XBMC Skins - en to lt translation catalogue (207 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
lt: Režisierius

[ctx: #31001]
en: Written by
lt: Scenaristas

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
lt: Neryški albumo miniatiūra

[ctx: #31003]
en: Power Options
lt: Maitinimo parinktys

[ctx: #31004]
en: Working
lt: Veikia

[ctx: #31005]
en: Fixed
lt: Fiksuotas

[ctx: #31006]
en: View Options
lt: Rodinio parinktys

[ctx: #31007]
en: Setup home
lt: Nustatyti namų langą

[ctx: #31008]
en: Full screen
lt: Visame ekrane

[ctx: #31009]
en: Total Duration
lt: Bendra trukmė

[ctx: #31010]
en: Next episode
lt: Kitas epizodas

[ctx: #31011]
en: Latest episode
lt: Naujausias epizodas

[ctx: #31012]
en: Airs
lt: Rodoma

[ctx: #31013]
en: Statistics
lt: Statistika

[ctx: #31014]
en: Extras
lt: Priedai

[ctx: #31015]
en: Set path to video genre fanart folder
lt: Pasirinkti kelią iki video žanrų FanArt aplanko

[ctx: #31016]
en: Poster
lt: Plakatas

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
lt: Pasirinkti kelią iki muzikos žanrų FanArt aplanko

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
lt: Informacinis skydelis

[ctx: #31019]
en: Network
lt: Tinklas

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
lt: Papildomas FanArt

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
lt: Scenos užuolaidos

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
lt: Nustatyti kelių paveikslėlių foną

[ctx: #31023]
en: Set single image background
lt: Nustatyti vieno paveikslėlio foną

[ctx: #31024]
en: Page
lt: Puslapis

[ctx: #31025]
en: Items
lt: Elementai

[ctx: #31026]
en: Misc Options
lt: Įvairios parinktys

[ctx: #31027]
en: Set item background
lt: Nustatyti elemento foną

[ctx: #31028]
en: Live DVD Cases
lt: Gyvi DVD dėklai

[ctx: #31029]
en: Recent movies
lt: Naujausi filmai

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
lt: Naujausi epizodai

[ctx: #31031]
en: Random movies
lt: Atsitiktiniai filmai

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
lt: Rekomenduojami filmai

[ctx: #31033]
en: Random episodes
lt: Atsitiktiniai epizodai

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
lt: Rekomenduojami epizodai

[ctx: #31035]
en: Random songs
lt: Atsitiktinės dainos

[ctx: #31036]
en: Random albums
lt: Atsitiktiniai albumai

[ctx: #31037]
en: Recent albums
lt: Naujausi albumai

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
lt: Rekomenduojami albumai

[ctx: #31039]
en: Actions
lt: Veiksmai

[ctx: #31040]
en: Now Playing
lt: Dabar atkuriama

[ctx: #31041]
en: Select widget
lt: Pasirinkti valdiklį

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
lt: Rodyti "Dabar atkuriama" informaciją sulietą su fonu

[ctx: #31043]
en: Platform
lt: Platforma

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
lt: Rodiniai: Siužeto kontūrai | Informacinis dialogo langas: Pilnas siužetas

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
lt: Rodiniai: Pilnas siužetas | Informacinis dialogo langas: Siužeto kontūrai

[ctx: #31046]
en: SEEKING
lt: IEŠKOMA

[ctx: #31047]
en: Set item icon
lt: Nustatyti elemento piktogramą

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
lt: Vizualizacijos išankstinės parinktys

[ctx: #31049]
en: Select infoline
lt: Pasirinkti infoliniją

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
lt: Rūšiuoti: didėjančiai

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
lt: Rūšiuoti: mažėjančiai

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
lt: Filmų bibliotekos statistika

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
lt: TV laidų bibliotekos statistika

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
lt: Muzikos bibliotekos statistika

[ctx: #31055]
en: Open playlist
lt: Atidaryti grojaraštį

[ctx: #31056]
en: Save playlist
lt: Įšsaugoti grojaraštį

[ctx: #31057]
en: Close playlist
lt: Uždaryti grojaraštį

[ctx: #31058]
en: PVR information
lt: PVR informacija

[ctx: #31059]
en: Install Artist Slideshow add-on to enable this feature
lt: Įdiekite Artist Slideshow priedą, jei norite įjungti šią funkciją

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
lt: Šis failas yra sugrupuotas, pasirinkite dalį, kurią norite atkurti.

