XBMC Skins - en to ms translation catalogue (208 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
ms: Diarah oleh

[ctx: #31001]
en: Written by
ms: Ditulis oleh

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
ms: Lakaran kenit album kabur

[ctx: #31003]
en: Power Options
ms: Pilihan Kuasa

[ctx: #31004]
en: Working
ms: Berkerja

[ctx: #31005]
en: Fixed
ms: Ditetap

[ctx: #31006]
en: View Options
ms: Lihat Pilihan

[ctx: #31007]
en: Setup home
ms: Persediaan rumah

[ctx: #31008]
en: Full screen
ms: Skrin penuh

[ctx: #31009]
en: Total Duration
ms: Jumlah Jangkamasa

[ctx: #31010]
en: Next episode
ms: Episod berikutnya

[ctx: #31011]
en: Latest episode
ms: Episod terakhir

[ctx: #31012]
en: Airs
ms: Diudara

[ctx: #31013]
en: Statistics
ms: Statistik

[ctx: #31014]
en: Extras
ms: Ekstra

[ctx: #31015]
en: Set path to video genre fanart folder
ms: Tetapkan laluan untuk foler seni peminat genre video

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
ms: Tetapkan laluan untuk folder seni peminat genre muzik

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
ms: Panel Maklumat

[ctx: #31019]
en: Network
ms: Rangkaian

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
ms: Seni-peminat-ekstra

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
ms: Tirai pentas

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
ms: Tetapkan latar belakang imej-berbilang

[ctx: #31023]
en: Set single image background
ms: Tetapkan latar belakang imej tunggal

[ctx: #31024]
en: Page
ms: Halaman

[ctx: #31025]
en: Items
ms: Item

[ctx: #31026]
en: Misc Options
ms: Pilihan Pelbagai

[ctx: #31027]
en: Set item background
ms: Tetapkan latar belakang item

[ctx: #31028]
en: Live DVD Cases
ms: Bekas DVD Langsung

[ctx: #31029]
en: Recent movies
ms: Cereka terkini

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
ms: Episod terkini

[ctx: #31031]
en: Random movies
ms: Cereka rawak

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
ms: Cereka disarankan

[ctx: #31033]
en: Random episodes
ms: Episod rawak

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
ms: Episod disaran

[ctx: #31035]
en: Random songs
ms: Lagu rawak

[ctx: #31036]
en: Random albums
ms: Album rawak

[ctx: #31037]
en: Recent albums
ms: Album terkini

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
ms: Album disarankan

[ctx: #31039]
en: Actions
ms: Tindakan

[ctx: #31040]
en: Now Playing
ms: Kini Dimainkan

[ctx: #31041]
en: Select widget
ms: Pilih widjet

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
ms: Tunjuk maklumat "Kini Dimainkan" teradun di latar belakang

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
ms: Lihat: Ringkasan plot | Dialog maklumat: Plot penuh

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
ms: Lihat: Plot penuh | Dialog maklumat: Ringkasan plot

[ctx: #31046]
en: SEEKING
ms: MENJANGKAU

[ctx: #31047]
en: Set item icon
ms: Tetapkan ikon item

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
ms: Praset Pengvisualan

[ctx: #31049]
en: Select infoline
ms: Pilih talian info

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
ms: Isih: Menaik

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
ms: Isih: Menurun

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
ms: Statistik pustaka cereka

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
ms: Statistik pustaka Rancangan TV

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
ms: Statistik pustaka Muzik

[ctx: #31055]
en: Open playlist
ms: Buka senarai main

[ctx: #31056]
en: Save playlist
ms: Simpan senarai main

[ctx: #31057]
en: Close playlist
ms: Tutup senarai main

[ctx: #31058]
en: PVR information
ms: Maklumat PVR

[ctx: #31059]
en: Install Artist Slideshow add-on to enable this feature
ms: Pasang tambahan Paparan Slaid Artis untuk membenarkan fitur ini

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
ms: Fail ini bertindan, pilih bahagian yang anda mahu mainkan.

[ctx: #31061]
en: Addon / Favourites statistics
ms: Statistik Tambahan / Kegemaran

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
ms: Seni peminat cereka rawak

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
ms: Seni peminat rancangan TV rawak

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
ms: Seni peminat video rawak

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
ms: Seni peminat muzik rawak

[ctx: #31066]
en: Random fanart
ms: Seni peminat rawak

[ctx: #31067]
en: Update rating
ms: Kemaskini penarafan

[ctx: #31068]
en: CD Wall
ms: Dinding CD

[ctx: #31069]
en: Change location
ms: Ubah lokasi

[ctx: #31070]
en: Enable Cinema Experience integration
ms: Benarkan penyepaduan Pengalaman Wayang

