KODI Skins - en to hr_HR translation catalogue (61 entries)

[ctx: #31005]
en: Cinema
hr_HR: Kino

[ctx: #31020]
en: Recently Added
hr_HR: Nedavno dodano

[ctx: #31022]
en: Extended Info
hr_HR: Proširene informacije

[ctx: #31025]
en: Items
hr_HR: Stavke

[ctx: #31030]
en: Enable Kiosk Mode
hr_HR: Omogući Kiosk način

[ctx: #31032]
en: Startup
hr_HR: Pokretanje

[ctx: #31036]
en: Violet
hr_HR: Ljubičasta

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
hr_HR: Vizualizacija Memorirana

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hr_HR: Sortiraj: Uzlazno

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hr_HR: Sortiraj: Silazno

[ctx: #31052]
en: Label
hr_HR: Oznaka

[ctx: #31059]
en: Background
hr_HR: Pozadina

[ctx: #31067]
en: Custom Image
hr_HR: Prilagođena slika

[ctx: #31090]
en: Panel
hr_HR: Pločica

[ctx: #31092]
en: Low List
hr_HR: Mali popis

[ctx: #31093]
en: Big Panel
hr_HR: Veliki panel

[ctx: #31096]
en: Slim List
hr_HR: Uzak popis

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
hr_HR: Uredi pozadinu za vrste medija

[ctx: #31113]
en: Single Image
hr_HR: Jedna slika

[ctx: #31114]
en: Multi Image
hr_HR: Više slika

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
hr_HR: Dodatci teksta skladbe

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
hr_HR: Dodatak za podnapise

[ctx: #31292]
en: items
hr_HR: Stavki

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
hr_HR: Iskorištena memorija:

[ctx: #31322]
en: Aired
hr_HR: Emitiran

[ctx: #31351]
en: Pause
hr_HR: Pauza

[ctx: #31352]
en: Stop
hr_HR: Stani

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
hr_HR: Brzo napred

[ctx: #31354]
en: Rewind
hr_HR: Premotaj

[ctx: #31355]
en: Movie menu
hr_HR: Filmski izbornik

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
hr_HR: Preuzmi prijevod

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
hr_HR: Dostupan je lokalni podnaslov

[ctx: #31500]
en: Live TV
hr_HR: TV u živo

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
hr_HR: Planirano vrijeme

[ctx: #31502]
en: All Movies
hr_HR: Svi filmovi

[ctx: #31503]
en: Add Group
hr_HR: Dodaj grupu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
hr_HR: Preimenuj grupu

[ctx: #31505]
en: Delete Group
hr_HR: Obriši grupu

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
hr_HR: Dostupne[CR]Grupe

[ctx: #31508]
en: Last Updated
hr_HR: Zadnji put ažurirano

[ctx: #31509]
en: Extras
hr_HR: Dodaci

[ctx: #31510]
en: Timer Set
hr_HR: Postavite brojač

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
hr_HR: Prognoza za 36 sati

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
hr_HR: Prognoza za sat

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
hr_HR: Prognoza za vikend

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
hr_HR: Dnevna prognoza

[ctx: #31910]
en: Maps
hr_HR: Karte

[ctx: #31936]
en: TV Shows
hr_HR: TV serije

[ctx: #31954]
en: S
hr_HR: J

[ctx: #31958]
en: Big Panel
hr_HR: Veliki panel

[ctx: #31961]
en: Recently added
hr_HR: Nedavno dodano

[ctx: #31962]
en: Low List
hr_HR: Mali popis

[ctx: #31963]
en: Panel
hr_HR: Pločica

[ctx: #31966]
en: Recommended
hr_HR: Preporučeno

[ctx: #31971]
en: Concerts
hr_HR: Koncerti

[ctx: #31972]
en: Clips
hr_HR: Inserti

[ctx: #31973]
en: E
hr_HR: I

[ctx: #31975]
en: Channels
hr_HR: Kanali

[ctx: #31985]
en: Advanced
hr_HR: Napredno

[ctx: #31987]
en: Random
hr_HR: Naizmjenično

[ctx: #31988]
en: Menu
hr_HR: Izbornik
