KODI Skins - en to fa_IR translation catalogue (39 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
fa_IR: اخیراً افزوده شده

[ctx: #31021]
en: Info
fa_IR: اطلاعات

[ctx: #31025]
en: Items
fa_IR: موضوعات

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
fa_IR: پیش تنظیم بصری

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
fa_IR: مرتب سازی صعودی

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
fa_IR: مرتب سازی نزولی

[ctx: #31059]
en: Background
fa_IR: پس زمینه

[ctx: #31113]
en: Single Image
fa_IR: تصویر تکی

[ctx: #31114]
en: Multi Image
fa_IR: چند تصویره

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
fa_IR: افزونه متن ترانه

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
fa_IR: افزونه زیرنویس

[ctx: #31292]
en: items
fa_IR: موضوعات

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
fa_IR: میزان استفاده حافظه:

[ctx: #31322]
en: Aired
fa_IR: پخش شده

[ctx: #31351]
en: Pause
fa_IR: مکث

[ctx: #31352]
en: Stop
fa_IR: توقف

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
fa_IR: جلو رفتن سریع

[ctx: #31354]
en: Rewind
fa_IR: بازکشت

[ctx: #31355]
en: Movie menu
fa_IR: منو فیلم

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
fa_IR: دانلود زیر نویس ها

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
fa_IR: زیر نویس محلی موجود

[ctx: #31500]
en: Live TV
fa_IR: تلویزیون زنده

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
fa_IR: زمان بندی

[ctx: #31503]
en: Add Group
fa_IR: افزودن گروه جدید

[ctx: #31504]
en: Rename Group
fa_IR: تغییر نام گروه

[ctx: #31505]
en: Delete Group
fa_IR: حذف گروه

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
fa_IR: گروه های [CR]موجود

[ctx: #31508]
en: Last Updated
fa_IR: آخرین بروزرسانی

[ctx: #31510]
en: Timer Set
fa_IR: تنظیم تایمر

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
fa_IR: پیش بینی 36 ساعته

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
fa_IR: پیش بینی یک ساعته

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
fa_IR: پیش بینی هفتگی

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
fa_IR: پیش بینی روزانه

[ctx: #31910]
en: Maps
fa_IR: نقشه ها

[ctx: #31954]
en: S
fa_IR: جنوب

[ctx: #31973]
en: E
fa_IR: شرق

[ctx: #31975]
en: Channels
fa_IR: کانال ها

[ctx: #31985]
en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

[ctx: #31987]
en: Random
fa_IR: تصادفی
