XBMC Skins - en to hu translation catalogue (129 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
hu: Rendezte

[ctx: #31001]
en: Written by
hu: Írta

[ctx: #31003]
en: Power Options
hu: Kikapcsolási lehetőségek

[ctx: #31004]
en: Working
hu: Dolgozom

[ctx: #31005]
en: Fixed
hu: Rögzített

[ctx: #31006]
en: View Options
hu: Nézet lehetőségek

[ctx: #31007]
en: Setup home
hu: Főképernyő beállítása

[ctx: #31008]
en: Full screen
hu: Teljes képernyő

[ctx: #31009]
en: Total Duration
hu: Teljes időtartam

[ctx: #31010]
en: Next episode
hu: Következő rész

[ctx: #31011]
en: Latest episode
hu: Legfrissebb epizód

[ctx: #31012]
en: Airs
hu: Vetítések

[ctx: #31013]
en: Statistics
hu: Statisztikák

[ctx: #31014]
en: Extras
hu: Extra

[ctx: #31019]
en: Network
hu: Hálózat

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
hu: Extra-Fanart

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
hu: Színpad függönyök

[ctx: #31024]
en: Page
hu: Oldal

[ctx: #31025]
en: Items
hu: Elem

[ctx: #31026]
en: Misc Options
hu: Egyéb beállítások

[ctx: #31027]
en: Set item background
hu: Elem háttérképének beállítása

[ctx: #31028]
en: Live DVD Cases
hu: Élő DVD borítók

[ctx: #31029]
en: Recent movies
hu: Jelenlegi filmek

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
hu: Jelenlegi epizódok

[ctx: #31031]
en: Random movies
hu: Véletlen filmek

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
hu: Javasolt Filmek

[ctx: #31033]
en: Random episodes
hu: Kiemelt részek

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
hu: ajánlott

[ctx: #31035]
en: Random songs
hu: Kiemelt zenék

[ctx: #31036]
en: Random albums
hu: Kiemelt albumok

[ctx: #31037]
en: Recent albums
hu: Jelenlegi albumok

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
hu: Javasolt Albumok

[ctx: #31039]
en: Actions
hu: Műveletek

[ctx: #31040]
en: Now Playing
hu: Most játszva

[ctx: #31041]
en: Select widget
hu: Widget választás

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
hu: Most játszott információ megjelenik a háttérben

[ctx: #31046]
en: SEEKING
hu: KERESÉS

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
hu: Vizualizáció típusa

[ctx: #31049]
en: Select infoline
hu: Infósáv kiválasztása

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hu: Sorrend: Növekvő

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hu: Sorrend: Csökkenő

[ctx: #31055]
en: Open playlist
hu: Lejátszásilista megnyitása

[ctx: #31056]
en: Save playlist
hu: Lejátszásilista mentése

[ctx: #31057]
en: Close playlist
hu: Lejátszáslista bezárása

[ctx: #31058]
en: PVR information
hu: PVR Infó

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
hu: Ez a fájl egyesített. Válaszd azt a részt, ahonnan a lejátszást szeretnéd kezdeni.

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
hu: Véletlen film fanart

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
hu: Véletlen sorozat fanart

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
hu: Véletlen videó fanart

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
hu: Véletlen zene fanart

[ctx: #31066]
en: Random fanart
hu: Véletlen fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
hu: Pontozás frissítése

[ctx: #31068]
en: CD Wall
hu: CD-fal

[ctx: #31069]
en: Change location
hu: Hely változatása

[ctx: #31070]
en: Enable Cinema Experience integration
hu: Cinema Experience integráció engedélyezése

[ctx: #31073]
en: Move menu item
hu: Menü Elem mozgatása

[ctx: #31075]
en: No extra features available
hu: Nince elérhető extra funkció

[ctx: #31077]
en: ShowCase
hu: Képborító

[ctx: #31078]
en: TriPanel
hu: HármasPanel

[ctx: #31079]
en: Shift
hu: Eltolás

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
hu: Almenü kezelése

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
hu: Egyedi almenük engedélyezése

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
hu: 'Következő sugárzott' információ  a filmkönyvtárban

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
hu: Időjárás kondíciók

[ctx: #31086]
en: Icon
hu: Ikon

[ctx: #31088]
en: BannerWall
hu: BannerFal

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
hu: Elem lejátszása indításkor

[ctx: #31090]
en: Seconds
hu: Másodperc

[ctx: #31091]
en: Select items
hu: Elemek kiválasztása

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
hu: Teljes képernyős fanart

[ctx: #31095]
en: Slim List
hu: Keskeny lista

[ctx: #31102]
en: Background
hu: Háttér

[ctx: #31104]
en: Similar artists
hu: Hasonló előadók

[ctx: #31105]
en: More albums from
hu: Több album

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
hu: Nézetlen epizódok száma

