KODI Skins - en to hu_HU translation catalogue (221 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
hu_HU: Képcsatornák

[ctx: #31001]
en: Video Channels
hu_HU: Videócsatornák

[ctx: #31002]
en: Music Channels
hu_HU: Zenecsatornák

[ctx: #31003]
en: Channels Directory
hu_HU: Csatornajegyzék

[ctx: #31005]
en: Cinema
hu_HU: Mozi

[ctx: #31006]
en: Shared
hu_HU: Megosztott

[ctx: #31007]
en: PleXBMC settings
hu_HU: PleXBMC beállítások

[ctx: #31010]
en: Queue
hu_HU: Sor

[ctx: #31011]
en: Recently Viewed
hu_HU: Nemrég megtekintett

[ctx: #31012]
en: Recently Released
hu_HU: Nemrég megjelent

[ctx: #31013]
en: Recently Aired
hu_HU: Nemrég sugárzott

[ctx: #31014]
en: On Deck
hu_HU: Fedélzeten

[ctx: #31015]
en: Actor Info
hu_HU: Infó a színészről

[ctx: #31016]
en: Director Info
hu_HU: Infó a rendezőről

[ctx: #31017]
en: Writer Info
hu_HU: Infó az íróról

[ctx: #31018]
en: Cover Wrap
hu_HU: Borító

[ctx: #31019]
en: Enable Rss ticker on main screens (only in list views)
hu_HU: Az RSS üzenetfal megjelenítés a főképernyőkön (csak listanézetben)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
hu_HU: Nemrég hozzáadva

[ctx: #31021]
en: Info
hu_HU: Infó

[ctx: #31022]
en: Extended Info
hu_HU: Bővebb infó

[ctx: #31023]
en: Similar Movies
hu_HU: Hasonló filmek

[ctx: #31024]
en: MovieDB Users
hu_HU: MovieDB felhasználók

[ctx: #31025]
en: Items
hu_HU: Elemek

[ctx: #31026]
en: Enable manual scrolling for plot & review
hu_HU: Kézi görgetés bekapcsolása a történet és értékelések leírásánál

[ctx: #31027]
en: Show Plot
hu_HU: Történet megjelenése

[ctx: #31028]
en: Auto hide music playing infos
hu_HU: Játszott zene információinak automatikus elrejtése

[ctx: #31029]
en: Art Management
hu_HU: Borítók kezelése

[ctx: #31030]
en: Enable Kiosk Mode
hu_HU: Kioszk mód engedélyezése

[ctx: #31031]
en: Disable media infos in Icon View
hu_HU: Médiainformációk letiltása ikonnézetben

[ctx: #31032]
en: Startup
hu_HU: Indítás

[ctx: #31033]
en: Startup Screen Type
hu_HU: Indítási képernyő típusa

[ctx: #31034]
en: Customize menu items and widgets
hu_HU: Menü- és ablakelemek testreszabása

[ctx: #31035]
en: Fuchsia
hu_HU: Fukszia

[ctx: #31036]
en: Violet
hu_HU: Ibolya

[ctx: #31037]
en: Highlighted Colors
hu_HU: Kiemelt színek

[ctx: #31038]
en: Reset ALL skin settings to default values
hu_HU: MINDEN felszín beállítás alapértelmezettre állítása

[ctx: #31039]
en: Root Folder of Music library
hu_HU: A zenetár gyökérmappája

[ctx: #31040]
en: Enable CdArt
hu_HU: CdArt engedélyezése

[ctx: #31041]
en: Enable Extra Fanart
hu_HU: Extra fanartképek engedélyezése

[ctx: #31042]
en: Enable Clear Art
hu_HU: Tiszta Művészkép engedélyezése

[ctx: #31043]
en: Root Folder of cdART Manager library
hu_HU: A cdArt kezelő gyökérmappája

[ctx: #31044]
en: Enable Clear Logo
hu_HU: Tiszta logó engedélyezése

[ctx: #31045]
en: Customize PleXBMC menu items
hu_HU: PleXBMC menüelemek testreszabása

[ctx: #31046]
en: Startup delay in seconds
hu_HU: Indítási késleltetés másodpercben

