XBMC Skins - en to sr translation catalogue (143 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
sr: Režirano od strane

[ctx: #31001]
en: Written by
sr: Napisao

[ctx: #31003]
en: Power Options
sr: Opcije napajanja

[ctx: #31004]
en: Working
sr: Obrada...

[ctx: #31005]
en: Fixed
sr: Brzo

[ctx: #31006]
en: View Options
sr: Opcije prikaza

[ctx: #31008]
en: Full screen
sr: Ceo Ekran

[ctx: #31009]
en: Total Duration
sr: Ukupno Trajanje

[ctx: #31010]
en: Next episode
sr: Sledeća epizoda

[ctx: #31011]
en: Latest episode
sr: Najnovija epizoda

[ctx: #31012]
en: Airs
sr: Se emituje

[ctx: #31014]
en: Extras
sr: Dodaci

[ctx: #31019]
en: Network
sr: Mreža

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
sr: Postavite pozadinu sa više slika

[ctx: #31023]
en: Set single image background
sr: Postavite pozadinu sa jendom slikom

[ctx: #31024]
en: Page
sr: Strana

[ctx: #31025]
en: Items
sr: Stavki

[ctx: #31026]
en: Misc Options
sr: Ostale opcije

[ctx: #31027]
en: Set item background
sr: Postavite pozadinu stavke

[ctx: #31028]
en: Live DVD Cases
sr: Žive DVD kutije

[ctx: #31029]
en: Recent movies
sr: Skorašnji filmovi

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
sr: Skorašnje epizode

[ctx: #31031]
en: Random movies
sr: Nasumični filmovi

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
sr: Preporučeni filmovi

[ctx: #31033]
en: Random episodes
sr: Nasumične epizode

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
sr: Preporučene epizode

[ctx: #31035]
en: Random songs
sr: Nasumične pesme

[ctx: #31036]
en: Random albums
sr: Nasumični albumi

[ctx: #31037]
en: Recent albums
sr: Skorašnji albumi

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
sr: Preporučeni albumi

[ctx: #31039]
en: Actions
sr: Akcije

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sr: Trenutno se reprodukuje

[ctx: #31041]
en: Select widget
sr: Odaberite widget

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
sr: Prikaži podatke "Sada pušteno" pomešane sa pozadinom

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
sr: Prikazi: Kratak opis | Dijalog informacija: Pun opis

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
sr: Prikazi: Pun opis | Dijalog informacija: Kratak opis

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sr: TRAŽENJE

[ctx: #31049]
en: Select infoline
sr: Odaberite informativnu liniju

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sr: Složi: Uzlazno

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sr: Složi: Silazno

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
sr: Statistike filmske biblioteke

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
sr: Statistike biblioteke TV serija

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
sr: Statistike muzičke biblioteke

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sr: Otvori rep. spisak

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sr: Sačuvaj rep. spisak

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sr: Zatvori rep. spisak

[ctx: #31058]
en: PVR information
sr: PVR podaci

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
sr: Ova datoteka je složena, izaberite deo koji želite da reprodukujete.

[ctx: #31061]
en: Addon / Favourites statistics
sr: Statistike Dodatnih programa / Omiljeno

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
sr: Nasumične filmske slike ljubitelja

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
sr: Nasumične TV serijske slike ljubitelja

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
sr: Nasumične ljubiteljske slike videa

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
sr: Nasumične ljubiteljske slike muzike

[ctx: #31066]
en: Random fanart
sr: Nasumične ljubiteljske slike

[ctx: #31067]
en: Update rating
sr: Osveži ocenu

[ctx: #31068]
en: CD Wall
sr: CD Zid

[ctx: #31069]
en: Change location
sr: Promenite lokaciju

[ctx: #31073]
en: Move menu item
sr: Premesti stavku menija

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
sr: Odaberite stavku sa kojom treba da zameni mesta

[ctx: #31075]
en: No extra features available
sr: Dodatne karakteristike nisu dostupne

