KODI Skins - en to ca_ES translation catalogue (99 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
ca_ES: Canals d'imatges

[ctx: #31001]
en: Video Channels
ca_ES: Canals de vídeos

[ctx: #31002]
en: Music Channels
ca_ES: Canals de música

[ctx: #31003]
en: Channels Directory
ca_ES: Directori dels canals

[ctx: #31006]
en: Shared
ca_ES: Compartit

[ctx: #31007]
en: PleXBMC settings
ca_ES: Ajusts de PleXBMC

[ctx: #31008]
en: Go Plex
ca_ES: Vés al Plex

[ctx: #31009]
en: Go Kodi
ca_ES: Vés al Kodi

[ctx: #31010]
en: Queue
ca_ES: Cua

[ctx: #31011]
en: Recently Viewed
ca_ES: Visualitzats recentment

[ctx: #31012]
en: Recently Released
ca_ES: Publicat recentment

[ctx: #31013]
en: Recently Aired
ca_ES: Emesos recentment

[ctx: #31014]
en: On Deck
ca_ES: En la coberta

[ctx: #31020]
en: Recently Added
ca_ES: Afegits recentment

[ctx: #31021]
en: Info
ca_ES: Informació

[ctx: #31025]
en: Items
ca_ES: Elements

[ctx: #31030]
en: Enable Kiosk Mode
ca_ES: Activa el mode quiosc

[ctx: #31032]
en: Startup
ca_ES: Inici

[ctx: #31038]
en: Reset ALL skin settings to default values
ca_ES: Restableix TOTS els ajusts de l'aparença als valors predeterminats

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
ca_ES: Visualitzacions predefinides

[ctx: #31049]
en: Settings Level
ca_ES: Nivell dels ajusts

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
ca_ES: Ordena: Ascendent

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
ca_ES: Ordena: Descendent

[ctx: #31052]
en: Label
ca_ES: Etiqueta

[ctx: #31053]
en: Widget
ca_ES: Giny

[ctx: #31059]
en: Background
ca_ES: Fons

[ctx: #31060]
en: Widgets
ca_ES: Ginys

[ctx: #31090]
en: Panel
ca_ES: Plafó

[ctx: #31092]
en: Low List
ca_ES: Llista baixa

[ctx: #31093]
en: Big Panel
ca_ES: Plafó gran

[ctx: #31094]
en: Banner List
ca_ES: Llista dels cartells

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
ca_ES: Edita el fons per als tipus de mitjans

[ctx: #31113]
en: Single Image
ca_ES: Una imatge

[ctx: #31114]
en: Multi Image
ca_ES: Múltiples imatges

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
ca_ES: Complement de lletres

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
ca_ES: Complement de subtítols

[ctx: #31291]
en: Add-on manager
ca_ES: Gestor de complements

[ctx: #31292]
en: items
ca_ES: Elements

[ctx: #31293]
en: Can not be customized
ca_ES: No es pot personalitzar

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
ca_ES: Memòria utilitzada:

[ctx: #31322]
en: Aired
ca_ES: Emès

[ctx: #31351]
en: Pause
ca_ES: Pausa

[ctx: #31352]
en: Stop
ca_ES: Atura

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
ca_ES: Avanç ràpid

[ctx: #31354]
en: Rewind
ca_ES: Rebobina

[ctx: #31355]
en: Movie menu
ca_ES: Menú de la pel·lícula

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
ca_ES: Descarrega els subtítols

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
ca_ES: Subtítol local disponible

[ctx: #31500]
en: Live TV
ca_ES: TV en directe

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
ca_ES: Horari programat

[ctx: #31502]
en: All Movies
ca_ES: Totes les pel·lícules

[ctx: #31503]
en: Add Group
ca_ES: Afegeix un grup

[ctx: #31504]
en: Rename Group
ca_ES: Canvia el nom del grup

[ctx: #31505]
en: Delete Group
ca_ES: Elimina el grup

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
ca_ES: Grups[CR]disponibles

