KODI Skins - en to bg_BG translation catalogue (173 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
bg_BG: Снимкови канали

[ctx: #31001]
en: Video Channels
bg_BG: Видео канали

[ctx: #31002]
en: Music Channels
bg_BG: Музикални канали

[ctx: #31003]
en: Channels Directory
bg_BG: Откриване на канали

[ctx: #31005]
en: Cinema
bg_BG: Кино

[ctx: #31010]
en: Queue
bg_BG: Опашка

[ctx: #31011]
en: Recently Viewed
bg_BG: Последно гледани

[ctx: #31012]
en: Recently Released
bg_BG: Последно издадени

[ctx: #31013]
en: Recently Aired
bg_BG: Последно излъчени

[ctx: #31015]
en: Actor Info
bg_BG: Инф. за актьора

[ctx: #31016]
en: Director Info
bg_BG: Инф. за режисьора

[ctx: #31017]
en: Writer Info
bg_BG: Инф. за сценариста

[ctx: #31018]
en: Cover Wrap
bg_BG: Обложка-поредица

[ctx: #31019]
en: Enable Rss ticker on main screens (only in list views)
bg_BG: Лентата с новини от RSS емисии, в дъното на екрана (само при изглед "Списък")

[ctx: #31020]
en: Recently Added
bg_BG: Последно добавени

[ctx: #31021]
en: Info
bg_BG: Инф.

[ctx: #31022]
en: Extended Info
bg_BG: Разширена информация

[ctx: #31023]
en: Similar Movies
bg_BG: Подобни филми

[ctx: #31025]
en: Items
bg_BG: Елемента

[ctx: #31026]
en: Enable manual scrolling for plot & review
bg_BG: Ръчно превъртане на текста на сюжета и отзивите

[ctx: #31027]
en: Show Plot
bg_BG: Показвай сюжета

[ctx: #31029]
en: Art Management
bg_BG: Управление на изображенията

[ctx: #31030]
en: Enable Kiosk Mode
bg_BG: Включи kiosk режима

[ctx: #31032]
en: Startup
bg_BG: Стартиране

[ctx: #31033]
en: Startup Screen Type
bg_BG: Тип на началния екран

[ctx: #31034]
en: Customize menu items and widgets
bg_BG: Персонализиране на менюто и джаджите

[ctx: #31035]
en: Fuchsia
bg_BG: Лилава

[ctx: #31038]
en: Reset ALL skin settings to default values
bg_BG: Нулирай всички настройки на облика към стандартните им стойности

[ctx: #31040]
en: Enable CdArt
bg_BG: Включи CDArt

[ctx: #31041]
en: Enable Extra Fanart
bg_BG: Включи допълнителния фен-арт

[ctx: #31042]
en: Enable Clear Art
bg_BG: Включи изчистените изображения

[ctx: #31046]
en: Startup delay in seconds
bg_BG: Забавяне на стартирането

[ctx: #31047]
en: Color Sweep
bg_BG: Променящ се цвят

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
bg_BG: Шаблони за визуализации

[ctx: #31049]
en: Settings Level
bg_BG: Видими настройки

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
bg_BG: Ред: Възходящ

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
bg_BG: Ред: Низходящ

[ctx: #31052]
en: Label
bg_BG: Етикет

[ctx: #31053]
en: Widget
bg_BG: Джаджа

[ctx: #31054]
en: Random Movie Fanart
bg_BG: Фен-арт от произволен филм

[ctx: #31055]
en: Random TvShow Fanart
bg_BG: Фен-арт от произволен ТВ Сериал

[ctx: #31056]
en: Random Video Fanart
bg_BG: Фен-арт от произволен видео елемент

[ctx: #31057]
en: Random Music Fanart
bg_BG: Фен-арт от произволен музикален елемент

[ctx: #31058]
en: Actual Weather Condition
bg_BG: Текущи метеорологични условия

[ctx: #31059]
en: Background
bg_BG: Фон

[ctx: #31060]
en: Widgets
bg_BG: Джаджа

[ctx: #31061]
en: Reset thumbnail
bg_BG: Нулирай миниатюрата

[ctx: #31062]
en: Reset background
bg_BG: Нулирай фона

[ctx: #31063]
en: Reset everything
bg_BG: Нулирай всичко

[ctx: #31065]
en: Move left
bg_BG: Премести наляво

[ctx: #31066]
en: Move right
bg_BG: Премести надясно

[ctx: #31067]
en: Custom Image
bg_BG: Персонално изображение

[ctx: #31068]
en: Custom Video
bg_BG: Персонално видео

[ctx: #31069]
en: Startup Playlist
bg_BG: Начален плейлист

[ctx: #31070]
en: Custom Color
bg_BG: Персонален цвят

[ctx: #31090]
en: Panel
bg_BG: Панел

[ctx: #31091]
en: Large List
bg_BG: Голям списък

[ctx: #31092]
en: Low List
bg_BG: Нисък списък

[ctx: #31093]
en: Big Panel
bg_BG: Голям панел

[ctx: #31094]
en: Banner List
bg_BG: Списък с банери

[ctx: #31095]
en: Card List
bg_BG: Списък с карти

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
bg_BG: Редактирайте фона на началния екран за:

[ctx: #31113]
en: Single Image
bg_BG: Една картина

[ctx: #31114]
en: Multi Image
bg_BG: Няколко картини

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
bg_BG: Добавка за лирики

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
bg_BG: Добавка за субтитри

[ctx: #31291]
en: Add-on manager
bg_BG: Диспечер на добавки

[ctx: #31292]
en: items
bg_BG: Елемента

[ctx: #31293]
en: Can not be customized
bg_BG: Не може да бъде персонализирано

[ctx: #31297]
en: min
bg_BG: мин

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
bg_BG: Памет в употреба:

[ctx: #31322]
en: Aired
bg_BG: Излъчен

[ctx: #31351]
en: Pause
bg_BG: Пауза

[ctx: #31352]
en: Stop
bg_BG: Спри

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
bg_BG: Превърти напред

[ctx: #31354]
en: Rewind
bg_BG: Превърти назад

[ctx: #31355]
en: Movie menu
bg_BG: Меню на филма

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
bg_BG: Сваляне на субтитри

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
bg_BG: Локално са налични субтитри

[ctx: #31390]
en: Ubuntu (Regular)
bg_BG: Ubuntu

[ctx: #31393]
en: DejaVuSans (Regular)
bg_BG: DejaVuSans

[ctx: #31394]
en: MC360 (Regular)
bg_BG: MC360

[ctx: #31395]
en: Arial (Regular)
bg_BG: Arial

[ctx: #31400]
en: Recommended Movies
bg_BG: Препоръчани филми

[ctx: #31401]
en: Recently Added Albums
bg_BG: Последно добавени албуми

[ctx: #31402]
en: Recently Added Concerts
bg_BG: Последно добавени концерти

[ctx: #31403]
en: Recently Added Clips
bg_BG: Последно добавени клипове

[ctx: #31404]
en: Recently Added Movies
bg_BG: Последно добавени филми

[ctx: #31405]
en: In Progress Movies
bg_BG: Следени фили

[ctx: #31406]
en: Random Movies
bg_BG: Произволни филми

[ctx: #31407]
en: Recently Added Episodes
bg_BG: Последно добавени епизоди

[ctx: #31408]
en: In Progress Episodes
bg_BG: Следени епизоди

[ctx: #31409]
en: Random Episodes
bg_BG: Произволни епизоди

[ctx: #31410]
en: Random Albums
bg_BG: Произволни албуми

[ctx: #31411]
en: Recently Added Concerts
bg_BG: Последно добавени концерти

[ctx: #31412]
en: In Progress Concerts
bg_BG: Следени концерти

[ctx: #31413]
en: Random Concerts
bg_BG: Произволни концерти

[ctx: #31414]
en: Recently Added Clips
bg_BG: Последно добавени клипове

[ctx: #31415]
en: In Progress Clips
bg_BG: Следени клипове

[ctx: #31416]
en: Random Clips
bg_BG: Произволни клипове

[ctx: #31417]
en: Recommended Episodes
bg_BG: Препоръчани епизоди

[ctx: #31500]
en: Live TV
bg_BG: Телевизия

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
bg_BG: График

[ctx: #31502]
en: All Movies
bg_BG: Всички филми

[ctx: #31503]
en: Add Group
bg_BG: Добави група

[ctx: #31504]
en: Rename Group
bg_BG: Преименувай групата

[ctx: #31505]
en: Delete Group
bg_BG: Изтрий групата

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
bg_BG: Налични[CR]групи

[ctx: #31507]
en: Movies homescreen button opens:
bg_BG: "Филми" (от началния екртан) да отваря:

[ctx: #31508]
en: Last Updated
bg_BG: Последно обновяване

[ctx: #31509]
en: Extras
bg_BG: Екстри

[ctx: #31510]
en: Timer Set
bg_BG: Настройка на таймер

[ctx: #31513]
en: All Music
bg_BG: Всички песни

[ctx: #31514]
en: Music homescreen button opens:
bg_BG: "Музика" (от началния екртан) да отваря:

[ctx: #31516]
en: All Tv Shows
bg_BG: Всички ТВ Сериали

[ctx: #31518]
en: Random Image
bg_BG: Произволно изображение

[ctx: #31521]
en: Green
bg_BG: Зелена

[ctx: #31522]
en: Amber
bg_BG: Оранжева

[ctx: #31523]
en: Fuchsia
bg_BG: Лилава

[ctx: #31524]
en: Indigo
bg_BG: Индиго

[ctx: #31525]
en: Titanium
bg_BG: Титан

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
bg_BG: 36 часова прогноза

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
bg_BG: Почасова прогноза

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
bg_BG: Прогноза за уикенда

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
bg_BG: Прогноза

[ctx: #31910]
en: Maps
bg_BG: Карти

[ctx: #31933]
en: Songs
bg_BG: Песни

[ctx: #31934]
en: Movies
bg_BG: Филми

[ctx: #31935]
en: Episodes
bg_BG: Епизоди

[ctx: #31936]
en: TV Shows
bg_BG: ТВ Сериали

[ctx: #31937]
en: Artists
bg_BG: Изпълнители

[ctx: #31938]
en: Albums
bg_BG: Албуми

[ctx: #31941]
en: Highlight first letter while scrolling
bg_BG: Отличавай първата буква при превъртане

[ctx: #31942]
en: Similar Artists
bg_BG: Подобни изпълнители

[ctx: #31944]
en: Reset Home Menu ONLY to default values
bg_BG: Нулирай само началното меню към стандартните настройки

[ctx: #31948]
en: Home sub menu
bg_BG: Подменюта

[ctx: #31949]
en: Enable window closing icon
bg_BG: Показвай икона за затваряне на прозорец

[ctx: #31953]
en: Large List
bg_BG: Голям списък

[ctx: #31954]
en: S
bg_BG: С

[ctx: #31956]
en: Get theme
bg_BG: Изтегли тема

[ctx: #31957]
en: Hide Update library button from home submenu
bg_BG: Скрий бутоните "

[ctx: #31958]
en: Big Panel
bg_BG: Голям панел

[ctx: #31960]
en: Music opens artists
bg_BG: Музика (от началния екртан) да отваря директно списъка с артисти

[ctx: #31961]
en: Recently added
bg_BG: Последно добавени

[ctx: #31962]
en: Low List
bg_BG: Малък списък

[ctx: #31963]
en: Panel
bg_BG: Панел

[ctx: #31965]
en: Banner List
bg_BG: Списък с банери

[ctx: #31966]
en: Recommended
bg_BG: Препоръчано

[ctx: #31968]
en: Show info
bg_BG: Покажи информация

[ctx: #31971]
en: Concerts
bg_BG: Концерти

[ctx: #31972]
en: Clips
bg_BG: Клипове

[ctx: #31973]
en: E
bg_BG: Е

[ctx: #31974]
en: Home menu
bg_BG: Начално меню

[ctx: #31975]
en: Channels
bg_BG: Канали

[ctx: #31977]
en: Fast start
bg_BG: Бързо стартиране

[ctx: #31978]
en: Show library info on Home (totals, unwatched...)
bg_BG: Показвай информация за библиотеката (общо, неизгледани...)

[ctx: #31979]
en: Loading...
bg_BG: Зареждане...

[ctx: #31980]
en: Hide unwatched and partialy watched marks
bg_BG: Без маркери негледано / недоизгледано

[ctx: #31981]
en: Hide watched marks
bg_BG: Без маркери гледано

[ctx: #31982]
en: Shelf items populate more slowly on some systems. By default, skin waits for them to be ready and presents Home screen afterwards.[CR][CR]This option skips this step and presents Home page immediately. Shelf items will appear with a delay, depending on a speed of your system.
bg_BG: Ръчно добавените елементи биват зареждани по-бавно на някои устройства. Стандартно обликът изчаква да бъдат приведени в готовност и тогава визуализира началния екран.[CR][CR]Настройката ще игнорира изчакването - началния екран ще бъде визуализиран  веднага. Shelf елементите ще се появят със закъснение, зависещо от скоростта на устройството.

[ctx: #31983]
en: Choose from menu
bg_BG: Избор от менюто

[ctx: #31984]
en: TV Tunes (requires TV Tunes add-on)
bg_BG: Тематични мелодии от ТВ Сериали (изисква добавката TvTunes)

[ctx: #31985]
en: Advanced
bg_BG: Допълнителни

[ctx: #31986]
en: Use default background on Home page
bg_BG: Ползвай стандартния фон и за началния екран

[ctx: #31987]
en: Random
bg_BG: Произволен

[ctx: #31988]
en: Menu
bg_BG: Меню

[ctx: #31989]
en: Home menu quit button function
bg_BG: Функции на меню "Изход"

[ctx: #31990]
en: Quit Menu
bg_BG: Меню "Изход"

[ctx: #31991]
en: Disable background music visualization/video player
bg_BG: Не ползвай за фон възпроизвеждания видео файл / визуализация

[ctx: #31992]
en: Banner (wide) thumbs
bg_BG: Банер (широки) миниатюри

[ctx: #31993]
en: Not used - click to customize
bg_BG: Не се ползва - кликнете за персонализиране

[ctx: #31994]
en: Use vertical main menu on Home screen
bg_BG: Вертикално (вместо хоризонтално) начално меню

[ctx: #31995]
en: Home layout
bg_BG: Начален екран
