XBMC Skins - en to he translation catalogue (191 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
he: בימוי

[ctx: #31001]
en: Written by
he: כתיבה

[ctx: #31003]
en: Power Options
he: אפשרויות חשמל

[ctx: #31004]
en: Working
he: עסוק

[ctx: #31005]
en: Fixed
he: מקובע

[ctx: #31006]
en: View Options
he: אפשרויות תצוגה

[ctx: #31007]
en: Setup home
he: הגדרת מסך הבית

[ctx: #31008]
en: Full screen
he: מסך מלא

[ctx: #31009]
en: Total Duration
he: אורך כולל

[ctx: #31010]
en: Next episode
he: פרק הבא

[ctx: #31011]
en: Latest episode
he: פרק אחרון

[ctx: #31012]
en: Airs
he: מועד שידור

[ctx: #31013]
en: Statistics
he: סטטיסטיקה

[ctx: #31014]
en: Extras
he: מיוחדים

[ctx: #31015]
en: Set path to video genre fanart folder
he: קביעת נתיב תיקיית פאנארט של סגנונות וידאו

[ctx: #31016]
en: Poster
he: פוסטר

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
he: קביעת נתיב תיקיית פאנארט של סגנונות מוזיקה

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
he: פנל מידע

[ctx: #31019]
en: Network
he: רשת

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
he: פאנארט נוסף

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
he: וילונות במה

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
he: הגדרת רקע מרובה תמונות

[ctx: #31023]
en: Set single image background
he: הגדרת רקע עם תמונה בודדת

[ctx: #31024]
en: Page
he: עמוד

[ctx: #31025]
en: Items
he: פריטים

[ctx: #31026]
en: Misc Options
he: אפשרויות שונות

[ctx: #31027]
en: Set item background
he: בחירת רקע פריט

[ctx: #31028]
en: Live DVD Cases
he: קופסאות DVD מונפשות

[ctx: #31029]
en: Recent movies
he: סרטים אחרונים

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
he: פרקים אחרונים

[ctx: #31031]
en: Random movies
he: סרטים אקראיים

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
he: סרטים מומלצים

[ctx: #31033]
en: Random episodes
he: פרקים אקראיים

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
he: פרקים מומלצים

[ctx: #31035]
en: Random songs
he: שירים אקראיים

[ctx: #31036]
en: Random albums
he: אלבומים אקראיים

[ctx: #31037]
en: Recent albums
he: אלבומים אחרונים

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
he: אלבומים מומלצים

[ctx: #31039]
en: Actions
he: פעולות

[ctx: #31040]
en: Now Playing
he: מנגן כעת

[ctx: #31041]
en: Select widget
he: בחירת יישומון

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
he: הצג פרטי "מנגן כעת" כחלק מהרקע

[ctx: #31043]
en: Platform
he: פלטפורמה

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
he: תצוגות: תקציר עלילה | מסך מידע: עלילה מלאה

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
he: תצוגות: עלילה מלאה | מסך מידע: תקציר עלילה

[ctx: #31046]
en: SEEKING
he: מעביר

[ctx: #31047]
en: Set item icon
he: בחירת סמל פריט

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
he: קביעוני חיזוי

[ctx: #31049]
en: Select infoline
he: בחירת שורת מידע

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
he: סדר מיון: עולה

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
he: סדר מיון: יורד

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
he: סטטיסטיקת ספריית הסרטים

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
he: סטטיסטיקת ספריית הסדרות

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
he: סטטיסטיקת ספריית המוזיקה

[ctx: #31055]
en: Open playlist
he: פתיחת רשימת ניגון

[ctx: #31056]
en: Save playlist
he: שמירת רשימת ניגון

[ctx: #31057]
en: Close playlist
he: סגירת רשימת ניגון

[ctx: #31058]
en: PVR information
he: פרטי טלוויזיה חיה

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
he: קובץ זה שייך לערימה. יש לבחור חלק ממנו יתחיל הניגון.

