KODI Skins - en to et_EE translation catalogue (52 entries)

[ctx: #31005]
en: Cinema
et_EE: Kino

[ctx: #31020]
en: Recently Added
et_EE: Viimati lisatud

[ctx: #31025]
en: Items
et_EE: Nimetused

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
et_EE: Visuaalide häälestused

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
et_EE: Järjesta: Kasvav

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
et_EE: Järjesta: Kahanev

[ctx: #31052]
en: Label
et_EE: Leibel

[ctx: #31053]
en: Widget
et_EE: Vidin

[ctx: #31059]
en: Background
et_EE: Taust

[ctx: #31060]
en: Widgets
et_EE: Vidinad

[ctx: #31090]
en: Panel
et_EE: Paneel

[ctx: #31092]
en: Low List
et_EE: Madal nimekiri

[ctx: #31096]
en: Slim List
et_EE: Madal nimekiri

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
et_EE: Muuda meediumi tüübile vastavat tausta

[ctx: #31113]
en: Single Image
et_EE: Üksik pilt

[ctx: #31114]
en: Multi Image
et_EE: Mitu pilti

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
et_EE: Laulutekstide lisamoodulid

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
et_EE: Subtiitrite lisamoodulid

[ctx: #31292]
en: items
et_EE: Nimetused

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
et_EE: Mälukasutus:

[ctx: #31322]
en: Aired
et_EE: Eetris

[ctx: #31351]
en: Pause
et_EE: Paus

[ctx: #31352]
en: Stop
et_EE: Stopp

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
et_EE: Kiirelt edasi

[ctx: #31354]
en: Rewind
et_EE: Tagasi

[ctx: #31355]
en: Movie menu
et_EE: Filmi menüü

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
et_EE: Lae subtiitrid alla

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
et_EE: Kohaliku subtiitri võimalus

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
et_EE: Plaanitud aeg

[ctx: #31503]
en: Add Group
et_EE: Lisa grupp

[ctx: #31504]
en: Rename Group
et_EE: Nimeta grupp ümber

[ctx: #31505]
en: Delete Group
et_EE: Kustuta grupp

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
et_EE: Olemasolevad[CR]grupid

[ctx: #31508]
en: Last Updated
et_EE: Viimati uuendatud

[ctx: #31509]
en: Extras
et_EE: Lisad

[ctx: #31510]
en: Timer Set
et_EE: Ajastuse seade

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
et_EE: 36 tunni prognoos

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
et_EE: Igatunnine prognoos

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
et_EE: Nädalalõpu prognoos

[ctx: #31910]
en: Maps
et_EE: Kaardid

[ctx: #31936]
en: TV Shows
et_EE: Seriaalid

[ctx: #31942]
en: Similar Artists
et_EE: Sarnased näitlejad

[ctx: #31954]
en: S
et_EE: Lõuna

[ctx: #31962]
en: Low List
et_EE: Madal nimekiri

[ctx: #31963]
en: Panel
et_EE: Paneel

[ctx: #31966]
en: Recommended
et_EE: Soovitatud

[ctx: #31972]
en: Clips
et_EE: Klipid

[ctx: #31973]
en: E
et_EE: Ida

[ctx: #31975]
en: Channels
et_EE: Kanalid

[ctx: #31985]
en: Advanced
et_EE: Põhjalikumad seaded

[ctx: #31987]
en: Random
et_EE: Juhuslik

[ctx: #31988]
en: Menu
et_EE: Menüü
