KODI Skins - en to he_IL translation catalogue (220 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
he_IL: ערוצי תמונות

[ctx: #31001]
en: Video Channels
he_IL: ערוצי וידאו

[ctx: #31002]
en: Music Channels
he_IL: ערוצי מוזיקה

[ctx: #31003]
en: Channels Directory
he_IL: ספריית ערוצים

[ctx: #31005]
en: Cinema
he_IL: קולנוע

[ctx: #31006]
en: Shared
he_IL: משותף

[ctx: #31007]
en: PleXBMC settings
he_IL: הגדרות PleXBMC

[ctx: #31008]
en: Go Plex
he_IL: מעבר ל־Plex

[ctx: #31009]
en: Go Kodi
he_IL: מעבר ל־Kodi

[ctx: #31010]
en: Queue
he_IL: הוספה לתור

[ctx: #31011]
en: Recently Viewed
he_IL: נצפה לאחרונה

[ctx: #31012]
en: Recently Released
he_IL: שוחרר לאחרונה

[ctx: #31013]
en: Recently Aired
he_IL: שודר לאחרונה

[ctx: #31014]
en: On Deck
he_IL: על המדף

[ctx: #31015]
en: Actor Info
he_IL: פרטי שחקן

[ctx: #31016]
en: Director Info
he_IL: פרטי במאי

[ctx: #31017]
en: Writer Info
he_IL: פרטי כותב

[ctx: #31019]
en: Enable Rss ticker on main screens (only in list views)
he_IL: הצג שורת חדשות במסכים ראשיים (בתצוגות רשימה בלבד)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
he_IL: נוסף לאחרונה

[ctx: #31021]
en: Info
he_IL: פרטים

[ctx: #31022]
en: Extended Info
he_IL: מידע מורחב

[ctx: #31023]
en: Similar Movies
he_IL: סרטים דומים

[ctx: #31024]
en: MovieDB Users
he_IL: משתמשי MovieDB

[ctx: #31025]
en: Items
he_IL: פריטים

[ctx: #31026]
en: Enable manual scrolling for plot & review
he_IL: אפשר גלילת עלילה וסקירה ידנית

[ctx: #31027]
en: Show Plot
he_IL: הצג עלילה

[ctx: #31028]
en: Auto hide music playing infos
he_IL: הסתר אוטומטית פרטי מוזיקה מנוגנת

[ctx: #31029]
en: Art Management
he_IL: ניהול גרפיקה

[ctx: #31030]
en: Enable Kiosk Mode
he_IL: הפעל מצב קיוסק

[ctx: #31031]
en: Disable media infos in Icon View
he_IL: נטרל פרטי מדיה בתצוגת סמלים

[ctx: #31032]
en: Startup
he_IL: הפעלה

[ctx: #31033]
en: Startup Screen Type
he_IL: סוג מסך פתיחה

[ctx: #31034]
en: Customize menu items and widgets
he_IL: עריכת תפריט ויישומונים

[ctx: #31035]
en: Fuchsia
he_IL: פוקסיה

[ctx: #31036]
en: Violet
he_IL: סגול

[ctx: #31037]
en: Highlighted Colors
he_IL: צבעים מודגשים

[ctx: #31038]
en: Reset ALL skin settings to default values
he_IL: איפוס כל הגדרות המעטפת לערכי ברירת מחדל

[ctx: #31039]
en: Root Folder of Music library
he_IL: נתיב ספריית המוזיקה

[ctx: #31040]
en: Enable CdArt
he_IL: אפשר CDArt

[ctx: #31041]
en: Enable Extra Fanart
he_IL: אפשר פאנארט נוסף

[ctx: #31042]
en: Enable Clear Art
he_IL: אפשר Clear Art

[ctx: #31043]
en: Root Folder of cdART Manager library
he_IL: נתיב ספריית מנהל cdART

[ctx: #31044]
en: Enable Clear Logo
he_IL: אפשר Clear Logo

[ctx: #31045]
en: Customize PleXBMC menu items
he_IL: התאם אישית פריטי תפריט PleXBMC