[ctx: #31061]
en: Addon / Favourites statistics
he: סטטיסטיקת הרחבות / מועדפים

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
he: פאנארט סרט אקראי

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
he: פאנארט סדרה אקראית

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
he: פאנארט וידאו אקראי

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
he: פאנארט מוזיקה אקראית

[ctx: #31066]
en: Random fanart
he: פאנארט אקראי

[ctx: #31067]
en: Update rating
he: עדכון דירוג

[ctx: #31068]
en: CD Wall
he: קיר דיסקים

[ctx: #31069]
en: Change location
he: שינוי מיקום

[ctx: #31070]
en: Enable Cinema Experience integration
he: אפשר שילוב Cinema Experience

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
he: בעת עיון בספריה

[ctx: #31072]
en: On open video info
he: בעת פתיחת פרטי וידאו

[ctx: #31073]
en: Move menu item
he: הזזת פריט תפריט

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
he: יש לבחור פריט שיוחלף עימו מיקום

[ctx: #31075]
en: No extra features available
he: לא זמינות תכונות מיוחדות

[ctx: #31076]
en: Landscape
he: תמונת נוף

[ctx: #31078]
en: TriPanel
he: תלת פנל

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
he: ניהול תת תפריט

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
he: אפשר תת תפריטים מתואמים אישית

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
he: נתק עדכוני חדשות מהתפריט הראשי

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
he: אפשר פרטי Next Aired בספריית הווידאו

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
he: מזג אוויר מותנה

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
he: סטטיסטיקת ספריית הקליפים

[ctx: #31086]
en: Icon
he: סמל

[ctx: #31087]
en: Banner
he: באנר

[ctx: #31088]
en: BannerWall
he: קיר באנרים

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
he: נגן פריט בעת ההפעלה

[ctx: #31090]
en: Seconds
he: שניות

[ctx: #31091]
en: Select items
he: בחירת פריטים

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
he: פאנארט מסך מלא

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
he: מיתוג רשימה נמוכה

[ctx: #31094]
en: List view layout
he: פריסת תצוגת רשימה

[ctx: #31095]
en: Slim List
he: רשימה דקה

[ctx: #31096]
en: Concert locations
he: מיקומי הופעה

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
he: סטטיסטיקת רשימת ניגון סרטים

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
he: סטטיסטיקת רשימת ניגון סדרות

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
he: סטטיסטיקת רשימת ניגון קליפים

[ctx: #31100]
en: View:
he: תצוגה

[ctx: #31102]
en: Background
he: רקע

[ctx: #31103]
en: N/A
he: לא זמין

[ctx: #31104]
en: Similar artists
he: אמנים דומים

[ctx: #31105]
en: More albums from
he: אלבומים נוספים של

[ctx: #31106]
en: On info
he: בעת הצגת מידע

[ctx: #31107]
en: Persistent
he: מתמיד

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
he: אפשר הזנת פרטי אמן (אם זמינה)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
he: מספר פרקים שלא נצפו

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
he: הצג וידאו "מנגן כעת" כרקע

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
he: הצג חיזוי "מנגן כעת" כרקע

[ctx: #31126]
en: Enable TvTunes integration
he: אפשר שילוב TvTunes

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
he: הסתר פאנארט כשהחיזוי במסך מלא

[ctx: #31142]
en: Settings level
he: רמת הגדרות

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
he: מקור מילות שיר

[ctx: #31300]
en: Overview
he: סקירה

[ctx: #31301]
en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
he: הסתר פאנארט

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
he: זכרון בשימוש:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
he: הגדרת נתיב פאנארט

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
he: חובר לאחרונה

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
he: בוחר שיר קריוקי

[ctx: #31328]
en: Recently Added
he: נוסף לאחרונה

[ctx: #31390]
en: Skin default
he: ברירת מחדל של המעטפת

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
he: [B]שינוי הגדרות מראה[/B][CR][CR]החלפת מעטפת · בחירת שפה ואזור זמן · שינוי אפשרויות תצוגת קבצים[CR]הגדרת שומר מסך

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
he: [B]שינוי הגדרות וידאו[/B][CR][CR]ניהול ספריית הווידאו · קביעת העדפות ניגון וידאו · שינוי אפשרויות תצוגת קבצי וידאו[CR]הגדרת גופן כתוביות

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
he: [B]שינוי הגדרות מוזיקה[/B][CR][CR]ניהול ספריית המוזיקה · קביעת העדפות ניגון מוזיקה · שינוי אפשרויות תצוגת קבצי מוזיקה[CR]הגדרת אפשרויות קריוקי

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
he: [B]שינוי הגדרות תמונות[/B][CR][CR]הגדרת אפשרויות תצוגת קבצי תמונה · הגדרת אפשרויות מצגת תמונה

