XBMC Skins - en to pl translation catalogue (211 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
pl: Reżyseria

[ctx: #31001]
en: Written by
pl: Scenariusz

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
pl: Rozmyta okładka albumu

[ctx: #31003]
en: Power Options
pl: Opcje zasilania

[ctx: #31004]
en: Working
pl: Uruchamianie

[ctx: #31005]
en: Fixed
pl: Stałe

[ctx: #31006]
en: View Options
pl: Opcje widoku

[ctx: #31007]
en: Setup home
pl: Konfiguracja ekranu startowego

[ctx: #31008]
en: Full screen
pl: Pełny ekran

[ctx: #31009]
en: Total Duration
pl: Całkowity czas trwania

[ctx: #31010]
en: Next episode
pl: Następny odcinek

[ctx: #31011]
en: Latest episode
pl: Ostatni odcinek

[ctx: #31012]
en: Airs
pl: Na antenie

[ctx: #31013]
en: Statistics
pl: Statystyki

[ctx: #31014]
en: Extras
pl: Dodatkowe

[ctx: #31015]
en: Set path to video genre fanart folder
pl: Ustaw ścieżkę folderu z fototapetami gatunków wideo

[ctx: #31016]
en: Poster
pl: Plakat

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
pl: Ustaw ścieżkę folderu z fototapetami gatunków muzyki

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
pl: Panel informacyjny

[ctx: #31019]
en: Network
pl: Sieć

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
pl: Dodatkowa fototapeta

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
pl: Kurtyny sceniczne

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
pl: Ustaw wiele obrazów tła

[ctx: #31023]
en: Set single image background
pl: Ustaw pojedynczy obraz tła

[ctx: #31024]
en: Page
pl: Strona

[ctx: #31025]
en: Items
pl: Pozycje

[ctx: #31026]
en: Misc Options
pl: Opcje dodatkowe

[ctx: #31027]
en: Set item background
pl: Ustaw obraz tła pozycji

[ctx: #31028]
en: Live DVD Cases
pl: Generowane pudełka DVD

[ctx: #31029]
en: Recent movies
pl: Filmy ostatnio dodane

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
pl: Odcinki ostatnio dodane

[ctx: #31031]
en: Random movies
pl: Losowe filmy

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
pl: Filmy polecane

[ctx: #31033]
en: Random episodes
pl: Losowe odcinki

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
pl: Odcinki polecane

[ctx: #31035]
en: Random songs
pl: Losowe utwory

[ctx: #31036]
en: Random albums
pl: Losowe albumy

[ctx: #31037]
en: Recent albums
pl: Albumy ostatnio dodane

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
pl: Albumy polecane

[ctx: #31039]
en: Actions
pl: Operacje

[ctx: #31040]
en: Now Playing
pl: Teraz odtwarzane

[ctx: #31041]
en: Select widget
pl: Wybierz gadżet

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
pl: Pokazuj odtwarzane wideo w tle interfejsu

[ctx: #31043]
en: Platform
pl: Platforma

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
pl: Widoki: Zarys fabuły | Okno informacji: Fabuła

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
pl: Widoki: Fabuła | Okno informacji: Zarys fabuły

[ctx: #31046]
en: SEEKING
pl: PRZEWIJANIE

[ctx: #31047]
en: Set item icon
pl: Ustaw ikonę pozycji

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
pl: Zdefiniowane szablony wizualizacji

[ctx: #31049]
en: Select infoline
pl: Wybierz treść linii informacyjnej

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
pl: Sortuj: Rosnąco

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
pl: Sortuj: Malejąco

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
pl: Statystyki biblioteki filmów

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
pl: Statystyki biblioteki seriali

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
pl: Statystyki biblioteki muzyki

[ctx: #31055]
en: Open playlist
pl: Otwórz listę odtwarzania

[ctx: #31056]
en: Save playlist
pl: Zapisz listę odtwarzania

[ctx: #31057]
en: Close playlist
pl: Zamknij listę odtwarzania

[ctx: #31058]
en: PVR information
pl: Informacje TV

[ctx: #31059]
en: Install Artist Slideshow add-on to enable this feature
pl: Zainstaluj dodatek Artist Slideshow, aby aktywować tę funkcję

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
pl: Plik jest wynikiem scalenia, wybierz część do odtwarzania.