[ctx: #31046]
en: Startup delay in seconds
he_IL: השהיית אתחול בשניות

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
he_IL: קביעוני חיזוי

[ctx: #31049]
en: Settings Level
he_IL: רמת הגדרות

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
he_IL: סדר מיון: עולה

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
he_IL: סדר מיון: יורד

[ctx: #31052]
en: Label
he_IL: תווית

[ctx: #31053]
en: Widget
he_IL: יישומון

[ctx: #31054]
en: Random Movie Fanart
he_IL: פאנארט סרט אקראי

[ctx: #31055]
en: Random TvShow Fanart
he_IL: פנארט סדרה אקראי

[ctx: #31056]
en: Random Video Fanart
he_IL: פאנארט וידאו אקראי

[ctx: #31057]
en: Random Music Fanart
he_IL: פנארט מוזיקה אקראי

[ctx: #31058]
en: Actual Weather Condition
he_IL: מצב מזג אוויר בפועל

[ctx: #31059]
en: Background
he_IL: רקע

[ctx: #31060]
en: Widgets
he_IL: יישומונים

[ctx: #31061]
en: Reset thumbnail
he_IL: אפס תמונה ממוזערת

[ctx: #31062]
en: Reset background
he_IL: אפס רקע

[ctx: #31063]
en: Reset everything
he_IL: אפס הכל

[ctx: #31064]
en: Set multi image background
he_IL: הגדר רקע עם מספר תמונות

[ctx: #31065]
en: Move left
he_IL: הזזה שמאלה

[ctx: #31066]
en: Move right
he_IL: הזזה ימינה

[ctx: #31067]
en: Custom Image
he_IL: תמונה מותאמת אישית

[ctx: #31068]
en: Custom Video
he_IL: וידאו בחירה אישית

[ctx: #31069]
en: Startup Playlist
he_IL: רשימת ניגון להפעלה

[ctx: #31070]
en: Custom Color
he_IL: צבע בהתאמה אישית

[ctx: #31071]
en: Random Global Fanart
he_IL: אומנות מעריצים עולמית אקראית

[ctx: #31072]
en: Random Picture Fanart
he_IL: אומנות מעריצים אקראית של תמונה

[ctx: #31073]
en: Random Clip Fanart
he_IL: אומנות מעריצים אקראית של סרטון

[ctx: #31074]
en: Random Concert Fanart
he_IL: אומנות מעריצים אקראית של הופעה

[ctx: #31075]
en: Enable Studio/Album Label Art
he_IL: אפשר גרפיקת תווית אולפן/אלבום

[ctx: #31090]
en: Panel
he_IL: פנל

[ctx: #31091]
en: Large List
he_IL: רשימה גדולה

[ctx: #31092]
en: Low List
he_IL: רשימה נמוכה

[ctx: #31093]
en: Big Panel
he_IL: פנל גדול

[ctx: #31094]
en: Banner List
he_IL: רשימת באנרים

[ctx: #31095]
en: Card List
he_IL: רשימת כרטיסיות

[ctx: #31096]
en: Slim List
he_IL: רשימה דקה

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
he_IL: עריכת רקע סוג מדיה

[ctx: #31113]
en: Single Image
he_IL: תמונה בודדת

[ctx: #31114]
en: Multi Image
he_IL: מספר תמונות

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
he_IL: הרחבת מילות שיר

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
he_IL: הרחבת כתוביות

[ctx: #31291]
en: Add-on manager
he_IL: מנהל הרחבות

[ctx: #31292]
en: items
he_IL: פריטים

[ctx: #31293]
en: Can not be customized
he_IL: לא ניתן להתאים אישית

[ctx: #31297]
en: min
he_IL: דק'

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
he_IL: זכרון בשימוש:

[ctx: #31322]
en: Aired
he_IL: שודר

[ctx: #31323]
en: Most Loved Tracks
he_IL: הרצועות האהובות ביותר

[ctx: #31351]
en: Pause
he_IL: השהיה

[ctx: #31352]
en: Stop
he_IL: עצירה

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
he_IL: הרצה קדימה

[ctx: #31354]
en: Rewind
he_IL: הרצה אחורה

[ctx: #31355]
en: Movie menu
he_IL: תפריט סרט

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
he_IL: הורדת כתוביות

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
he_IL: כתובית מקומית זמינה

[ctx: #31390]
en: Ubuntu (Regular)
he_IL: Ubuntu (רגיל)