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
he: [B]שינוי הגדרות מזג אוויר[/B][CR][CR]בחירת עד שלוש ערים עבורן תוצג תחזית מזג אוויר

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
he: [B]בדיקת פרטי המערכת[/B][CR][CR]פירוט חומרה · ניטור עומס על המעבד[CR]הצגת גרסת Kodi

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
he: [B]שינוי הגדרות מערכת[/B][CR][CR]הגדרת וכיול התקני תצוגה · הגדרת התקן פלט שמע · הגדרת שלט רחוק[CR]קביעת העדפות חיסכון בחשמל · הפעלת יומן רישום מורחב · הגדרת קוד נעילה ראשי

[ctx: #31407]
en: [B]SETUP PROFILES[/B][CR][CR]Setup and manage user profiles · Enable login screen[CR]Change password · Add a profile picture
he: [B]שינוי הגדרות משתמש[/B][CR][CR]יצירת חשבונות משתמש שונים והגדרתם · אפשור מסך כניסה[CR]שינוי סיסמה · הוספת תמונת משתמש

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
he: [B]הגדרת הרחבות[/B][CR][CR]ניהול הרחבות מותקנות · עיון בהרחבות מ־kodi.tv והתקנתן[CR]שינוי הגדרות הרחבה

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
he: [B]שינוי הגדרות טלוויזיה[/B][CR][CR]שינוי המידע המוצג במסך מלא · ניהול הגדרות נתוני לוח השידורים

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
he: [B]שינוי הגדרות שירותים[/B][CR][CR]הגדרות שליטה על Kodi דרך UPnP ו־HTTP · הגדרות שיתוף קבצים[CR]הפעלת Zeroconf · הגדרות AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
he: בחירת מדור

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
he: כתובית מקומית זמינה

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
he: יש לבחור חשבון משתמש Kodi[CR]להתחברות והמשך

[ctx: #31501]
en: Channel group
he: קבוצת ערוצים

[ctx: #31502]
en: Live TV
he: טלוויזיה חיה

[ctx: #31503]
en: Add Group
he: הוספת קבוצה

[ctx: #31504]
en: Rename Group
he: שינוי שם קבוצה

[ctx: #31505]
en: Delete Group
he: מחיקת קבוצה

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
he: קבוצות[CR]זמינות

[ctx: #31511]
en: Channel Options
he: אפשרויות ערוץ

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
he: תחזית ל־36 שעות

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
he: תחזית לפי שעה

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
he: תחזית לסופ"ש

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
he: תחזית ל־10 יום

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
he: סיכוי למשקעים

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
he: מאחזר פרטי תחזית...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
he: מפה והתרעות

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
he: הגדרת תפריט המעטפת הראשי

[ctx: #31912]
en: Customize the main menu with widgets, backgrounds and statistics. Add your own custom main menu items.
he: התאמה אישית של התפריט הראשי בעזרת יישומונים, רקעים וסטטיסטיקה. ניתן להוסיף פריט תפריט ראשי מותאם אישית.

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
he: מיקום אופקי של התפריט הראשי

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu. Default is centered on screen.
he: שינוי המיקום האופקי של התפריט הראשי. ברירת המחדל היא מרכז המסך.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
he: סגנון ניווט רשימה אופקית

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
he: שינוי אופן גלילת רשימה אופקית. ברירת המחדל היא גלילה מעגלית/מחזורית. "מקובע" היא רשימה עם סוף והתחלה.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
he: כאשר פעיל, הטקסט יגלל אוטומטית. כשמנוטרל, יש צורך לגלול ידנית. יש לשים לב כי לא לכל תיבת טקסט קיים כפתור ידני.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
he: מציג ברקע, מאחורי הפנלים, את הווידאו שמנוגן.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
he: מציג ברקע, מאחורי הפנלים, את חיזוי המוזיקה שמנוגנת.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
he: מציג יישומון במסך הבית עם פרטי המדיה בעת ניגון מוזיקה.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
he: מציג יישומון במסך הבית עם פרטי המדיה בעת ניגון סרט או פרק.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
he: מאפשר שימוש בתמונת רקע של סגנון מתואמת אישית בעת עיון במסך הסינון עפ"י סגנון בספריית הווידאו. שם הקובץ חייב להתאים לתווית הסגנון. סיומת הקובץ חייבת להיות jpg.

