KODI Skins - en to hy_AM translation catalogue (26 entries)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
hy_AM: Վերջերս ավելացված

[ctx: #31021]
en: Info
hy_AM: Ինֆո

[ctx: #31025]
en: Items
hy_AM: Պիտույք

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hy_AM: Աճողական

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hy_AM: Նվազող

[ctx: #31059]
en: Background
hy_AM: Ֆոն

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
hy_AM: Երգի բառերի ավելացումներ

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
hy_AM: Օգտագործված է հիշողություն:

[ctx: #31322]
en: Aired
hy_AM: Եթերում է

[ctx: #31351]
en: Pause
hy_AM: Դադար

[ctx: #31352]
en: Stop
hy_AM: Կանգ

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
hy_AM: Առաջ

[ctx: #31354]
en: Rewind
hy_AM: Հետդարձ

[ctx: #31355]
en: Movie menu
hy_AM: Ֆիլմերի ցանկ

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
hy_AM: Ներբեռնել ենթավերնագրերը

[ctx: #31500]
en: Live TV
hy_AM: TV հիմա

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
hy_AM: Նշված ժամանակահատված

[ctx: #31503]
en: Add Group
hy_AM: Ավելացնել խումբ

[ctx: #31504]
en: Rename Group
hy_AM: Վերանվանել խումբը

[ctx: #31505]
en: Delete Group
hy_AM: Ջնջել խումբը

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
hy_AM: Հասանելի[CR]խումբ

[ctx: #31508]
en: Last Updated
hy_AM: Վերջին թարմացումներ

[ctx: #31510]
en: Timer Set
hy_AM: Ժամանակաչափ

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
hy_AM: 36-ժամյա տեսություն

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
hy_AM: Ժամային տեսություն

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
hy_AM: Հանգստյան օրերի տեսություն