[ctx: #31061]
en: Addon / Favourites statistics
lt: Priedo / Mėgstamiausių statistika

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
lt: Atsitiktinis filmo FanArt

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
lt: Atsitiktinis TV laidos FanArt

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
lt: Atsitiktinis video FanArt

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
lt: Atsitiktinis muzikos FanArt

[ctx: #31066]
en: Random fanart
lt: Atsitiktinis FanArt

[ctx: #31067]
en: Update rating
lt: Atnaujinti reitingą

[ctx: #31068]
en: CD Wall
lt: CD siena

[ctx: #31069]
en: Change location
lt: Pakeisti vietovę

[ctx: #31070]
en: Enable Cinema Experience integration
lt: Įjungti 'Cinema Experience' integraciją

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
lt: Naršant bibliotekoje

[ctx: #31072]
en: On open video info
lt: Atidaryto video informacijoje

[ctx: #31073]
en: Move menu item
lt: Perkelti meniu elementą

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
lt: Pasirinkite elementą, su kuriuo sukeisti vietomis

[ctx: #31075]
en: No extra features available
lt: Nėra papildomų ypatybių

[ctx: #31076]
en: Landscape
lt: Gulsčias

[ctx: #31079]
en: Shift
lt: Perkelti

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
lt: Tvarkyti submeniu

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
lt: Įjungti individualius submeniu

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
lt: Atskirti RSS sklaidos kanalą nuo pagrindinio meniu

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
lt: Įjungti 'Kitos transliacijos' informaciją vaizdo bibliotekoje

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
lt: Sąlyginiai orai

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
lt: Muzikinių klipų bibliotekos statistika

[ctx: #31086]
en: Icon
lt: Piktograma

[ctx: #31087]
en: Banner
lt: Baneris

[ctx: #31088]
en: BannerWall
lt: Banerių juosta

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
lt: Atkurti elementą paleidžiant

[ctx: #31090]
en: Seconds
lt: Sekundės

[ctx: #31091]
en: Select items
lt: Pasirinkite elementus

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
lt: FanArt visame ekrane

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
lt: Sąrašo apačioje perjungimas

[ctx: #31094]
en: List view layout
lt: Sąrašo rodinio išdėstymas

[ctx: #31095]
en: Slim List
lt: Siauras sąrašas

[ctx: #31096]
en: Concert locations
lt: Koncertų vieta

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
lt: Filmų grojaraščio statistika

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
lt: TV laidų grojaraščio statistika

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
lt: Muzikinių vaizdo klipų grojaraščio statistika

[ctx: #31100]
en: View:
lt: Rodinys:

[ctx: #31101]
en: Choose view
lt: Pasirinkite rodinį

[ctx: #31102]
en: Background
lt: Fonas

[ctx: #31104]
en: Similar artists
lt: Panašūs atlikėjai

[ctx: #31105]
en: More albums from
lt: Daugiau albumų iš

[ctx: #31106]
en: On info
lt: Informacijoje

[ctx: #31107]
en: Persistent
lt: Pastovus

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
lt: Įjungti atlikėjo informacijos sklaidos kanalą (jei prieinama)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
lt: Neperžiūrėtų epizodų skaitliukas

[ctx: #31110]
en: Install Toolbox script to enable this feature
lt: Įdiekite Toolbox scenarijų, jei norite įjungti šią funkciją

[ctx: #31111]
en: Similar movies
lt: Panašūs filmai

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
lt: Filmai, kuriuos režisavo

[ctx: #31113]
en: Movies written by
lt: Filmai, kuriems scenarijų parašė

[ctx: #31114]
en: More movies from
lt: Daugiau filmų iš

[ctx: #31115]
en: Similar TV shows
lt: Panašios TV laidos

[ctx: #31116]
en: cycle fanart
lt: sukti Fanart ratu

[ctx: #31117]
en: Fallback
lt: Gryžti atgal

[ctx: #31118]
en: Download extrafanart
lt: Atsisiųsti Extrafanart

[ctx: #31119]
en: Show the movies from this director in your library or view online information on this director on TMDb?
lt: Rodyti šio režisieriaus filmus bibliotekoje ar peržiūrėti interneto informaciją apie šį režisierių iš TMDb?