[ctx: #31391]
en: Ubuntu (Medium)
he_IL: Ubuntu (בינוני)

[ctx: #31392]
en: Ubuntu (Light)
he_IL: Ubuntu (קליל)

[ctx: #31393]
en: DejaVuSans (Regular)
he_IL: DejaVuSans (רגיל)

[ctx: #31394]
en: MC360 (Regular)
he_IL: MC360 (רגיל)

[ctx: #31395]
en: Arial (Regular)
he_IL: Arial (רגיל)

[ctx: #31400]
en: Recommended Movies
he_IL: סרטים מומלצים

[ctx: #31401]
en: Recently Added Albums
he_IL: אלבומים שנוספו לאחרונה

[ctx: #31402]
en: Recently Added Concerts
he_IL: הופעות שנוספו לאחרונה

[ctx: #31403]
en: Recently Added Clips
he_IL: סרטונים שנוספו לאחרונה

[ctx: #31404]
en: Recently Added Movies
he_IL: סרטים שנוספו לאחרונה

[ctx: #31405]
en: In Progress Movies
he_IL: סרטים בתהליך

[ctx: #31406]
en: Random Movies
he_IL: סרטים אקראיים

[ctx: #31407]
en: Recently Added Episodes
he_IL: פרקים שנוספו לאחרונה

[ctx: #31408]
en: In Progress Episodes
he_IL: פרקים בתהליך

[ctx: #31409]
en: Random Episodes
he_IL: פרקים אקראיים

[ctx: #31410]
en: Random Albums
he_IL: אלבומים אקראיים

[ctx: #31411]
en: Recently Added Concerts
he_IL: הופעות שנוספו לאחרונה

[ctx: #31412]
en: In Progress Concerts
he_IL: הופעות בתהליך

[ctx: #31413]
en: Random Concerts
he_IL: הופעות אקראיות

[ctx: #31414]
en: Recently Added Clips
he_IL: סרטונים שנוספו לאחרונה

[ctx: #31415]
en: In Progress Clips
he_IL: סרטונים בתהליך

[ctx: #31416]
en: Random Clips
he_IL: סרטונים אקראיים

[ctx: #31417]
en: Recommended Episodes
he_IL: פרקים מומלצים

[ctx: #31500]
en: Live TV
he_IL: טלוויזיה חיה

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
he_IL: זמן מתוכנן

[ctx: #31502]
en: All Movies
he_IL: כל הסרטים

[ctx: #31503]
en: Add Group
he_IL: הוספת קבוצה

[ctx: #31504]
en: Rename Group
he_IL: שינוי שם קבוצה

[ctx: #31505]
en: Delete Group
he_IL: מחיקת קבוצה

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
he_IL: קבוצות[CR]זמינות

[ctx: #31507]
en: Movies homescreen button opens:
he_IL: כפתור סרטים במסך הבית מעביר אל:

[ctx: #31508]
en: Last Updated
he_IL: עודכן לאחרונה

[ctx: #31509]
en: Extras
he_IL: ספיישלים

[ctx: #31510]
en: Timer Set
he_IL: תזמון נקבע

[ctx: #31513]
en: All Music
he_IL: כל המוזיקה

[ctx: #31514]
en: Music homescreen button opens:
he_IL: כפתור מוזיקה במסך הבית מעביר אל:

[ctx: #31515]
en: Tv Shows homescreen button opens:
he_IL: כפתור סדרות במסך הבית מעביר אל:

[ctx: #31516]
en: All Tv Shows
he_IL: כל הסדרות

[ctx: #31517]
en: Defined by General Settings
he_IL: מוגדר ע"י ההגדרות הכלליות

[ctx: #31518]
en: Random Image
he_IL: תמונה אקראית

[ctx: #31519]
en: Root Folder for Custom Weather Fanarts
he_IL: ספריה ראשית לתצורה אישית של פנארט מזג אוויר