[ctx: #31507]
en: Movies homescreen button opens:
ca_ES: Amb el botó de pel·lícules de la pantalla inicial s'obre:

[ctx: #31508]
en: Last Updated
ca_ES: Actualització més recent

[ctx: #31509]
en: Extras
ca_ES: Extres

[ctx: #31510]
en: Timer Set
ca_ES: Temporitzador establert

[ctx: #31517]
en: Defined by General Settings
ca_ES: Definit pels ajusts generals

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
ca_ES: Predicció a 36 hores

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
ca_ES: Predicció per hores

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
ca_ES: Predicció del cap de setmana

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
ca_ES: Predicció diària

[ctx: #31910]
en: Maps
ca_ES: Mapes

[ctx: #31931]
en: On Deck
ca_ES: En la coberta

[ctx: #31936]
en: TV Shows
ca_ES: Sèries de TV

[ctx: #31942]
en: Similar Artists
ca_ES: Artistes semblants

[ctx: #31955]
en: Display shelf items after a short delay
ca_ES: Mostra els elements del prestatge després d'un breu retard

[ctx: #31956]
en: Get theme
ca_ES: Obté el tema

[ctx: #31957]
en: Hide Update library button from home submenu
ca_ES: Oculta el botó d'actualització de la biblioteca al submenú de la pantalla inicial

[ctx: #31958]
en: Big Panel
ca_ES: Plafó gran

[ctx: #31959]
en: Go fullscreen on music playback
ca_ES: Vés a la pantalla completa amb la reproducció de música

[ctx: #31960]
en: Music opens artists
ca_ES: Amb Música s'obren els artistes

[ctx: #31961]
en: Recently added
ca_ES: Afegits recentment

[ctx: #31962]
en: Low List
ca_ES: Llista baixa

[ctx: #31963]
en: Panel
ca_ES: Plafó

[ctx: #31964]
en: Configure shelf items
ca_ES: Configura els elements del prestatge

[ctx: #31965]
en: Banner List
ca_ES: Llista dels cartells

[ctx: #31966]
en: Recommended
ca_ES: Recomanat

[ctx: #31967]
en: Enable Home shelf
ca_ES: Prestatge de la pantalla inicial

[ctx: #31968]
en: Show info
ca_ES: Mostra la informació

[ctx: #31974]
en: Home menu
ca_ES: Menú principal

[ctx: #31975]
en: Channels
ca_ES: Canals

[ctx: #31976]
en: Home shelf
ca_ES: Prestatge de la pantalla inicial

[ctx: #31977]
en: Fast start
ca_ES: Inici ràpid

[ctx: #31978]
en: Show library info on Home (totals, unwatched...)
ca_ES: Mostra la informació de la biblioteca a la pantalla inicial (els totals, sense visualitzar, etc.)

[ctx: #31979]
en: Loading...
ca_ES: S'està carregant...

[ctx: #31983]
en: Choose from menu
ca_ES: Escolliu-ho del menú

[ctx: #31985]
en: Advanced
ca_ES: Avançat

[ctx: #31986]
en: Use default background on Home page
ca_ES: Utilitza el fons d'escriptori per defecte a la pàgina inicial

[ctx: #31987]
en: Random
ca_ES: A l'atzar

[ctx: #31988]
en: Menu
ca_ES: Menú

[ctx: #31989]
en: Home menu quit button function
ca_ES: Funció del botó de sortida del menú inicial

[ctx: #31990]
en: Quit Menu
ca_ES: Surt del menú

[ctx: #31992]
en: Banner (wide) thumbs
ca_ES: Llista de les miniatures (cartells)

[ctx: #31993]
en: Not used - click to customize
ca_ES: Sense utilitzar - feu clic per personalitzar-ho

[ctx: #31994]
en: Use vertical main menu on Home screen
ca_ES: Utilitza el menú principal vertical a la pàgina inicial

[ctx: #31995]
en: Home layout
ca_ES: Distribució de la pantalla inicial