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
ms: Ketika melayar pustaka

[ctx: #31072]
en: On open video info
ms: Bila maklumat video dibuka

[ctx: #31073]
en: Move menu item
ms: Alih item menu

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
ms: Pilih item untuk silihkan tempat

[ctx: #31075]
en: No extra features available
ms: Tiada fitur ekstra tersedia

[ctx: #31076]
en: Landscape
ms: Lanskap

[ctx: #31077]
en: ShowCase
ms: Wadah

[ctx: #31079]
en: Shift
ms: Anjak

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
ms: Urus submenu

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
ms: Benarkan submenu suai

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
ms: Tanggalkan suapan RSS dari menu utama

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
ms: Benarkan maklumat Ke Udara Berikutnya di dalam pustaka video

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
ms: Keadaan cuaca

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
ms: Statistik pustaka video muzik

[ctx: #31086]
en: Icon
ms: Ikon

[ctx: #31088]
en: BannerWall
ms: Dinding Sepanduk

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
ms: Main item semasa permulaan

[ctx: #31090]
en: Seconds
ms: Saat

[ctx: #31091]
en: Select items
ms: Pilih item

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
ms: Seni peminat skrin penuh

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
ms: Togol senarai bawah

[ctx: #31094]
en: List view layout
ms: Bentangan paparan senarai

[ctx: #31095]
en: Slim List
ms: Senarai Ringkas

[ctx: #31096]
en: Concert locations
ms: Lokasi konsert

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
ms: Statistik senarai main cereka

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
ms: Statistik senarai main Rancangan TV

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
ms: Statistik senarai main video muzik

[ctx: #31100]
en: View:
ms: Pandangan:

[ctx: #31101]
en: Choose view
ms: Pilih pandangan

[ctx: #31102]
en: Background
ms: Latar belakang

[ctx: #31103]
en: N/A
ms: T/A

[ctx: #31104]
en: Similar artists
ms: Artis serupa

[ctx: #31105]
en: More albums from
ms: Lagi dari album

[ctx: #31106]
en: On info
ms: Pada maklumat

[ctx: #31107]
en: Persistent
ms: Berterusan

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
ms: Benarkan suapan maklumat artis (jika tersedia)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
ms: Kiraan episod belum ditonton

[ctx: #31110]
en: Install Toolbox script to enable this feature
ms: Pasang skrip Kotak Alat untuk membenarkan fitur ini

[ctx: #31111]
en: Similar movies
ms: Cereka serupa

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
ms: Cereka diarah oleh

[ctx: #31113]
en: Movies written by
ms: Cereka ditulis oleh

[ctx: #31114]
en: More movies from
ms: Lagi dari cereka

[ctx: #31115]
en: Similar TV shows
ms: Rancangan TV serupa

[ctx: #31116]
en: cycle fanart
ms: kitar seni peminat

[ctx: #31117]
en: Fallback
ms: Jatuh-balik

[ctx: #31118]
en: Download extrafanart
ms: Muat turun seni peminat ekstra

[ctx: #31119]
en: Show the movies from this director in your library or view online information on this director on TMDb?
ms: Tunjuk cereka daripada pengarah ini dalam pustaka anda atau lihat maklumat atas-talian berkenaan pengarah ini dalam TMDb?

[ctx: #31121]
en: Disable autocomplete
ms: Lumpuhkan auto-lengkap

[ctx: #31122]
en: Disables the autocomplete feature of the virtual keyboard
ms: Lumpuhkan fitur auto-lengkap bagi papan kekunci maya

[ctx: #31123]
en: Album review
ms: Ulasan album

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
ms: Tunjuk Latar Belaakng Video "Kini Dimainkan"

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
ms: Tunjuk Latar Belakang Pengvisualan "Kini Dimainkan"

[ctx: #31126]
en: Enable TvTunes integration
ms: Benarkan penyepaduan TvTunes

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
ms: Sembunyi Seni Peminat dalam pengvisualan skrin penuh

[ctx: #31142]
en: Settings level
ms: Aras tetapan

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
ms: Sumber Lirik

[ctx: #31300]
en: Overview
ms: Selayang Pandang

[ctx: #31301]
en: Last Updated
ms: Terakhid Dikemaskini

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
ms: Sembunyi Seni Peminat

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
ms: Ingatan Digunakan:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
ms: Tetapkan Laluan Seni Peminat

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
ms: Terakhid Mendaftar Masuk

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
ms: Pemilih Lagu Karaoke

[ctx: #31328]
en: Recently Added
ms: Ditambah Baru-baru Ini

[ctx: #31390]
en: Skin default
ms: Lalai Kulit

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
ms: [B]KONFIGUR TETAPAN PENAMPILAN[/B][CR][CR]Ubah kulit · Tetapkan bahasa dan wilayah · Ubah pilihan penyenaraian fail[CR]Tetapkan penyelamat skrin