[ctx: #31061]
en: Addon / Favourites statistics
pl: Statystyki Dodatków / Ulubionych

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
pl: Losowa fototapeta filmu

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
pl: Losowa fototapeta serialu

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
pl: Losowa fototapeta wideo

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
pl: Losowa fototapeta muzyki

[ctx: #31066]
en: Random fanart
pl: Losowa fototapeta

[ctx: #31067]
en: Update rating
pl: Aktualizuj ocenę

[ctx: #31068]
en: CD Wall
pl: Kolaż okładek

[ctx: #31069]
en: Change location
pl: Zmień lokalizację

[ctx: #31070]
en: Enable Cinema Experience integration
pl: Używaj dodatku Cinema Experience

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
pl: Podczas przeglądania biblioteki

[ctx: #31072]
en: On open video info
pl: Po otwarciu informacji wideo

[ctx: #31073]
en: Move menu item
pl: Przenieść element menu

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
pl: Wybierz element do

[ctx: #31075]
en: No extra features available
pl: Brak dodatkowych funkcji

[ctx: #31076]
en: Landscape
pl: Wizytownik | Panoramy

[ctx: #31077]
en: ShowCase
pl: Wizytownik | Plakaty

[ctx: #31078]
en: TriPanel
pl: Trzy panele

[ctx: #31079]
en: Shift
pl: Kolejka

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
pl: Zarządzaj podmenu

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
pl: Pokazuj niestandardowe podmenu

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
pl: Odłącz strumień nagłówków RSS od menu startowego

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
pl: Pokazuj odcinki wkrótce na antenie w bibliotece wideo

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
pl: Warunki podowe

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
pl: Statystyki biblioteki teledysków

[ctx: #31086]
en: Icon
pl: Kolejka Plakaty

[ctx: #31087]
en: Banner
pl: Banery

[ctx: #31088]
en: BannerWall
pl: Kafelki Banery

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
pl: Odtwarzaj pozycję po uruchomieniu

[ctx: #31090]
en: Seconds
pl: Sekund

[ctx: #31091]
en: Select items
pl: Wybierz pozycje

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
pl: Fototapeta pełnoekranowa

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
pl: Przełącznik niskiej listy

[ctx: #31094]
en: List view layout
pl: Kompozycja widoku listy

[ctx: #31095]
en: Slim List
pl: Wąska lista

[ctx: #31096]
en: Concert locations
pl: Lokalizacje koncertów

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
pl: Statystyki listy odtwarzania filmów

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
pl: Statystyki listy odtwarzania seriali

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
pl: Statystyki listy odtwarzania Teledysków

[ctx: #31100]
en: View:
pl: Widok:

[ctx: #31101]
en: Choose view
pl: Wybierz widok

[ctx: #31102]
en: Background
pl: Tło

[ctx: #31103]
en: N/A
pl: Brak

[ctx: #31104]
en: Similar artists
pl: Podobni wykonawcy

[ctx: #31105]
en: More albums from
pl: Więcej albumów wykonawcy

[ctx: #31106]
en: On info
pl: W oknie informacji

[ctx: #31107]
en: Persistent
pl: Trwale

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
pl: Pobieraj informacje o artyście (jeśli dostępne)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
pl: Liczba nieobejrzanych odcinków

[ctx: #31110]
en: Install Toolbox script to enable this feature
pl: Zainstaluj dodatek Toolbox, aby aktywować tę funkcję

[ctx: #31111]
en: Similar movies
pl: Podobne filmy

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
pl: Filmy reżyserowane przez