[ctx: #31121]
en: Disable autocomplete
lt: Išjungti automatinį užbaigimą

[ctx: #31122]
en: Disables the autocomplete feature of the virtual keyboard
lt: Išjungti automatinio užbaigimo funkciją virtualioje klaviatūroje

[ctx: #31123]
en: Album review
lt: Albumo apžvalga

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
lt: Rodyti foninį "Dabar atkuriama" video

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
lt: Rodyti foninę "Dabar atkuriama" vizualizaciją

[ctx: #31126]
en: Enable TvTunes integration
lt: Įjungti 'TVTunes' integraciją

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
lt: Slėpti FanArt viso ekrano vizualizacijoje

[ctx: #31142]
en: Settings level
lt: Nustatymų lygis

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
lt: Dainų tekstų šaltinis

[ctx: #31300]
en: Overview
lt: Apžvalga

[ctx: #31301]
en: Last Updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
lt: Slėpti Fanart

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
lt: Išnaudota atminties:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
lt: Nurodyti kelią iki FanArt

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
lt: Paskutinis prisijungimas

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
lt: Karaoke dainos pasirinkimas

[ctx: #31328]
en: Recently Added
lt: Naujausi

[ctx: #31390]
en: Skin default
lt: Teminės išvaizdos numatytoji reikšmė

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
lt: [B]KONFIGŪRUOTI IŠVAIZDOS NUSTATYMUS[/B][CR][CR]Pakeisti teminę išvaizdą · Nustatyti kalbą ir regioną · Pakeisti failų sąrašo atvaizdavimo parinktis[CR]Nustatyti ekrano užsklandą

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
lt: [B]KONFIGŪRUOTI VIDEO NUSTATYMUS[/B][CR][CR]Tvarkyti video biblioteką · Nustatyti video atkurimo parinktis · Pakeisti video sarašo atvaizdavimo parinktis[CR]Nustatyti subtitrų šriftą

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
lt: [B]KONFIGŪRUOTI MUZIKOS NUSTATYMUS[/B][CR][CR]Tvarkyti muzikos biblioteką· Nustatyti audio atkurimo parinktis · Pakeisti muzikos sarašo atvaizdavimo parinktis[CR]Nustatyti dainų įkėlimą · Nustayti karaoke parinktis

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
lt: [B]KONFIGŪRUOTI PAVEIKSLĖLIŲ PARINKTIS[/B][CR][CR]Nustatyti paveikslėlių sąrašo atvaizdavimo parinktis · Konfigūruoti skaidrų peržiūras

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
lt: [B]KONFIGŪRUOTI ORŲ NUSTATYMUS[/B][CR][CR]Nustatyti trys miestus informacijos apie orus gavimui

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
lt: [B]STEBĖKITE SISTEMĄ[/B][CR][CR]Patikrinkite savo aparatinę įrangą · Stebėkite CPU naudojimą[CR]Patikrinkite Kodi versijos numerį

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
lt: [B]KONFIGŪRUOTI SISTEMOS NUSTATYMUS[/B][CR][CR]Nustatyti ir kalibruoti ekraną · Konfigūruoti garso išvestį · Nustatyti nuotolinį valdymą[CR]Nustatyti energijos taupymo parinktis · Įjungti derinimą · Nustatyti valdytojo užraktą

[ctx: #31407]
en: [B]SETUP PROFILES[/B][CR][CR]Setup and manage user profiles · Enable login screen[CR]Change password · Add a profile picture
lt: [B]NUSTATYTI PROFILIUS[/B][CR][CR]Nustatyti ir tvarkyti vartotojų profilius · Įjungti prisijungimo ekraną[CR]Pakelsti slaptažodį · Pridėti profilio paveikslėlį

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
lt: [B]KONFIGŪRUOTI PRIEDUS[/B][CR][CR]Tvarkyti įdiegtus priedus · Naršyti ir įdiegti priedus iš kodi.tv[CR]Modifikuoti priedų nustatymus