[ctx: #31520]
en: Root Folder for Custom Weather Icons
he_IL: ספריה ראשית לתצורה אישית של איקונים למזג אוויר

[ctx: #31521]
en: Green
he_IL: ירוק

[ctx: #31522]
en: Amber
he_IL: אמבר

[ctx: #31523]
en: Fuchsia
he_IL: פוקסיה

[ctx: #31524]
en: Indigo
he_IL: אינדיגו

[ctx: #31525]
en: Titanium
he_IL: טיטניום

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
he_IL: תחזית ל־36 שעות

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
he_IL: תחזית לפי שעה

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
he_IL: תחזית לסופ"ש

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
he_IL: תחזית יומית

[ctx: #31910]
en: Maps
he_IL: מפות

[ctx: #31931]
en: On Deck
he_IL: על המדף

[ctx: #31933]
en: Songs
he_IL: שירים

[ctx: #31934]
en: Movies
he_IL: סרטים

[ctx: #31935]
en: Episodes
he_IL: פרקים

[ctx: #31936]
en: TV Shows
he_IL: סדרות

[ctx: #31937]
en: Artists
he_IL: אמנים

[ctx: #31938]
en: Albums
he_IL: אלבומים

[ctx: #31939]
en: Enable text alignment of plots
he_IL: התר יישור מלל של עלילות

[ctx: #31940]
en: Disable OSD in paused video playback
he_IL: השבת תפריט צף בניגון וידאו מושהה

[ctx: #31941]
en: Highlight first letter while scrolling
he_IL: הבלט אות ראשונה בעת גלילה

[ctx: #31942]
en: Similar Artists
he_IL: אמנים דומים

[ctx: #31943]
en: Show Info Panel in paused video playback
he_IL: הצג לוח מידע בניגון וידאו מושהה

[ctx: #31944]
en: Reset Home Menu ONLY to default values
he_IL: אפס את תפריט הבית ב-ל-ב-ד לברירת מחדל

[ctx: #31945]
en: Disable Overlay in Music Playing Screen
he_IL: נטרל ממשק צף במסך ניגון המוזיקה

[ctx: #31946]
en: Related TMDB Lists
he_IL: רשימות TMDB קשורות

[ctx: #31947]
en: Resulting sub menu
he_IL: תת תפריט שייווצר

[ctx: #31948]
en: Home sub menu
he_IL: תת תפריט הבית

[ctx: #31949]
en: Enable window closing icon
he_IL: אפשר סמל סגירת חלון

[ctx: #31950]
en: Disable Fanart Backdrops
he_IL: נטרל הצגת פאנארט ברקע

[ctx: #31951]
en: Disable Sliding Animations
he_IL: נטרל הנפשות החלקה

[ctx: #31952]
en: Disable Pause, FF, RW icons in OSD
he_IL: נטרל סמלי השהיה, הרצה קדימה/אחורה בתפריט צף

[ctx: #31953]
en: Large List
he_IL: רשימה גדולה

[ctx: #31954]
en: S
he_IL: ע

[ctx: #31955]
en: Display shelf items after a short delay
he_IL: הצג פריטי מדף לאחר השהיה קצרה

[ctx: #31956]
en: Get theme
he_IL: הורדת נעימה

[ctx: #31957]
en: Hide Update library button from home submenu
he_IL: הסתר כפתור עדכון ספריה בתת תפריט הבית

[ctx: #31958]
en: Big Panel
he_IL: פנל גדול

[ctx: #31959]
en: Go fullscreen on music playback
he_IL: מעבר למסך מלא בעת ניגון מוזיקה