[ctx: #31113]
en: Movies written by
pl: Filmy ze scenariuszem napisany przez

[ctx: #31114]
en: More movies from
pl: Więcej filmów od

[ctx: #31115]
en: Similar TV shows
pl: Podobne seriale

[ctx: #31116]
en: cycle fanart
pl: Pokazuj fototapetę cyklicznie

[ctx: #31117]
en: Fallback
pl: Zapasowy

[ctx: #31118]
en: Download extrafanart
pl: Pobierz dodatkowe fototapety

[ctx: #31119]
en: Show the movies from this director in your library or view online information on this director on TMDb?
pl: Pokazać filmy tego reżysera w bibliotece wideo czy wyświetlić informacje o tym reżyserze pobrane z internetowej bazy TMDb?

[ctx: #31121]
en: Disable autocomplete
pl: Zablokuj automatyczne uzupełnianie

[ctx: #31122]
en: Disables the autocomplete feature of the virtual keyboard
pl: Blokuje funkcję automatycznego uzupełniania na klawiaturze wirtualnej

[ctx: #31123]
en: Album review
pl: Recenzja albumu

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
pl: Pokazuj odtwarzane wideo w tle interfejsu

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
pl: Pokazuj wizualizację muzyki w tle interfejsu

[ctx: #31126]
en: Enable TvTunes integration
pl: Odtwarzaj motywy muzyczne w bibliotece wideo

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
pl: Ukrywaj fototapety podczas wizualizacji muzyki

[ctx: #31142]
en: Settings level
pl: Poziom ustawień

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
pl: Dodatek tekstu utworów

[ctx: #31300]
en: Overview
pl: Opis

[ctx: #31301]
en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
pl: Ukrywaj fototapety

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
pl: Użycie pamięci:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
pl: Ustaw ścieżkę folderu z fototapetami

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
pl: Ostatnio zalogowany

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
pl: Selektor utworów Karaoke

[ctx: #31328]
en: Recently Added
pl: Ostatnio dodane

[ctx: #31390]
en: Skin default
pl: Domyślne dla skóry

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
pl: [B]KONFIGURACJA WYGLĄDU[/B][CR][CR]Wybór skóry · Ustawienia regionalne · Listy plików · Wygaszacz ekranu

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
pl: [B]KONFIGURACJA WIDEO[/B][CR][CR]Biblioteka wideo · Odtwarzanie · Akceleracja · Listy wideo · Napisy

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
pl: [B]KONFIGURACJA MUZYKI[/B][CR][CR]Biblioteka muzyki · Odtwarzanie · Listy utworów · CD-Audio · Karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
pl: [B]KONFIGURACJA OBRAZÓW[/B][CR][CR]Listy obrazów · Pokaz slajdów

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
pl: [B]KONFIGURACJA POGODY[/B][CR][CR]Wybór dodatku · Wybór lokalizacji dla informacji pogodowych

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
pl: [B]O SYSTEMIE[/B][CR][CR]Podsumowanie · Magazyn · Sieć · Grafika[CR]Architektura · Telewizja

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
pl: [B]KONFIGURACJA SYSTEMU[/B][CR][CR]Wyświetlanie obrazu · Odtwarzanie dźwięku · Urządzenia wejściowe · Internet[CR]Oszczędzanie energii · Diagnostyka · Blokady

[ctx: #31407]
en: [B]SETUP PROFILES[/B][CR][CR]Setup and manage user profiles · Enable login screen[CR]Change password · Add a profile picture
pl: [B]KONFIGURACJA PROFILI[/B][CR][CR]Zarządzenie profilami użytkowników · Aktywacja ekranu logowania[CR]Zmiana hasła · Dodawanie portretu do  profilu

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
pl: [B]KONFIGURACJA DODATKÓW[/B][CR][CR]Zarządzanie zainstalowanymi dodatkami · Przeglądanie i instalowanie dodatków[CR]Ustawienia dodatków

