XBMC Skins - en to fa_IR translation catalogue (66 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
fa_IR: گزینه های صرفه جویی در مصرف انرژی

[ctx: #31005]
en: Fixed
fa_IR: ثابت

[ctx: #31006]
en: View Options
fa_IR: نمایش انتخاب ها

[ctx: #31008]
en: Full screen
fa_IR: تمام صفحه

[ctx: #31009]
en: Total Duration
fa_IR: مدت

[ctx: #31016]
en: Poster
fa_IR: پوستر

[ctx: #31019]
en: Network
fa_IR: شبکه

[ctx: #31024]
en: Page
fa_IR: صفحه

[ctx: #31025]
en: Items
fa_IR: موضوعات

[ctx: #31026]
en: Misc Options
fa_IR: تنظیمات متفرقه

[ctx: #31039]
en: Actions
fa_IR: عملیات

[ctx: #31040]
en: Now Playing
fa_IR: در حال پخش

[ctx: #31046]
en: SEEKING
fa_IR: جستجو

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
fa_IR: پیش فرض های بصری

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
fa_IR: مرتب سازی صعودی

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
fa_IR: مرتب سازی نزولی

[ctx: #31055]
en: Open playlist
fa_IR: باز کردن لیست پخش

[ctx: #31056]
en: Save playlist
fa_IR: ذخیره لیست پخش

[ctx: #31057]
en: Close playlist
fa_IR: بستن لیست پخش

[ctx: #31058]
en: PVR information
fa_IR: اطلاعات رکوردر ویدئویی شخصی

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
fa_IR: این فایل چند بخشی است, قسمت مورد نظر را برای پخش انتخاب کنید.

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
fa_IR: آب و هوا مشروط

[ctx: #31087]
en: Banner
fa_IR: بنر

[ctx: #31102]
en: Background
fa_IR: پس زمینه

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
fa_IR: نمایش ویدئو در حال پخش بعنوان پس زمینه

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
fa_IR: نمایش نمایه های تصویری موسیقی در حال پخش به عنوان پس زمینه

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
fa_IR: مخفی کردن پس زمینه ی ویدئویی در حالت تمام صفحه

[ctx: #31142]
en: Settings level
fa_IR: سطح تنظیمات

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
fa_IR: منبع اشعار

[ctx: #31301]
en: Last Updated
fa_IR: آخرین بروزرسانی

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
fa_IR: مخفی کردن Fanart

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
fa_IR: میزان استفاده حافظه:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
fa_IR: انتخاب مسیر Fanart

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
fa_IR: آخرین ورود

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
fa_IR: انتخاب آهنگ کاراوکه

[ctx: #31328]
en: Recently Added
fa_IR: اخیراً افزوده شده

[ctx: #31390]
en: Skin default
fa_IR: پیش فرض پوسته

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
fa_IR: [B] تنظیمات ظاهر برنامه را انجام دهید. [/B]  [CR][CR] پوسته را عوض کنید - زبان و منطقه را انتخاب کنید - تنظیمات لیست فایل ها را تغییر دهید [CR] محافظ صفحه نمایش را راه اندازی کنید.

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
fa_IR: [B] تنظیمات ویدئو را انجام دهید [/B] [CR][CR] کتابخانه ویدئویی را مرتب کنید. تنظیمات پخش ویدئو را تعیین کنید. گزینه های مرتب سازی ویدئو را انتخاب کنید. [CR] قلم زیرنویس ها را انتخاب کنید.

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
fa_IR: [B] تنظیمات موسیقی را انجام دهید [/B] [CR][CR] کتابخانه موسیقی را مرتب کنید. تنظیمات پخش موسیقی را تعیین کنید. گزینه های مرتب سازی موسیقی را انتخاب کنید. [CR] گزینه های کاراوک را انتخاب کنید.

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
fa_IR: [B] تنظیمات تصاویر را انجام دهید [/B] [CR][CR]  گزینه های مرتب سازی تصاویر را انتخاب کنید. [CR] نمایش اسلاید را تنظیم کنید.

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
fa_IR: [B] تنظیمات وضع هوا را انجام دهید [/B] [CR][CR] حداکثر سه شهر را برای نشان دادن وضع هوا انتخاب کنید.

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
fa_IR: [B] تنظیمات سیستم را انجام دهید [/B] [CR][CR] نمایشگر ها را تنظیم و کالیبره کنید. پخش صدا را تنظیم کنید. کنترل از راه دور را تنظیم کنید. [CR] گزینه های صرفه جویی در انرژی را انتخاب کنید - خطا یابی را فعال کنید - قفل اصلی را تنظیم کنید.

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
fa_IR: [B] تنظیمات افزونه ها را انجام دهید [/B] [CR][CR] افزونه های نصب شده را مدیریت کنید. افزونه ها را نصب کنید. [CR] تنظیمات افزونه ها را تغییر دهید.

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
fa_IR: [B] تنظیمات تلویزیون را انجام دهید [/B] [CR][CR] اطلاعات نمایش تمام صفحه را تغییر دهید - تنظیمات اطلاعات راهنمای الکترونیکی برنامه ها را مدیریت کنید.

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
fa_IR: [B] تنظیمات خدمات را انجام دهید [/B] [CR][CR] دسترسی به Kodi را از طریق UPnP و HTTP امکان پذیر کنید. اشتراک گذاری فایل ها را تنظیم کنید. [CR] تنظیمات Zeroconf را انجام دهید. AirPlay را تنظیم کنید.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
fa_IR: زیر نویس محلی موجود

[ctx: #31502]
en: Live TV
fa_IR: تلویزیون زنده

[ctx: #31503]
en: Add Group
fa_IR: افزودن گروه جدید

[ctx: #31504]
en: Rename Group
fa_IR: تغییر نام گروه

[ctx: #31505]
en: Delete Group
fa_IR: حذف گروه

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
fa_IR: گروه های [CR]موجود

[ctx: #31511]
en: Channel Options
fa_IR: گزینه های کانال

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
fa_IR: پیش بینی 36 ساعته

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
fa_IR: پیش بینی یک ساعته

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
fa_IR: پیش بینی هفتگی

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
fa_IR: احتمال بارندگی

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
fa_IR: دریافت اطلاعات پیش بینی...

[ctx: #31950]
en: WEATHER
fa_IR: آب و هوا

[ctx: #31951]
en: PICTURES
fa_IR: تصاویر

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
fa_IR: ویدیوها

[ctx: #31954]
en: MOVIES
fa_IR: فیلم ها

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
fa_IR: برنامه های تلویزیونی

[ctx: #31956]
en: MUSIC
fa_IR: موسیقی

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
fa_IR: اجرای CD/DVD

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
fa_IR: سیستم