[ctx: #31076]
en: Landscape
sr: Horizontalno

[ctx: #31077]
en: ShowCase
sr: Vitrina

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
sr: Upravljanje podmenijem

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
sr: Uslovno vreme

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
sr: Statistika biblioteke muzičkih spotova

[ctx: #31086]
en: Icon
sr: Ikone

[ctx: #31087]
en: Banner
sr: Prekriven

[ctx: #31088]
en: BannerWall
sr: BanerZid

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
sr: Reprodukuj stavku pri pokretanju

[ctx: #31090]
en: Seconds
sr: Sekundi

[ctx: #31091]
en: Select items
sr: Odaberite stavke

[ctx: #31094]
en: List view layout
sr: Raspored prikaza spiska

[ctx: #31095]
en: Slim List
sr: Tanak spisak

[ctx: #31096]
en: Concert locations
sr: Lokacije koncerata

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
sr: Statistike spiska za reprodukciju filmova

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
sr: Statistike spiska za reprodukciju TV Serija

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
sr: Statistike spiska za reprodukciju muzičkih spotova

[ctx: #31102]
en: Background
sr: Pozadina

[ctx: #31103]
en: N/A
sr: N/D

[ctx: #31104]
en: Similar artists
sr: Slični izvođači

[ctx: #31107]
en: Persistent
sr: Uporan

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
sr: Prikaži trenutni film u pozadini

[ctx: #31126]
en: Enable TvTunes integration
sr: Omogućiti integraciju TVTunesa

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
sr: Sakrij zanimljivu sliku u vizualizaciji punog ekrana

[ctx: #31142]
en: Settings level
sr: Nivo postavki

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
sr: Izvor tekstova pesama

[ctx: #31300]
en: Overview
sr: Pregled

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sr: Poslednje ažuriranje

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
sr: Sakrij sliku

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sr: Iskorišćenost memorije:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
sr: Post. put. do slika

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sr: Poslednja prijava

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
sr: Birač karaoke pesme

[ctx: #31328]
en: Recently Added
sr: Nedavno dodato

[ctx: #31390]
en: Skin default
sr: Podrazumevana maska

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
sr: [B]KONFIGURISANjE POSTAVKI PRIKAZA[/B][CR][CR]Promenite masku · Izaberite jezik i oblast gde živite[CR]Promenite opcije izlistavanja datoteka · Izaberite čuvara ekrana

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
sr: [B]KONFIGURISANjE POSTAVKI FILMOVA[/B][CR][CR]Upravljajte vašom bibliotekom filmova · Postavite opcije reprodukcije filmova[CR]Promenite opcije izlistavanja filmova · Postavite izgled slova u titlovima

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
sr: [B]KONFIGURISANjE POSTAVKI MUZIKE[/B][CR][CR]Upravljajte vašom bibliotekom muzičkih numera · Postavite opcije reprod. muzike[CR]Promenite opcije izlistavanja muzike · Postavite slanje pesama[CR]Postavite karaoke opcije

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
sr: [B]KONFIGURISANjE POSTAVKI SLIKA[/B][CR][CR]Postavite opcije izlistavanja slika · Konfigurišite reprodukciju slajdova

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
sr: [B]KONFIGURISANjE POSTAVKI VREMENSKE PROGNOZE[/B][CR][CR]Postavite tri grada za prikupljanje informacija o vremenskim prilikama

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
sr: [B]KONFIGURISANjE POSTAVKI SISTEMA[/B][CR][CR]Podesite i kalibrišite ekrane · Konfigurišite zvučni izlaz[CR]Podesite daljinsko upravljanje · Postavite opcije štednje energije[CR]Omogućite evidenciju grešaka · Podesite glavnu lozinku

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
sr: [B]KONFIGURISANjE DODATNIH PROGRAMA[/B][CR][CR]Upravljajte vašim instaliranim dodatnim programima · Potražite i instalirajte dodatne prog. sa kodi.tv[CR]Prilagodite podešavanje dodatnog programa