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
pl: [B]KONFIGURACJA TELEWIZJI[/B][CR][CR]Menu ekranowe · Przewodnik · Nagrywanie · Kontrola rodzicielska

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
pl: [B]KONFIGURACJA USŁUG[/B][CR][CR]Zdalne sterowanie przez uPnP i HTTP · Współdzielenie plików[CR]Aktywacja Zeroconf · Ustawienia AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
pl: Wybierz sekcję

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
pl: Dostępne lokalne napisy

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
pl: Wybierz użytkownika do[CR]zalogowania, aby kontynuować

[ctx: #31501]
en: Channel group
pl: Grupa kanałów

[ctx: #31502]
en: Live TV
pl: Telewizja

[ctx: #31503]
en: Add Group
pl: Dodaj grupę

[ctx: #31504]
en: Rename Group
pl: Przemianuj grupę

[ctx: #31505]
en: Delete Group
pl: Usuń grupę

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
pl: Dostępne[CR]grupy

[ctx: #31511]
en: Channel Options
pl: Opcje kanału

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
pl: Prognoza 36 godzinna

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
pl: Prognoza godzinowa

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
pl: Prognoza na weekend

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
pl: Prognoza 10 dniowa

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
pl: Możliwe opady

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
pl: Pobieranie prognozy pogody...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
pl: Mapa i alarmy

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
pl: Konfiguracja menu startowego

[ctx: #31912]
en: Customize the main menu with widgets, backgrounds and statistics. Add your own custom main menu items.
pl: Personalizacja menu startowego przy pomocy gadżetów, tapet i statystyk. Dodawanie własnych pozycji menu startowego.

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
pl: Położenie w pionie menu startowego

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu. Default is centered on screen.
pl: Zmienia położenie w pionie menu startowego. Domyślnie jest to środek ekranu.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
pl: Styl nawigacji dla poziomych list

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
pl: Zmienia sposób poziomego przewijania list . Domyślnie przewijanie list jest zapętlone. W trybie "Stałe" listy są przewijane od początku do końca.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
pl: Jeśli aktywne tekst przewijany jest automatycznie. Jeśli nieaktywne wymagane jest ręcznie przewijanie. Uwaga, nie każdy panel ma przycisk przewijania ręcznego.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
pl: Wyświetla aktualnie odtwarzane wideo w tle interfejsu.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
pl: Wyświetla wizualizację podczas odtwarzania muzyki w tle interfejsu.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
pl: Wyświetla gadżet informacyjny na ekranie startowym podczas odtwarzania muzyki.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
pl: Wyświetla gadżet informacyjny na ekranie startowym podczas odtwarzania filmu lub odcinka serialu.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
pl: Umożliwia korzystanie z niestandardowych tapet gatunków podczas przeglądania biblioteki wideo w trybie gatunków. Nazwy plików muszą pasować do etykiety gatunku, a rozszerzenie musi być .jpg.

[ctx: #31923]
en: Set a default select action to enable this item.
pl: Ustaw domyślną operację, aby aktywować tę pozycję.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
pl: Umożliwia korzystanie z niestandardowych tapet gatunków podczas przeglądania biblioteki muzyki w trybie gatunków. Nazwy plików muszą pasować do etykiety gatunku, a rozszerzenie musi być .jpg.

[ctx: #31925]
en: Pick one of the preset backgrounds or set your own images as the menu items background.
pl: Wybierz jeden ze zdefiniowanych obrazów tła lub ustaw swoje własne obrazy jako tła pozycji menu.