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
lt: [B]KONFIGŪRUOTI TELEVIZIJOS NUSTATYMUS[/B][CR][CR]Pakeisti viso ekrano informaciją · Tvarkyti EPG duomenų nustatymus

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
lt: [B]KONFIGŪRUOTI PASLAUGŲ NUSTATYMUS[/B][CR][CR]Nustatyti Kodi valdymą per UPnP ar HTTP · Konfigūruoti failų bedrinimą[CR]Įjungti Zeroconf · Konfigūruoti AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
lt: Pasirinkite skyrių

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
lt: Galimi lokalūs subtitrai

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
lt: Pasirinkite savo Kodi profilį,[CR]norėdami prisijungti ir tęsti

[ctx: #31501]
en: Channel group
lt: Kanalų grupė

[ctx: #31503]
en: Add Group
lt: Pridėti grupę

[ctx: #31504]
en: Rename Group
lt: Pervadinti grupę

[ctx: #31505]
en: Delete Group
lt: Pašalinti grupę

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
lt: Galimos[CR]grupės

[ctx: #31511]
en: Channel Options
lt: Kanalų parinktys

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
lt: 36 valandų prognozė

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
lt: Valandinė prognozė

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
lt: Savaitgalio prognozė

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
lt: 10 dienų prognozė

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
lt: Kritulių tikimybė

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
lt: Atsiunčiama prognozės informacija...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
lt: Žemėlapis ir įspėjimai

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
lt: Nustatyti Aeon Nox pagrindinį meniu

[ctx: #31912]
en: Customize the main menu with widgets, backgrounds and statistics. Add your own custom main menu items.
lt: Tinkinti pagrindinio meniu valdiklius, foną ir statistiką. Pridėkite individualius pagrindinio meniu elementus.

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
lt: Aeon Nox pagrindinio meniu horizontali pozicija

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu. Default is centered on screen.
lt: Pakeiskite horizontalią pagrindinio meniu poziciją. Numatytoji yra ekrano centre.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
lt: Horizontalių sąrašų navigacijos stilius

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
lt: Pakeiskite horizontalių sąrašų slinkties būdą Aeon Nox teminėje išvaizdoje. Numatytasis yra slinkimas ratu. "Fiksuotas" yra sąrašai su pradžia ir pabaiga.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
lt: Kai įjungta, tekstas slenka automatiškai. Kai išjungta, reikalingas rankinis slinkimas. Atkreipkite dėmesį, kad nekiekvienas tekstinis laukelsi turi rankinį mygtuką.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
lt: Projektuoja šiuo metu atkuriama vaizdą fone, už skydelių.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
lt: Projektuoja vizualizaciją fone, už panelių, kai atkuriama muzika.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
lt: Atvaizduoja valdiklį su medijos informacija pagrindiniame lange, kai atkuriama muzika.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
lt: Atvaizduoja valdiklį su medijos informacija pagrindiniame lange, kai atkuriamas filmas ar epizodas.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
lt: Tai įjungia individualius žanro fonus, kai naršoma vaizdo bibliotekos žanrų mazge. Failų pavadinimai turi atitikti žanrų etiketes. Plėtiniai turi būti .jpg.

[ctx: #31923]
en: Set a default select action to enable this item.
lt: Nustatykite numatytąjį pasirinkimo veiksmą, norėdami įjungti šį elementą.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
lt: Tai įjungia individualius žanro fonus, kai naršoma muzikos bibliotekos žanrų mazge. Failų pavadinimai turi atitikti žanrų etiketes. Plėtiniai turi būti .jpg.

[ctx: #31925]
en: Pick one of the preset backgrounds or set your own images as the menu items background.
lt: Pasirinkite vieną iš išankstinių fonų parinkčių arba nustatykite savus paveikslėlius kaip meniu elementų foną.