[ctx: #31047]
en: Color Sweep
hu_HU: Színátmenet

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
hu_HU: Vizualizáció előbeállítások

[ctx: #31049]
en: Settings Level
hu_HU: Beállítási szint

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hu_HU: Sorrend: növekvő

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hu_HU: Sorrend: csökkenő

[ctx: #31052]
en: Label
hu_HU: Címke

[ctx: #31053]
en: Widget
hu_HU: Ablakelem

[ctx: #31054]
en: Random Movie Fanart
hu_HU: Véletlenszerű film illusztrációja

[ctx: #31055]
en: Random TvShow Fanart
hu_HU: Véletlenszerű TV műsor illusztrációja

[ctx: #31056]
en: Random Video Fanart
hu_HU: Véletlenszerű videó illusztrációja

[ctx: #31057]
en: Random Music Fanart
hu_HU: Véletlenszerű zene illusztrációja

[ctx: #31058]
en: Actual Weather Condition
hu_HU: Jelenlegi időjárási helyzet

[ctx: #31059]
en: Background
hu_HU: Háttér

[ctx: #31060]
en: Widgets
hu_HU: Ablakelemek

[ctx: #31061]
en: Reset thumbnail
hu_HU: Minikép visszaállítása

[ctx: #31062]
en: Reset background
hu_HU: Háttér visszaállítása

[ctx: #31063]
en: Reset everything
hu_HU: Minden visszaállítása

[ctx: #31064]
en: Set multi image background
hu_HU: Többképes háttér beállítása

[ctx: #31065]
en: Move left
hu_HU: Mozgatás balra

[ctx: #31066]
en: Move right
hu_HU: Mozgatás jobbra

[ctx: #31067]
en: Custom Image
hu_HU: Egyedi kép

[ctx: #31068]
en: Custom Video
hu_HU: Egyedi videó

[ctx: #31069]
en: Startup Playlist
hu_HU: Indítási lejátszási lista

[ctx: #31070]
en: Custom Color
hu_HU: Egyedi szín

[ctx: #31071]
en: Random Global Fanart
hu_HU: Véletlenszerű globális illusztrációja

[ctx: #31072]
en: Random Picture Fanart
hu_HU: Véletlenszerű kép illusztráció

[ctx: #31073]
en: Random Clip Fanart
hu_HU: Véletlenszerű klip illusztráci

[ctx: #31074]
en: Random Concert Fanart
hu_HU: Véletlenszerű koncert illusztráci

[ctx: #31075]
en: Enable Studio/Album Label Art
hu_HU: Stúdió/albumcímke illusztráció engedélyezése

[ctx: #31084]
en: Pixel format
hu_HU: Pixel formátum

[ctx: #31091]
en: Large List
hu_HU: Hatalmas lista

[ctx: #31092]
en: Low List
hu_HU: Kis Lista

[ctx: #31093]
en: Big Panel
hu_HU: Nagy Panel

[ctx: #31094]
en: Banner List
hu_HU: Banner lista

[ctx: #31095]
en: Card List
hu_HU: Kártya lista

[ctx: #31096]
en: Slim List
hu_HU: Keskeny lista

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
hu_HU: Háttér szerkesztése ehhez a médiatípushoz

[ctx: #31113]
en: Single Image
hu_HU: Egy darab kép

[ctx: #31114]
en: Multi Image
hu_HU: Több kép

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
hu_HU: Dalszöveg kiegészítő

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
hu_HU: Filmfelirat kiegészítő

[ctx: #31291]
en: Add-on manager
hu_HU: Kiegészítő Kezelő

[ctx: #31292]
en: items
hu_HU: elem

[ctx: #31293]
en: Can not be customized
hu_HU: Nem testreszabható

[ctx: #31297]
en: min
hu_HU: perc

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
hu_HU: Memória használat:

[ctx: #31322]
en: Aired
hu_HU: Játszva

[ctx: #31323]
en: Most Loved Tracks
hu_HU: Leginkább kedvelt számok

[ctx: #31351]
en: Pause
hu_HU: Szüneteltetés

[ctx: #31352]
en: Stop
hu_HU: Leállítás

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
hu_HU: Előretekerés

[ctx: #31354]
en: Rewind
hu_HU: Visszatekerés

[ctx: #31355]
en: Movie menu
hu_HU: Film menü

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
hu_HU: Felirat letöltése

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
hu_HU: Helyi felirat elérhető