[ctx: #31923]
en: Set a default select action to enable this item.
he: לאפשור פריט זה יש לקבוע פעולת ברירת מחדל בעת בחירת הפריט.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
he: מאפשר שימוש בתמונת רקע של סגנון מתואמת אישית בעת עיון במסך הסינון עפ"י סגנון בספריית המוזיקה. שם הקובץ חייב להתאים לתווית הסגנון. סיומת הקובץ חייבת להיות jpg.

[ctx: #31925]
en: Pick one of the preset backgrounds or set your own images as the menu items background.
he: יש לבחור מאחד הרקעים שהוגדרו מראש או תמונה מותאמת אישית בתור רקע פריט תפריט.

[ctx: #31926]
en: Select add-ons, playlists or favourites. Choose 'Custom' for any of Kodi's built-in functions. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)
he: ניתן לבחור בהרחבה, רשימת ניגון או מועדף. בחירת 'Custom' לשימוש בכל אחת מהפונקציות המובנות ב־Kodi. (מידע נוסף http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
he: איפוס כל הערכים שלעיל לערכי ברירת המחדל שלהם.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
he: פריסת תפריט המעטפת הראשי

[ctx: #31929]
en: This setting defines how much items will be visible on the main menu. Options are 3 items or 5 items.
he: הגדרה זו קובעת מספר הפריטים הגלויים בתפריט הראשי. האפשרויות הן 3 או 5 פריטים.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
he: בחירת יישומון להצגה במסך הבית לגישה מהירה לתוכן שבספריה.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
he: העדפת עלילת וידאו

[ctx: #31933]
en: Select an item to display on the left top of the main menu
he: בחירת פריט להצגה בפינה השמאלית העליונה של התפריט הראשי

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
he: החלפת מקום עם פריט תפריט אחר. נפתח דיאלוג עם רשימת פריטי תפריט לבחירה.

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
he: הצגת הזנת RSS בתחתית או בראש המסך, בהתאם למיקום התפריט הראשי. הפעלת הגדרה זו תגרום לכך שהתפריט המשני תמיד יהיה גלוי.

[ctx: #31938]
en: Enables extra information in the TV show library, like TV show status, next / latest episode, etc. Depends on TV Show Next Aired add-on.
he: מאפשר הצגת מידע נוסף בספריית הסדרות, כמו מצב הסדרה, פרק הבא / אחרון וכד'. תלוי בהרחבה TV Show Next Aired.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
he: הסתר פנל מידע בעת גלילה

[ctx: #31940]
en: Hides the infopanel for Showcase and Landscape view (if activated) while scrolling through the library. Set the amount of seconds to wait for the infopanel to appear when scrolling is stopped.
he: מסתיר פנל מידע מהתצוגות ShowCase ותמונת רקע (אם מופעל) בעת גלילה בספריה. קביעת מספר השניות לאחר עצירת הגלילה עד שיופיע פנל מידע.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
he: מצב קיוסק

[ctx: #31942]
en: Disables the slide out menu (media menu) in the library as well as certain buttons in the media information dialogs. (Requires restart to take effect)
he: מנטרל את התפריט הצץ (תפריט המדיה) בספריה ובנוסף גם מספר כפתורים במסכי מידע המדיה. (דורש הפעלה מחדש)

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
he: דגל מצב נצפה

[ctx: #31944]
en: Choose which overlays to show on thumbs in icon based views. Note that the "Resume" flag takes precedent over any watched status.
he: בחירת המציינים שיוצמדו לתמונה ממוזערת בתצוגה מבוססת סמלים. יש לשים לב שהדגל  "המשך" מקבל עדיפות על כל מצב צפיה אחר.

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
he: משנה את מראה תצוגת רשימה. ברירת מחדל היא 7 פריטים עם מידע מורחב, "רשימה דקה" הוא מערך בסיסי יותר הכולל 14 פריטים.

[ctx: #31950]
en: WEATHER
he: מזג אוויר

[ctx: #31951]
en: PICTURES
he: תמונות

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
he: טלוויזיה חיה

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
he: וידאו

[ctx: #31954]
en: MOVIES
he: סרטים

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
he: סדרות

[ctx: #31956]
en: MUSIC
he: מוזיקה

[ctx: #31957]
en: APPS
he: תוכנות

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
he: ניגון דיסק

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
he: מערכת

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
he: הופעות