[ctx: #31960]
en: Music opens artists
he_IL: כפתור מוזיקה מעביר לאמנים

[ctx: #31961]
en: Recently added
he_IL: נוסף לאחרונה

[ctx: #31962]
en: Low List
he_IL: רשימה נמוכה

[ctx: #31963]
en: Panel
he_IL: פנל

[ctx: #31964]
en: Configure shelf items
he_IL: הגדרת פריטי מדף

[ctx: #31965]
en: Banner List
he_IL: רשימת באנרים

[ctx: #31966]
en: Recommended
he_IL: מומלץ

[ctx: #31967]
en: Enable Home shelf
he_IL: אפשר מדף הבית

[ctx: #31968]
en: Show info
he_IL: הצג פרטים

[ctx: #31969]
en: Artist slideshow (requires Artist slideshow add-on)
he_IL: מצגת אמן (דורש הרחבת Artist Slideshow)

[ctx: #31970]
en: Push down for Gallery
he_IL: לחיצה מטה למעבר לגלריה

[ctx: #31971]
en: Concerts
he_IL: הופעות

[ctx: #31972]
en: Clips
he_IL: קליפים

[ctx: #31973]
en: E
he_IL: פ

[ctx: #31974]
en: Home menu
he_IL: תפריט הבית

[ctx: #31975]
en: Channels
he_IL: ערוצים

[ctx: #31976]
en: Home shelf
he_IL: מדף הבית

[ctx: #31977]
en: Fast start
he_IL: הפעלה מהירה

[ctx: #31978]
en: Show library info on Home (totals, unwatched...)
he_IL: הצג פרטי ספריה במסך הבית (סה"כ, לא נצפה...)

[ctx: #31979]
en: Loading...
he_IL: טוען...

[ctx: #31980]
en: Hide unwatched and partialy watched marks
he_IL: הסתר סימוני לא נצפה, ונצפה חלקית

[ctx: #31981]
en: Hide watched marks
he_IL: הסתר סימוני נצפה

[ctx: #31982]
en: Shelf items populate more slowly on some systems. By default, skin waits for them to be ready and presents Home screen afterwards.[CR][CR]This option skips this step and presents Home page immediately. Shelf items will appear with a delay, depending on a speed of your system.
he_IL: פריטי מדף מאוכלסים באופן איטי יותר במערכות מסוימות. כברירת מחדל המעטפת ממתינה שיהיו מוכנים ומציגה את מסך הבית לאחר מכן.[CR][CR]אפשרות זו מדלגת על שלב ההמתנה ומציגה מידית את מסך הבית. פריטי המדף יופיעו לאחר השהיה, כתלות במהירות המערכת.

[ctx: #31983]
en: Choose from menu
he_IL: בחירה מהתפריט

[ctx: #31984]
en: TV Tunes (requires TV Tunes add-on)
he_IL: נעימת סדרה (דורש הרחבת TV Tunes)

[ctx: #31985]
en: Advanced
he_IL: מתקדם

[ctx: #31986]
en: Use default background on Home page
he_IL: השתמש ברקע ברירת המחדל במסך הבית

[ctx: #31987]
en: Random
he_IL: אקראי

[ctx: #31988]
en: Menu
he_IL: תפריט

[ctx: #31989]
en: Home menu quit button function
he_IL: פעולת כפתור יציאה בתפריט הבית

[ctx: #31990]
en: Quit Menu
he_IL: תפריט יציאה

[ctx: #31991]
en: Disable background music visualization/video player
he_IL: אל תציג חיזוי מוזיקה/נגן וידאו ברקע

[ctx: #31992]
en: Banner (wide) thumbs
he_IL: תמונות באנר (רחב)

[ctx: #31993]
en: Not used - click to customize
he_IL: לא בשימוש - יש ללחוץ להתאמה

[ctx: #31994]
en: Use vertical main menu on Home screen
he_IL: השתמש בתפריט ראשי אנכי במסך הבית

[ctx: #31995]
en: Home layout
he_IL: פריסת מסך הבית

[ctx: #31996]
en: Big Channel List in OSD
he_IL: רשימת ערוצים גדולה בתפריט צף

[ctx: #31997]
en: Ken Burns Effect on backdrops
he_IL: אפקט קן ברנס לרקעים

[ctx: #31998]
en: Use fixed list on Home Menu
he_IL: השתמש ברשימה מקובעת בתפריט הבית

[ctx: #31999]
en: Slide to left animations of list views
he_IL: הנפשות החלקה לשמאל של תצוגות רשימה