[ctx: #31926]
en: Select add-ons, playlists or favourites. Choose 'Custom' for any of Kodi's built-in functions. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)
pl: Wybierz dodatki, listy odtwarzania lub ulubione. Wybierz jedną z niestandardowych wbudowanych funkcji Kodi. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
pl: Przywraca wszystkie powyższe ustawienia do wartości domyślnych.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
pl: Kompozycja menu startowego

[ctx: #31929]
en: This setting defines how much items will be visible on the main menu. Options are 3 items or 5 items.
pl: To ustawienia określa liczbę pozycji widocznych w menu startowym. Dostępne opcje to 3 i 5 pozycji.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
pl: Wybierz gadżet do wyświetlenia na ekranie startowym, aby uzyskać łatwy dostęp do zawartości swojej biblioteki.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
pl: Preferencje fabuły wideo

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
pl: Określa wyświetlanie fabuły i zarysu fabuły w widokach biblioteki i panelu informacji wideo. W przypadku braku zarysu fabuły fabuły, wyświetlana pełna treść fabuły.

[ctx: #31933]
en: Select an item to display on the left top of the main menu
pl: Określa element wyświetlany w lewym górnym rogu menu startowego.

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
pl: Zamienia miejscami z inną pozycją menu. Otwiera okno z listą pozycji menu do wybrania.

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
pl: Pokazuje strumień nagłówków RSS na dole lub na górze ekranu w zależności od położenie menu startowego. Aktywacja tego ustawienia powoduje, że podmenu są stale widoczne.

[ctx: #31938]
en: Enables extra information in the TV show library, like TV show status, next / latest episode, etc. Depends on TV Show Next Aired add-on.
pl: Pokazuje dodatkowe informacje o serialu w bibliotece takie, jak: status, wkrótce/ostatnio na antenie itp. Zależy od dodatku TV Show Next Aired.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
pl: Ukrywaj panel informacyjny podczas przewijania

[ctx: #31940]
en: Hides the infopanel for Showcase and Landscape view (if activated) while scrolling through the library. Set the amount of seconds to wait for the infopanel to appear when scrolling is stopped.
pl: Ukrywa panel informacyjny w widokach Panoramy i Wizytownik (jeśli aktywne) podczas przewijania listy biblioteki. Określa czas po zatrzymaniu przewijania, po którym panel będzie widoczny.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
pl: Tryb Kiosku

[ctx: #31942]
en: Disables the slide out menu (media menu) in the library as well as certain buttons in the media information dialogs. (Requires restart to take effect)
pl: Wyłącza wysuwanie menu (menu mediów) w widoku biblioteki oraz pewnych przycisków w oknach dialogowych informacji o mediach. (wymaga ponownego uruchomienia)

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
pl: Wskaźnik stanu obejrzenia

[ctx: #31944]
en: Choose which overlays to show on thumbs in icon based views. Note that the "Resume" flag takes precedent over any watched status.
pl: Wybierz etykiety wyświetlane na miniaturach w widokach na nich bazujących. Należy pamiętać, że etykieta "Wznów odtwarzanie" ma pierwszeństwo przed każdą etykietą postępu obejrzenia.

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
pl: Służy do przełączania kompozycji widoku listy. Domyślnie jest to lista z dodatkowymi informacjami o 7 pozycjach, wąska lista 14 pozycji i inne podstawowe kompozycje.

[ctx: #31950]
en: WEATHER
pl: POGODA

[ctx: #31951]
en: PICTURES
pl: OBRAZY

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
pl: TELEWIZJA

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
pl: WIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
pl: FILMY

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
pl: SERIALE

[ctx: #31956]
en: MUSIC
pl: MUZYKA

[ctx: #31957]
en: APPS
pl: PROGRAMY

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
pl: DYSK

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
pl: KONCERTY

[ctx: #31961]
en: Hide ratings in list views
pl: Ukrywaj ocenę w widokach list

[ctx: #31962]
en: This toggles the visibility of ratings in views of type List, LowList and TriPanel, except if sorted by rating.
pl: Ta opcja przełącza widoczność oceny w widokach typu Lista, Lista Niska i Trzy panele, za wyjątkiem sortowania po ocenie.