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
ms: [B]KONFIGUR TETAPAN VIDEO[/B][CR][CR]Ubah pustaka video anda · Tetapkan pilihan main balik video · Ubah pilihan penyenaraian video[CR]Tetapkan fon sarikata

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
ms: [B]KONFIGUR TETAPAN MUZIK[/B][CR][CR]Urus pustaka muzik anda · Tetapkan pilihan main balik muzik · Ubah pilihan penyenaraian muzik[CR] Pasang penyerahan lagu · Tetapkan pilihan karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
ms: [B]KONFIGUR TETAPAN GAMBAR[/B][CR][CR]Tetapkan pilihan penyenaraian gambar · Konfigur paparan slaid

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
ms: [B]KONFIGUR TETAPAN CUACA[/B][CR][CR]Tetapkan tiga bandar untuk kutip maklumat cuaca

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
ms: [B]PANTAU SISTEM ANDA[/B][CR][CR]Periksa perkakasan anda · Pantau penggunaan CPU[CR]Periksa nombor revisi Kodi

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
ms: [B]KONFIGUR TETAPAN SISTEM[/B][CR][CR]Sedia dan tentukur paparan · Konfigur output audio · Persediaan kawalan jauh[CR]Tetapkan pilihan penjimatan kuasa · Benarkan penyahpepijatan · Persediaan kunci master

[ctx: #31407]
en: [B]SETUP PROFILES[/B][CR][CR]Setup and manage user profiles · Enable login screen[CR]Change password · Add a profile picture
ms: [B]PROFIL PERSEDIAAN[/B][CR][CR]Pasang dan urus profil pengguna · Benarkan skrin daftar masuk[CR]Ubah kata laluan · Tambah gambar profil

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
ms: [B]KONFIGUR TAMBAHAN[/B][CR][CR]Urus Tambahan terpasang anda · Layar dan pasang Tambahan dari kodi.tv[CR]Ubahsuai tetapan Tambahan

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
ms: [B]KONFIGUR TETAPAN TV[/B][CR][CR]Ubah maklumat skrin penuh · Urus tetapan data EPG

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
ms: [B]KONFIGUR TETAPAN PERKHIDMATAN[/B][CR][CR]Persediaan kawalan Kodi melalui UPnP dan HTTP · Konfigur perkongsian fail[CR]Benarkan Zeroconf · Konfigur AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
ms: Pilih seksyen

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
ms: Sarikata tempatan tersedia

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
ms: Pilih profil pengguna Kodi anda[CR]untuk mendaftar masuk dan teruskan

[ctx: #31501]
en: Channel group
ms: Kumpulan saluran

[ctx: #31502]
en: Live TV
ms: TV Langsung

[ctx: #31503]
en: Add Group
ms: Tambah Kumpulan

[ctx: #31504]
en: Rename Group
ms: Namakan Semula Kumpulan

[ctx: #31505]
en: Delete Group
ms: Padam Kumpulan

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
ms: Kumpulan[CR]Tersedia

[ctx: #31511]
en: Channel Options
ms: Pilihan Saluran

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
ms: Ramalan 36 Jam

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
ms: Ramalan Sejam

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
ms: Ramalan Mingguan

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
ms: Ramalan 10 Hari

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
ms: Ubah Pemendakan

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
ms: Mendapatkan maklumat ramalan...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
ms: Peta & Amaran

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
ms: Persediaan menu utama Aeon Nox

[ctx: #31912]
en: Customize the main menu with widgets, backgrounds and statistics. Add your own custom main menu items.
ms: Suaikan menu utama dengan widjet, latar belakang dan statistik. Tambah item menu utama suai anda sendiri.

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
ms: Kedudukan mengufuk meu utama Aeon Nox

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu. Default is centered on screen.
ms: Ubah kedudukan mengufuk menu utama. Lalai berada ditengah skrin.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
ms: Gaya navigasi untuk senarai mengufuk

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
ms: Ubah cara tatal senarai mengufuk dalam Aeon Nox. Lalai akan tatal senarai dalam kitaran. "Tetap" adalah senarai dengan permulaan dan penghujung.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
ms: Bila benarkan tatal teks secara automatik. Bila penatalan manual dilumpuhkan diperlukan. Perhatian tidak semua kotak teks mempunyai butang manual.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
ms: Unjur video dimain semasa pada latar belakang disebalik panel.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
ms: Unjur pengvidualan pada latar belakang disebalik panel bila muzik dimainkan.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
ms: Papar widjet pada skrin Rumah dengan maklumat media bila muzik dimainkan.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
ms: Papar widjet pada skrin Rumah dengan maklumat media bila cereka atau episod dimainkan.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
ms: Ini membenarkan latar belakang suai bila melayari melalui nod genre pustaka video. Nama fail seharusnya sepadan dengan label genre. Sambungan mestilah dalam format .jpg.