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
sr: [B]KONFIGURISANJE TV POSTAVKI[/B][CR][CR]Promenite informacije cielog ekrana · Upravljajte postavkama podataka elektronskog programskog vodiča (EPG)

[ctx: #31412]
en: Select section
sr: Odaberite odeljak

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sr: Lokalni prevod dostupan

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
sr: Odaberite vaš Kodi korisnički profil[CR] da biste se prijavili i nastavili

[ctx: #31502]
en: Live TV
sr: Телевизија уживо

[ctx: #31503]
en: Add Group
sr: Dodaj grupu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sr: Преименуј групу

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sr: Обриши групу

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sr: Доступне[CR]групе

[ctx: #31511]
en: Channel Options
sr: Opcije kanala

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sr: Prognoza za 36 časova

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sr: Prognoza za svaki čas

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sr: Prognoza za vikend

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
sr: Prognoza za 10 Dana

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
sr: Moguće padavine

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sr: Dobavljanje informacija o prognozi...

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
sr: Stil navigacije za horizontalne spiskove

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
sr: Kada je omogućeno tekst se pomera automatski. Kada je onemogućeno potrebno je ručno pomeranje. Primetite da nemaju sve kutije za tekst ručni taster.

[ctx: #31923]
en: Set a default select action to enable this item.
sr: Postavite podrazumevanu akciju odabira da bi omogućili ovu stavku.

[ctx: #31925]
en: Pick one of the preset backgrounds or set your own images as the menu items background.
sr: Izaberite jednu od unapred zadatih pozadina ili postavite svoju sopstvenu sliku kao pozadinu stavki menija.

[ctx: #31926]
en: Select add-ons, playlists or favourites. Choose 'Custom' for any of Kodi's built-in functions. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)
sr: Odaberite dodatne programe, liste za reprodukciju ili omiljeno. Izaberite 'Prilagođeno' za bilo koju od Kodi ugrađenih funkcija. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
sr: Vraća sve vrednosti iznad na njihove podrazumevane vrednosti.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
sr: Podešavanja opisa videa

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
sr: Prikaži kratak opis u prikazima biblioteke i pun opis u dijalogu video podataka ili obrnuto. Vraća se na pun opis ako kratki nije dostupan.

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
sr: Zameni mesta sa drugom stavkom menija. Otvara dijalog sa listom stavki menija za izbor.

[ctx: #31938]
en: Enables extra information in the TV show library, like TV show status, next / latest episode, etc. Depends on TV Show Next Aired add-on.
sr: Omogućava dodatne podatke u biblioteci TV serija, kao što su status TV serije. sledeća / najnovija epizoda, itd. Zavisi od dodatnog programa TV Show Next Aired.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
sr: Režim kioska.

[ctx: #31942]
en: Disables the slide out menu (media menu) in the library as well as certain buttons in the media information dialogs. (Requires restart to take effect)
sr: Onemogućava meni koji se izvlači (medijski meni) u biblioteci kao i određene tastere u dijalozima medijskih podataka. (Zahteva ponovno pokretanje da bi stupilo na snagu)

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
sr: Pokazatelj statusa odgledanosti

[ctx: #31944]
en: Choose which overlays to show on thumbs in icon based views. Note that the "Resume" flag takes precedent over any watched status.
sr: Izaberite koje prekrivače treba prikazati na sličicama u prikazima zasnovanim na ikonama. Primetite da zastava "Nastaviti" ima prednost nad bilo kojim statusom odgledanosti.

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sr: VREME

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sr: SLIKE

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
sr: TV UŽIVO

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sr: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sr: FILMOVI

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sr: TV SERIJE

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sr: MUZIKA

[ctx: #31957]
en: APPS
sr: APLIKACIJE

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sr: OPTIČKI DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sr: SISTEM

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
sr: KONCERTI
