

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
et: [B]KONFIGUREERI LISAMOODULEID[/B][CR][CR]Halda enda lisamooduleid · Sirvi ja paigalda lisamooduleid aadressilt kodi.tv[CR]Muuda lisamoodulite seadeid

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
et: [B]SEADISTA TV SEADEID[/B][CR][CR]Muuda täisekraani infot · Halda elektroonilise saatekava seadeid

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
et: [B]TEENUSE SEADED[/B][CR][CR]Seadista Kodi juhtimine UPnP ja HTTP kaudu · Seadista failide ühiskasutus[CR]Luba Zeroconf · Konfigureeri AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
et: Vali rubriik

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
et: Kohaliku subtiitri võimalus

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
et: Sisselogimiseks ja jätkamiseks[CR]vali oma Kodi kasutajaprofiil

[ctx: #31501]
en: Channel group
et: Kanali grupp

[ctx: #31503]
en: Add Group
et: Lisa grupp

[ctx: #31504]
en: Rename Group
et: Nimeta grupp ümber

[ctx: #31505]
en: Delete Group
et: Kustuta grupp

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
et: Olemasolevad[CR]grupid

[ctx: #31511]
en: Channel Options
et: Kanali valik

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
et: 36 tunni prognoos

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
et: Igatunnine prognoos

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
et: Nädalalõpu prognoos

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
et: Kümne päeva prognoos

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
et: Võimalus sademeteks

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
et: Ilmateate andmete hankimine...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
et: Kaart ja hoiatused

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
et: Horisontaalsete nimekirjade navigeerimislaad

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
et: Kui on lubatud, kerib tekst automaatselt. Kui on keelatud, peab käsitsi kerima. Pane tähele, et mitte igal tekstiväljal pole käsitsikerimise nuppu.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
et: Muusika mängimise ajal näidatakse avaekraanil vidinat meedia teabega.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
et: Filmi või seriaali mängimise ajal näidatakse avaekraanil vidinat meedia teabega.

[ctx: #31923]
en: Set a default select action to enable this item.
et: Lubamiseks vali vaikimisi valitud toiming.

[ctx: #31925]
en: Pick one of the preset backgrounds or set your own images as the menu items background.
et: Vali mõni etteantud taustapiltidest või sea vabalt valitud pilt menüüvalikute taustaks.

[ctx: #31926]
en: Select add-ons, playlists or favourites. Choose 'Custom' for any of Kodi's built-in functions. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)
et: Vali lisad, esitlusloendid või lemmikud. Mistahes Kodi sisseehitatud funktsiooni jaoks vali 'Isiklik'. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
et: Tühistab kõik ülalolevad valikud vaikeseadetele.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
et: Vali avaekraani vidin lihtsaks juurdepääsuks teegi sisule.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
et: Video süžee eelistus

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
et: Vahetab kohad mõne teise menüükirjega. Avab dialoogi menüükirjete nimekirjaga.

[ctx: #31938]
en: Enables extra information in the TV show library, like TV show status, next / latest episode, etc. Depends on TV Show Next Aired add-on.
et: Lubab seriaalide teegis lisateabe, nagu näiteks seriaali staatus, järgmine/viimane osa jne. Sõltub TV Show Next Aired lisast.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
et: Kioski režiim

[ctx: #31942]
en: Disables the slide out menu (media menu) in the library as well as certain buttons in the media information dialogs. (Requires restart to take effect)
et: Keelab teegis äraliugleva menüü (meedia menüü), samuti ka teatud nuppudelt meedia teabe dialoogis. (Jõustumiseks vajab taaskäivitamist)

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
et: Vaatamise seisundi näidik

[ctx: #31944]
en: Choose which overlays to show on thumbs in icon based views. Note that the "Resume" flag takes precedent over any watched status.
et: Vali, millist pealiskihti kuvatakse pisipiltidel ikoonivaates. Pane tähele, et "Jätka" silt võtab üle kõik senised vaatamisstaatused.

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
et: See muudab nimekirja vaate laotust. Vaikimisi on 7 ühikuga nimekiri koos lisainfoga, "Väike nimekiri" on 14 ühikuga ja tavapärasema laotusega

[ctx: #31950]
en: WEATHER
et: ILM

[ctx: #31951]
en: PICTURES
et: PILDID

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
et: OTSE-TV

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
et: VIDEOD

[ctx: #31954]
en: MOVIES
et: FILMID

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
et: SERIAALID

[ctx: #31956]
en: MUSIC
et: MUUSIKA

[ctx: #31957]
en: APPS
et: RAKENDUSED

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
et: MÄNGI PLAATI

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
et: SÜSTEEM

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
et: KONTSERDID
