KODI Skins - en to bs_BA translation catalogue (10 entries)

[ctx: #31052]
en: Label
bs_BA: Etiketa

[ctx: #31059]
en: Background
bs_BA: Pozadina

[ctx: #31500]
en: Live TV
bs_BA: TV

[ctx: #31910]
en: Maps
bs_BA: Karta

[ctx: #31954]
en: S
bs_BA: J

[ctx: #31972]
en: Clips
bs_BA: Klipovi

[ctx: #31973]
en: E
bs_BA: I

[ctx: #31975]
en: Channels
bs_BA: Kanali

[ctx: #31987]
en: Random
bs_BA: Nasumično

[ctx: #31988]
en: Menu
bs_BA: Meni