[ctx: #31117]
en: Fallback
hu: Háttér

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
hu: A háttérben az éppen játszott videó megjelenítése

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
hu: Mutasd a háttérben az "éppen játszott" vizualizációt

[ctx: #31126]
en: Enable TvTunes integration
hu: TvTunes integráció engedélyezése

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
hu: Fanart elrejtése teljes képernyős vizualizációnál

[ctx: #31142]
en: Settings level
hu: Beállítás szint

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
hu: Dalszövegforrás

[ctx: #31300]
en: Overview
hu: Áttekintés

[ctx: #31301]
en: Last Updated
hu: Utoljára frissítve

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
hu: Fanart elrejtése

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
hu: Memória használat:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
hu: Fanart elérési helye

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
hu: Utoljára bejelentkezve

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
hu: Karaoke dalválasztó

[ctx: #31328]
en: Recently Added
hu: Nemrég hozzáadva

[ctx: #31390]
en: Skin default
hu: Felszín alapértelmezése

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
hu: [B]MEGJELENÍTÉS MÓDJÁNAK BEÁLLÍTÁSA[/B][CR][CR]Felszín váltása · Nyelv, régió váltása · Fájl listázás módjának beállítása[CR]Képernyővédő beállítása

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
hu: [B]VIDEÓ BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Film médiatár kezelése · Videólejátszás beállítása · Videólistázás módjának beállítása[CR]Feliratok karaktertípusának váltása

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
hu: [B]ZENE BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Zene médiatár kezelése · Zenelejátszás beállítása · Zenelistázás módjának beállítása[CR]Zene lejátszási szabályok felállítása · Karaoke lehetőségek

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
hu: [B]KÉP BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Képek listázási módjának beállítása · Diavetítés beállítása

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
hu: [B]IDŐJÁRÁS BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Három város megadása, melyekről időjárás információk fognak megjelenni

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
hu: [B]RENDSZER MONITOR[/B][CR][CR]Hardver ellenőrzése · Processzor használat[CR]Kodi revízió száma

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
hu: [B]RENDSZERBEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Kijelzők beállítása, kalibrálása · Hangkimenet konfigurálása · Távirányító beállítása[CR]Energiagazdálkodási lehetőségek beállítása · Hibakeresés bekapcsolása[CR]Mesterzár felállítása

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
hu: [B]KIEGÉSZÍTŐK BEÁLLÍTÁSA[/B][CR][CR]A telepített kiegészítők kezelése · Kiegészítők böngészése és telepítése az kodi.tv[CR]webhelyről · Kiegészítők beállításainak módosítása

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
hu: [B]TV BEÁLLÍTÁSOK[/B][CR][CR]Teljes képernyős infó · Elektronikus műsorújság beállítása

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
hu: [B]SZOLGÁLTATÁSOK BEÁLLÍTÁSA[/B][CR][CR]Kodi UPNP-n és HTTP-n keresztüli vezérlésének beállításai · Fájlmegosztás beállításai[CR]Zeroconf engedélyezése · AirPlay beállításai

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
hu: Helyi felirat elérhető

[ctx: #31501]
en: Channel group
hu: Csatornacsoport

[ctx: #31502]
en: Live TV
hu: Élő TV

[ctx: #31503]
en: Add Group
hu: Csoport hozzáadása

[ctx: #31504]
en: Rename Group
hu: Csoport átnevezése

[ctx: #31505]
en: Delete Group
hu: Csoport törlése

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
hu: Elérhető[CR]Csoportok

[ctx: #31511]
en: Channel Options
hu: Csatorna opciók

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
hu: 36 órás előrejelzés

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
hu: Előrejelzés óránként

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
hu: Hétvégi előrejelzés

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
hu: 10 napos előrejelzés

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
hu: Csapadék esélye

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
hu: Előrejelzési információ letöltése...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
hu: Térkép & Riasztások

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
hu: Az Aeon Nox főmenü beállítása

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
hu: Kiosk mód

[ctx: #31950]
en: WEATHER
hu: IDŐJÁRÁS

[ctx: #31951]
en: PICTURES
hu: KÉPEK

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
hu: ÉLŐ TV

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
hu: VIDEÓK

[ctx: #31954]
en: MOVIES
hu: FILMEK

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
hu: SOROZATOK

[ctx: #31956]
en: MUSIC
hu: ZENE

[ctx: #31957]
en: APPS
hu: ALKALMAZÁSOK

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
hu: LEMEZ LEJÁTSZÁSA

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
hu: RENDSZER

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
hu: KONCERTEK