[ctx: #31923]
en: Set a default select action to enable this item.
ms: Tetapkan tindakan pilih lalai untuk benarkan item ini.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
ms: Ini membenarkan latar belakang genre suai bila melayari melalui nod genre pustaka muzik. Nama fail seharusnya sepadan dengan label genre. Sambungan mestilah dalam format .jpg.

[ctx: #31925]
en: Pick one of the preset backgrounds or set your own images as the menu items background.
ms: Ambil salah satu dari latar belakang praset atau tetapkan imej anda sendiri sebagai latar belakang item menu.

[ctx: #31926]
en: Select add-ons, playlists or favourites. Choose 'Custom' for any of Kodi's built-in functions. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)
ms: Pilih tambahan, senarai main atau kegemaran. Pilih 'Suai' untuk mana-mana fungsi terbina-dalam Kodi. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
ms: Tetap semula semua nilai diatas ke nilai lalai mereka.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
ms: Bentangan menu utama Aeon Nox

[ctx: #31929]
en: This setting defines how much items will be visible on the main menu. Options are 3 items or 5 items.
ms: Tetapan ini takrifkan berapa banyak item akan kelihatan dalam menu utama. Pilihan adalah 3 item atau 5 item.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
ms: Pilih satu widjet dipapar pada skrin Rumah untuk capaian mudah ke kandungan dari pustaka.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
ms: Keutamaan plot video

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
ms: Tunjuk ringkasan plot dalam paparan pustaka dan plot penuh dalam dialog maklumat video dan sebaliknya. Jatuh-balik ke plot penuh jika tiada ringkasan tersedia.

[ctx: #31933]
en: Select an item to display on the left top of the main menu
ms: Pilih satu item untuk dipapar pada atas kiri menu utama

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
ms: Tukar tempat dengan item menu lain. Buka satu dialog dengan senarai item menu untuk dipilih.

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
ms: Tunjuk suapan RSS di bahagian atas atau bawah skrin, bergantung pada kedudukan menu utama. Membenarkan tetapan ini menjadikan submenu kekal tampak.

[ctx: #31938]
en: Enables extra information in the TV show library, like TV show status, next / latest episode, etc. Depends on TV Show Next Aired add-on.
ms: Benarkan maklumat tambahan di dalam pustaka rancangan TV, seperti status rancangan TV, episod terkini / berikutnya, dll. Bergantung pada tambahan Rancangan TV Keudara Berikutnya.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
ms: Sembunyi panel maklumat bila menatal

[ctx: #31940]
en: Hides the infopanel for Showcase and Landscape view (if activated) while scrolling through the library. Set the amount of seconds to wait for the infopanel to appear when scrolling is stopped.
ms: Sembunyi panel maklumat bagi paparan Wadah dan Lanskap (jika diaktifkan) ketika menatal menerusi pustaka. Tetapkan amaun saat menunggu untuk panel maklumat muncul ketika penatalan berhenti.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
ms: Mod kiosk

[ctx: #31942]
en: Disables the slide out menu (media menu) in the library as well as certain buttons in the media information dialogs. (Requires restart to take effect)
ms: Lumpuhkan menu slaid keluar (menu media) di dalam pustaka sebaik sahaja butang tertentu di dalam dialog maklumat media. (Perlu mula semula untuk berkesan)

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
ms: Penunjuk status ditonton

[ctx: #31944]
en: Choose which overlays to show on thumbs in icon based views. Note that the "Resume" flag takes precedent over any watched status.
ms: Pilih tindihan atas yang hendak ditunjukkan pada lakaran kenit di dalam paparan berasaskan ikon. Perhatian bendera "Resume" mengambil sedikit masa melalui mana-mana status ditonton.

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
ms: Ini menogol bentangan paparan Senarai. Lalai adalah bentangan 7 item dengan maklumat tambahan, "Senarai Ringkas" mempunyai 14 item, lagi bentangan asas

[ctx: #31950]
en: WEATHER
ms: CUACA

[ctx: #31951]
en: PICTURES
ms: GAMBAR

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
ms: TV LANGSUNG

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
ms: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
ms: CEREKA

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
ms: RANCANGAN TV

[ctx: #31956]
en: MUSIC
ms: MUZIK

[ctx: #31957]
en: APPS
ms: APL

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
ms: MAIN CAKERA

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
ms: SISTEM

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
ms: KONSERT

[ctx: #31961]
en: Hide ratings in list views
ms: Sembunyi penarafan dala paparan senarai

[ctx: #31962]
en: This toggles the visibility of ratings in views of type List, LowList and TriPanel, except if sorted by rating.
ms: Ini menogol ketampakan penarafan dalam paparan jenis senarai, Senarai Rendah dan Tripanel, kecuali diisih mengikut penarafan.