[ctx: #31390]
en: Ubuntu (Regular)
hu_HU: Ubuntu (normál)

[ctx: #31391]
en: Ubuntu (Medium)
hu_HU: Ubuntu (közepes)

[ctx: #31392]
en: Ubuntu (Light)
hu_HU: Ubuntu (könnyű)

[ctx: #31393]
en: DejaVuSans (Regular)
hu_HU: DejaVuSans (normál)

[ctx: #31394]
en: MC360 (Regular)
hu_HU: MC360 (normál)

[ctx: #31395]
en: Arial (Regular)
hu_HU: Arial (normál)

[ctx: #31400]
en: Recommended Movies
hu_HU: Ajánlott filmek

[ctx: #31401]
en: Recently Added Albums
hu_HU: Nemrég hozzáadott albumok

[ctx: #31402]
en: Recently Added Concerts
hu_HU: Nemrég hozzáadott koncertek

[ctx: #31403]
en: Recently Added Clips
hu_HU: Nemrég hozzáadott klipek

[ctx: #31404]
en: Recently Added Movies
hu_HU: Nemrég hozzáadott filmek

[ctx: #31405]
en: In Progress Movies
hu_HU: Folyamatban lévő filmek

[ctx: #31406]
en: Random Movies
hu_HU: Véletlenszerű filmek

[ctx: #31407]
en: Recently Added Episodes
hu_HU: Nemrég hozzáadott epizódok

[ctx: #31408]
en: In Progress Episodes
hu_HU: Folyamatban lévő epizódok

[ctx: #31409]
en: Random Episodes
hu_HU: Véletlenszerű epizódok

[ctx: #31410]
en: Random Albums
hu_HU: Véletlenszerű albumok

[ctx: #31411]
en: Recently Added Concerts
hu_HU: Nemrég hozzáadott koncertek

[ctx: #31412]
en: In Progress Concerts
hu_HU: Folyamatban lévő koncertek

[ctx: #31413]
en: Random Concerts
hu_HU: Véletlenszerű koncertek

[ctx: #31414]
en: Recently Added Clips
hu_HU: Nemrég hozzáadott klipek

[ctx: #31415]
en: In Progress Clips
hu_HU: Folyamatban lévő klipek

[ctx: #31416]
en: Random Clips
hu_HU: Véletlenszerű klipek

[ctx: #31417]
en: Recommended Episodes
hu_HU: Ajánlott epizódok

[ctx: #31500]
en: Live TV
hu_HU: Élő TV

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
hu_HU: Ütemezett időzítés

[ctx: #31502]
en: All Movies
hu_HU: Minden film

[ctx: #31503]
en: Add Group
hu_HU: Csoport hozzáadása

[ctx: #31504]
en: Rename Group
hu_HU: Csoport átnevezése

[ctx: #31505]
en: Delete Group
hu_HU: Csoport törlése

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
hu_HU: Elérhető[CR]csoportok

[ctx: #31507]
en: Movies homescreen button opens:
hu_HU: Film gomb a főképernyőn megnyitja:

[ctx: #31508]
en: Last Updated
hu_HU: Utoljára frissítve

[ctx: #31509]
en: Extras
hu_HU: Extrák

[ctx: #31510]
en: Timer Set
hu_HU: Időzítő beállítva

[ctx: #31511]
en: Artwork Downloader Solo
hu_HU: Illusztráció letöltő szóló mód

[ctx: #31512]
en: Artwork Downloader Gui
hu_HU: Illusztráció letöltő GUI

[ctx: #31513]
en: All Music
hu_HU: Minden zene

[ctx: #31514]
en: Music homescreen button opens:
hu_HU: Zene gomb a főképernyőn megnyitja:

[ctx: #31515]
en: Tv Shows homescreen button opens:
hu_HU: A TV műsorok a főképernyőn megnyitja:

[ctx: #31516]
en: All Tv Shows
hu_HU: Minden TV műsor

[ctx: #31517]
en: Defined by General Settings
hu_HU: Megadva az általános beállításokban

