KODI Skins - en to hi_IN translation catalogue (8 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
hi_IN: हाल ही में जोड़ी गयी

[ctx: #31025]
en: Items
hi_IN: वस्तुए

[ctx: #31059]
en: Background
hi_IN: पृष्ठभूमि

[ctx: #31113]
en: Single Image
hi_IN: एक चित्र

[ctx: #31292]
en: items
hi_IN: वस्तुए

[ctx: #31936]
en: TV Shows
hi_IN: धारावाहिक

[ctx: #31985]
en: Advanced
hi_IN: उन्नत

[ctx: #31987]
en: Random
hi_IN: रैंडम