[ctx: #31926]
en: Select add-ons, playlists or favourites. Choose 'Custom' for any of Kodi's built-in functions. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)
lt: Pasirinkite priedus, grojaraščius ar mėgstamiausius. Pasirinkite 'Individualus', norėdami pasirinkti bet kurią vidinę Kodi funkciją. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
lt: Atstatyke visas aukščiau esančias reikšmes į numatytąsias.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
lt: Aeon Nox pagrindinio meniu išdėstymas

[ctx: #31929]
en: This setting defines how much items will be visible on the main menu. Options are 3 items or 5 items.
lt: Šis nustatymas apibrėžia kiek elementų bus matoma pagrindiniame meniu. Galimos parinktys yra 3 arba 5 elementai.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
lt: Pasirinkite valdiklį, kuris bus rodomas pagrindiniame lange, kad galėtumėte lengvai pasiekti bibliotekos turinį.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
lt: Vaizdo siužeto pasirinkimas

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
lt: Rodyti siužeto kontūrus bibliotekos rodiniuose ir pilną siužetą vaizdo informacijos dialogo lange arba atvirkščiai. Grįžtama prie pilno siužeto, jei nėra kontūrų.

[ctx: #31933]
en: Select an item to display on the left top of the main menu
lt: Pasirinkite elementą, kuris bus rodomas pagrindinio meniu viršutiniame kairiajame kampe

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
lt: Sukeisti vietomis su kitu meniu elementu. Atidaro dialogo langą su galimų meniu elementų pasirinkimu.

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
lt: Rodyti RSS sklaidos kanalą ekrano apačioje arba viršuje, priklausomai nuo pagrindinio meniu pozicijos. Įjungus šį nustatymą, submeniu bus rodomas visada.

[ctx: #31938]
en: Enables extra information in the TV show library, like TV show status, next / latest episode, etc. Depends on TV Show Next Aired add-on.
lt: Įgalina papildomos informacijos rodymą TV laidų bibliotekoje, pvz., TV laidos būsena, kitas / naujiausias epizodas ir t.t. Priklauso nuo "TV Show Next Aired" priedo.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
lt: Slėpti informacinę panelę slenkant

[ctx: #31940]
en: Hides the infopanel for Showcase and Landscape view (if activated) while scrolling through the library. Set the amount of seconds to wait for the infopanel to appear when scrolling is stopped.
lt: Paslepia informacinį skydelį Showcase ir Gulsčiame rodiniuose (jei aktyvuota), kai slenkama per biblioteką. Nustatykite po kelių sekundžių turi atsirasti informacinis skydelis, kai slinkimas baigtas.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
lt: Kiosko režimas

[ctx: #31942]
en: Disables the slide out menu (media menu) in the library as well as certain buttons in the media information dialogs. (Requires restart to take effect)
lt: Išjungia išslystantį meniu (medija meniu) bibliotekoje, o taip pat ir tam tikrus mygtukus media informacijos dialogo languose. (Reikia palesiti iš naujo, kad įsigaliotų)

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
lt: Peržiūrėjimo būsenos indikatorius

[ctx: #31944]
en: Choose which overlays to show on thumbs in icon based views. Note that the "Resume" flag takes precedent over any watched status.
lt: Pasirinkite, kurias perdangas rodyti ant miniatiūrų piktogramomis paremtuose rodiniuose. Atkreipkite dėmesį, kad vėliava "Atnaujinti" turi pirmenybę prieš bet kokią peržiūrėjimo būseną.

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
lt: Tai perjungia sąrašo rodinio išdėstymą. Numatytasis yra 7 elementų išdėstymas su papildoma informacija, "Siauras sąrašas" yra 14 elementų, supaprastintas išdėstymas.

[ctx: #31950]
en: WEATHER
lt: ORAI

[ctx: #31951]
en: PICTURES
lt: PAVEIKSLĖLIAI

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
lt: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
lt: FILMAI

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
lt: TV LAIDOS

[ctx: #31956]
en: MUSIC
lt: MUZIKA

[ctx: #31957]
en: APPS
lt: PROGRAMOS

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
lt: ATKURTI DISKĄ

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
lt: SISTEMA

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
lt: KONCERTAI

[ctx: #31961]
en: Hide ratings in list views
lt: Slėpti įvertinimus sąrašo rodiniuose

[ctx: #31962]
en: This toggles the visibility of ratings in views of type List, LowList and TriPanel, except if sorted by rating.
lt: Perjungia įvertinimų matomumą sąrašo, žemo sąrašo ir TriPanel rodiniuose, išskyrus atvejus, kai rūšiuojama pagal įvertinimą.