[ctx: #31518]
en: Random Image
hu_HU: Véletlenszerű kép

[ctx: #31519]
en: Root Folder for Custom Weather Fanarts
hu_HU: Gyökérmappa az egyedi időjárás illusztrációkhoz

[ctx: #31520]
en: Root Folder for Custom Weather Icons
hu_HU: Gyökérmappa az egyedi időjárás ikonokhoz

[ctx: #31521]
en: Green
hu_HU: Zöld

[ctx: #31522]
en: Amber
hu_HU: Borostyán

[ctx: #31523]
en: Fuchsia
hu_HU: Fukszia

[ctx: #31524]
en: Indigo
hu_HU: Indigó

[ctx: #31525]
en: Titanium
hu_HU: Titán

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
hu_HU: 36 órás előrejelzés

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
hu_HU: Előrejelzés óránként

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
hu_HU: Hétvégi előrejelzés

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
hu_HU: Napi előrejezés

[ctx: #31910]
en: Maps
hu_HU: Térképek

[ctx: #31931]
en: On Deck
hu_HU: Fedélzeten

[ctx: #31933]
en: Songs
hu_HU: Számok

[ctx: #31934]
en: Movies
hu_HU: Filmek

[ctx: #31935]
en: Episodes
hu_HU: Epizódok

[ctx: #31936]
en: TV Shows
hu_HU: TV műsorok

[ctx: #31937]
en: Artists
hu_HU: Előadók

[ctx: #31938]
en: Albums
hu_HU: Albumok

[ctx: #31939]
en: Enable text alignment of plots
hu_HU: Szövegigazítás engedélyezése a diagramokhoz

[ctx: #31940]
en: Disable OSD in paused video playback
hu_HU: OSD kikapcsolása a szüneteltetett videólejátszás alatt

[ctx: #31941]
en: Highlight first letter while scrolling
hu_HU: Az első betű kiemelése görgetés során

[ctx: #31942]
en: Similar Artists
hu_HU: Hasonló előadók

[ctx: #31943]
en: Show Info Panel in paused video playback
hu_HU: Info panel megjelenítése a szüneteltetett videólejátszás alatt

[ctx: #31944]
en: Reset Home Menu ONLY to default values
hu_HU: Főmenü visszaállítása CSAK az alapértelmezett értékekre

[ctx: #31945]
en: Disable Overlay in Music Playing Screen
hu_HU: A felső réteg letiltása a zenelejátszó képernyőn

[ctx: #31946]
en: Related TMDB Lists
hu_HU: Kapcsolódó TMDB listák

[ctx: #31947]
en: Resulting sub menu
hu_HU: Eredmény almenü

[ctx: #31948]
en: Home sub menu
hu_HU: Főképernyő almenü

[ctx: #31949]
en: Enable window closing icon
hu_HU: Ablak bezáró ikon engedélyezése

[ctx: #31950]
en: Disable Fanart Backdrops
hu_HU: Az illusztrációk letiltása a háttérben

[ctx: #31951]
en: Disable Sliding Animations
hu_HU: Csúszó animációk letiltása

[ctx: #31952]
en: Disable Pause, FF, RW icons in OSD
hu_HU: A Szüneteltetés, FF és RW ikonok letiltása az OSD-n

[ctx: #31953]
en: Large List
hu_HU: Nagy lista

[ctx: #31954]
en: S
hu_HU: D

[ctx: #31955]
en: Display shelf items after a short delay
hu_HU: A polc elemeink valamivel későbbi megjelenítése

[ctx: #31956]
en: Get theme
hu_HU: Témák letöltése

[ctx: #31957]
en: Hide Update library button from home submenu
hu_HU: Médiatár frissítése gomb elrejtése a főképernyő almenüjéből.

