KODI Skins - en to fo_FO translation catalogue (34 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
fo_FO: Nýggjar útgávur

[ctx: #31021]
en: Info
fo_FO: Upplýsing

[ctx: #31025]
en: Items
fo_FO: Lutir

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
fo_FO: Skipan: Vaksandi

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
fo_FO: Skipan: Minkandi

[ctx: #31052]
en: Label
fo_FO: Heiti

[ctx: #31059]
en: Background
fo_FO: Bakgrund

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
fo_FO: Víðkan til sangtekstir

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
fo_FO: Víðkan til undirtekstir

[ctx: #31292]
en: items
fo_FO: Lutir

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
fo_FO: Brúkt minni:

[ctx: #31322]
en: Aired
fo_FO: Víst

[ctx: #31351]
en: Pause
fo_FO: Steðga

[ctx: #31352]
en: Stop
fo_FO: Gevst

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
fo_FO: Skjótt framm

[ctx: #31354]
en: Rewind
fo_FO: Aftur

[ctx: #31355]
en: Movie menu
fo_FO: Film valmynd

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
fo_FO: Heinta undirtekstir

[ctx: #31500]
en: Live TV
fo_FO: Beinleiðis sjónvarp

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
fo_FO: Tíðarætlan

[ctx: #31503]
en: Add Group
fo_FO: Stovna bólk

[ctx: #31504]
en: Rename Group
fo_FO: Broyt bólk

[ctx: #31505]
en: Delete Group
fo_FO: Strika bólk

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
fo_FO: Tøkir[CR]bólkar

[ctx: #31508]
en: Last Updated
fo_FO: Seinast dagført

[ctx: #31510]
en: Timer Set
fo_FO: Tíðarstýring ásett

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
fo_FO: 36 tíma forsøgn

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
fo_FO: Tíma forsøgn

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
fo_FO: Vikuskiftis forsøgn

[ctx: #31910]
en: Maps
fo_FO: Kort

[ctx: #31972]
en: Clips
fo_FO: Brot

[ctx: #31975]
en: Channels
fo_FO: Rás

[ctx: #31987]
en: Random
fo_FO: Blanda

[ctx: #31988]
en: Menu
fo_FO: Valmynd
