XBMC Skins - en to ca translation catalogue (88 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
ca: Dirigida per

[ctx: #31001]
en: Written by
ca: Escrita per

[ctx: #31003]
en: Power Options
ca: Opcions d'energia

[ctx: #31004]
en: Working
ca: Processant...

[ctx: #31006]
en: View Options
ca: Opcions de la vista

[ctx: #31008]
en: Full screen
ca: Pantalla completa

[ctx: #31009]
en: Total Duration
ca: Duració total

[ctx: #31012]
en: Airs
ca: Emetrà

[ctx: #31013]
en: Statistics
ca: Estadístiques

[ctx: #31014]
en: Extras
ca: Extres

[ctx: #31016]
en: Poster
ca: Cartell

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
ca: Panell Informatiu

[ctx: #31019]
en: Network
ca: Xarxa

[ctx: #31024]
en: Page
ca: Pàgina

[ctx: #31025]
en: Items
ca: Elements

[ctx: #31026]
en: Misc Options
ca: Opcions vàries

[ctx: #31031]
en: Random movies
ca: Pel·lícules a l'atzar

[ctx: #31033]
en: Random episodes
ca: Episodis a l'atzar

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
ca: Episodis recomanats

[ctx: #31035]
en: Random songs
ca: Cançons a l'atzar

[ctx: #31036]
en: Random albums
ca: Àlbums a l'atzar

[ctx: #31039]
en: Actions
ca: Accións

[ctx: #31040]
en: Now Playing
ca: S'està reproduint

[ctx: #31043]
en: Platform
ca: Plataforma

[ctx: #31046]
en: SEEKING
ca: BUSCANT

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
ca: Visualitzacions preestablertes

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
ca: Ordena: Ascendent

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
ca: Ordena: Descendent

[ctx: #31055]
en: Open playlist
ca: Obre una llista de reproducció

[ctx: #31056]
en: Save playlist
ca: Desa la llista de reproducció

[ctx: #31057]
en: Close playlist
ca: Tanca la llista de reproducció

[ctx: #31058]
en: PVR information
ca: Informació PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
ca: Aquest fitxer està agrupat, seleccioneu la part que desitgeu reproduir.

[ctx: #31076]
en: Landscape
ca: Apaïsat

[ctx: #31078]
en: TriPanel
ca: Panell triple

[ctx: #31079]
en: Shift
ca: Majúscules

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
ca: Temps condicional

[ctx: #31086]
en: Icon
ca: Icona

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
ca: Reprodueix l'element a l'arrencada

[ctx: #31102]
en: Background
ca: Fons

[ctx: #31104]
en: Similar artists
ca: Artistes semblants

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
ca: Mostra el vídeo en reproducció en el fons

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
ca: Mostra la visualització en reproducció en el fons

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
ca: Amaga el fanart a la visualització de pantalla completa

[ctx: #31142]
en: Settings level
ca: Nivell d'opcions

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
ca: Origen de les lletres

[ctx: #31301]
en: Last Updated
ca: Actualització més recent

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
ca: Amaga el fanart

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
ca: Memòria utilitzada:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
ca: Estableix el camí del fanart

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
ca: Últim accés el

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
ca: Selector de cançons del karaoke

[ctx: #31328]
en: Recently Added
ca: Afegits recentment

[ctx: #31390]
en: Skin default
ca: Tema per defecte

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES D'APARENÇA[/B][CR][CR]Canvieu el tema · Establiu l'idioma i la regió · Canvieu les opcions del llistat de fitxers[CR]Establiu un estalvi de pantalla

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES DE VÍDEO[/B][CR][CR]Gestioneu la biblioteca de vídeos · Establiu les opcions de reproducció de vídeo[CR]Canvieu les opcions del llistat de vídeo · Establiu els tipus de lletra dels subtítols

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES DE LA MÚSICA[/B][CR][CR]Gestioneu la biblioteca de música · Establiu les opcions de reproducció de la música[CR]Canvieu les opcions del llistat de música · Configureu l'enviament de cançons[CR]Establiu les opcions del karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES D'IMATGE[/B][CR][CR]Establiu les opcions del llistat d'imatges · Configureu les presentacions de diapositives

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES DEL TEMPS[/B][CR][CR]Indiqueu tres ciutats per recollir informació del temps

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
ca: [B]MONITORITZA EL TEU SISTEMA[/B][CR][CR]Comprova el teu hardware · Monitoritza l'ús de la CPU[CR]Comprova la versió de l'Kodi

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES DEL SISTEMA[/B][CR][CR]Configureu i calibreu les pantalles · Configureu la sortida d'àudio[CR]Configureu els comandaments a distància · Establiu les opcions d'estalvi d'energia[CR]Habiliteu la depuració · Configureu el bloqueig mestre

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
ca: [B]CONFIGUREU ELS COMPLEMENTS[/B][CR][CR]Gestioneu els complements instal·lats · Cerqueu i instal·leu complements des de kodi.tv[CR]Modifiqueu els paràmetres dels complements

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES DE TV[/B][CR][CR]Canvia la informació de pantalla completa · Gestiona els paràmetres de les dades EPG

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
ca: [B]CONFIGUREU ELS PARÀMETRES DE SERVEI[/B][CR][CR]Configureu el control de l'Kodi a través de UPnP i HTTP[CR]Configureu l'ús compartit de fitxers · Habiliteu el Zeroconf · Configureu l'AirPlay

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
ca: Subtítol local disponible

[ctx: #31502]
en: Live TV
ca: TV en directe

[ctx: #31503]
en: Add Group
ca: Afegeix un grup

[ctx: #31504]
en: Rename Group
ca: Canvia el nom del grup

[ctx: #31505]
en: Delete Group
ca: Elimina el grup

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
ca: Grups[CR]disponibles

[ctx: #31511]
en: Channel Options
ca: Opcions del canal

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
ca: Predicció a 36 hores

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
ca: Predicció per hores

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
ca: Predicció del cap de setmana

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
ca: Predicció a 10 dies

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
ca: Possibilitat de precipitació

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
ca: S'està obtenint la informació de la predicció...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
ca: Mapa i alertes

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
ca: Mode Quiosc

[ctx: #31950]
en: WEATHER
ca: EL TEMPS

[ctx: #31951]
en: PICTURES
ca: IMATGES

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
ca: TV EN DIRECTE

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
ca: VÍDEOS

[ctx: #31954]
en: MOVIES
ca: PEL·LÍCULES

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
ca: SÈRIES DE TV

[ctx: #31956]
en: MUSIC
ca: MÚSICA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
ca: REPRODUIR DISC

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
ca: SISTEMA