[ctx: #31958]
en: Big Panel
hu_HU: Nagy panel

[ctx: #31959]
en: Go fullscreen on music playback
hu_HU: Teljesképernyős üzemmód zenelejátszáskor

[ctx: #31960]
en: Music opens artists
hu_HU: A zene gomb az előadókat nyitja meg

[ctx: #31961]
en: Recently added
hu_HU: Legfrissebb

[ctx: #31962]
en: Low List
hu_HU: Kis lista

[ctx: #31964]
en: Configure shelf items
hu_HU: Polc elemek konfigurálása

[ctx: #31965]
en: Banner List
hu_HU: Banner lista

[ctx: #31966]
en: Recommended
hu_HU: Ajánlott

[ctx: #31967]
en: Enable Home shelf
hu_HU: Polc engedélyezése

[ctx: #31968]
en: Show info
hu_HU: Infó mutatása

[ctx: #31969]
en: Artist slideshow (requires Artist slideshow add-on)
hu_HU: Előadó diavetítés („Artist slideshow” kiegészítő szükséges)

[ctx: #31970]
en: Push down for Gallery
hu_HU: Nyomja le a galériához

[ctx: #31971]
en: Concerts
hu_HU: Koncertek

[ctx: #31972]
en: Clips
hu_HU: Klipek

[ctx: #31973]
en: E
hu_HU: K

[ctx: #31974]
en: Home menu
hu_HU: Főképernyő

[ctx: #31975]
en: Channels
hu_HU: Csatornák

[ctx: #31976]
en: Home shelf
hu_HU: Polc

[ctx: #31977]
en: Fast start
hu_HU: Gyorsindítás

[ctx: #31978]
en: Show library info on Home (totals, unwatched...)
hu_HU: Médiatár infó mutatása a főképernyőn  (összesen, megnézetlen…)

[ctx: #31979]
en: Loading...
hu_HU: Betöltés…

[ctx: #31980]
en: Hide unwatched and partialy watched marks
hu_HU: Megnézetlen és részben megnézett jelölések elrejtése

[ctx: #31981]
en: Hide watched marks
hu_HU: Megnézett jelölések elrejtése

[ctx: #31982]
en: Shelf items populate more slowly on some systems. By default, skin waits for them to be ready and presents Home screen afterwards.[CR][CR]This option skips this step and presents Home page immediately. Shelf items will appear with a delay, depending on a speed of your system.
hu_HU: A polc elemei lassabban töltődnek be néhány rendszeren. Alapértelmezésben a felszín megvárja amíg betöltődnek és a főmenü csak ezután jelenik meg.[CR][CR]Ez az opció kihagyja ezt a lépést, és egyből megjelenik a főképernyő. A polc elemei valamivel később jelennek meg, a rendszer sebességétől függően.

[ctx: #31983]
en: Choose from menu
hu_HU: Válasszon a menüből

[ctx: #31984]
en: TV Tunes (requires TV Tunes add-on)
hu_HU: TV betétdalok („TV Tunes” kiegészítő szükséges)

[ctx: #31985]
en: Advanced
hu_HU: Haladó

[ctx: #31986]
en: Use default background on Home page
hu_HU: Alapértelmezett háttér használata a főképernyőn

[ctx: #31987]
en: Random
hu_HU: Véletlenszerű

[ctx: #31988]
en: Menu
hu_HU: Menü

[ctx: #31989]
en: Home menu quit button function
hu_HU: Főképernyő kilépés gomb funkciója

[ctx: #31990]
en: Quit Menu
hu_HU: Kilépés menü

[ctx: #31991]
en: Disable background music visualization/video player
hu_HU: A vizualizáció/videolejátszó letiltása a háttérben

[ctx: #31992]
en: Banner (wide) thumbs
hu_HU: Banner (széles) miniképek

[ctx: #31993]
en: Not used - click to customize
hu_HU: Nem használt - testreszabás

[ctx: #31994]
en: Use vertical main menu on Home screen
hu_HU: Függőleges főmenü használata a főképernyőn

[ctx: #31995]
en: Home layout
hu_HU: Főképernyő elrendezése

[ctx: #31996]
en: Big Channel List in OSD
hu_HU: Nagy csatornalista az OSD-n

[ctx: #31997]
en: Ken Burns Effect on backdrops
hu_HU: Ken Burns hatás a háttérben

[ctx: #31998]
en: Use fixed list on Home Menu
hu_HU: Rögzített lista használata a főmenüben

[ctx: #31999]
en: Slide to left animations of list views
hu_HU: Listanézetek balra csúsztatási animációja
