KODI Skins - en to lt_LT translation catalogue (231 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
lt_LT: Paveikslėlių kanalai

[ctx: #31001]
en: Video Channels
lt_LT: Vaizdo kanalai

[ctx: #31002]
en: Music Channels
lt_LT: Muzikos kanalai

[ctx: #31003]
en: Channels Directory
lt_LT: Kanalų katalogas

[ctx: #31005]
en: Cinema
lt_LT: Kino teatras

[ctx: #31006]
en: Shared
lt_LT: Dalijamasi

[ctx: #31007]
en: PleXBMC settings
lt_LT: PleXBMC nustatymai

[ctx: #31008]
en: Go Plex
lt_LT: Eiti į Plex

[ctx: #31009]
en: Go Kodi
lt_LT: Eiti į Kodi

[ctx: #31010]
en: Queue
lt_LT: Eilė

[ctx: #31011]
en: Recently Viewed
lt_LT: Neseniai žiūrėti

[ctx: #31012]
en: Recently Released
lt_LT: Neseniai išleisti

[ctx: #31013]
en: Recently Aired
lt_LT: Neseniai transliuoti

[ctx: #31014]
en: On Deck
lt_LT: Paruošta

[ctx: #31015]
en: Actor Info
lt_LT: Aktoriaus informacija

[ctx: #31016]
en: Director Info
lt_LT: Režisieriaus informacija

[ctx: #31017]
en: Writer Info
lt_LT: Scenaristo informacija

[ctx: #31018]
en: Cover Wrap
lt_LT: Viršelių karusėlė

[ctx: #31019]
en: Enable Rss ticker on main screens (only in list views)
lt_LT: Įjungti RSS naujienas pagrindiniuose ekranuose (tik sąrašo rodiniuose)

[ctx: #31020]
en: Recently Added
lt_LT: Neseniai pridėti

[ctx: #31021]
en: Info
lt_LT: Informacija

[ctx: #31022]
en: Extended Info
lt_LT: Išplėstinė informacija

[ctx: #31023]
en: Similar Movies
lt_LT: Panašūs filmai

[ctx: #31024]
en: MovieDB Users
lt_LT: MovieDB vartotojai

[ctx: #31025]
en: Items
lt_LT: Elementai

[ctx: #31026]
en: Enable manual scrolling for plot & review
lt_LT: Įjungti rankinį siužetų ir apžvalgų slinkimą

[ctx: #31027]
en: Show Plot
lt_LT: Rodyti siužetą

[ctx: #31028]
en: Auto hide music playing infos
lt_LT: Automatiškai slėpti atkuriamos muzikos informaciją

[ctx: #31029]
en: Art Management
lt_LT: Iliustracijų tvarkymas

[ctx: #31030]
en: Enable Kiosk Mode
lt_LT: Įjungti kiosko režimą

[ctx: #31031]
en: Disable media infos in Icon View
lt_LT: Išjungti media informaciją piktogramų rodinyje

[ctx: #31032]
en: Startup
lt_LT: Paleidimas

[ctx: #31033]
en: Startup Screen Type
lt_LT: Paleidimo ekrano tipas

[ctx: #31034]
en: Customize menu items and widgets
lt_LT: Pritaikyti meniu elementus ir valdiklius

[ctx: #31035]
en: Fuchsia
lt_LT: Fuksija

[ctx: #31036]
en: Violet
lt_LT: Violetinė

[ctx: #31037]
en: Highlighted Colors
lt_LT: Paryškintos spalvos

[ctx: #31038]
en: Reset ALL skin settings to default values
lt_LT: Atstatyti VISAS teminės išvaizdos nustatymų numatytąsias reikšmes

[ctx: #31039]
en: Root Folder of Music library
lt_LT: Muzikos bibliotekos šakninis aplankas

[ctx: #31040]
en: Enable CdArt
lt_LT: Įjungti CDArt

[ctx: #31041]
en: Enable Extra Fanart
lt_LT: Įjungti papildomą FanArt

[ctx: #31042]
en: Enable Clear Art
lt_LT: Įjungti skaidrią iliustraciją

[ctx: #31043]
en: Root Folder of cdART Manager library
lt_LT: CDArt tvarkyklės bibliotekos šakninis aplankas

[ctx: #31044]
en: Enable Clear Logo
lt_LT: Įjungti skaidrų logotipą

[ctx: #31045]
en: Customize PleXBMC menu items
lt_LT: Pritaikyti PleXBMC meniu elementus

[ctx: #31046]
en: Startup delay in seconds
lt_LT: Paleidimo uždelsimas sekundėmis

[ctx: #31047]
en: Color Sweep
lt_LT: Spalvų brauktuvas

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
lt_LT: Vizualizacijos išankstinės parinktys

[ctx: #31049]
en: Settings Level
lt_LT: Nustatymų lygis:

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
lt_LT: Rūšiuoti: didėjančiai

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
lt_LT: Rūšiuoti: mažėjančiai

[ctx: #31052]
en: Label
lt_LT: Etiketė

[ctx: #31053]
en: Widget
lt_LT: Valdiklis

[ctx: #31054]
en: Random Movie Fanart
lt_LT: Atsitiktinis filmo FanArt

[ctx: #31055]
en: Random TvShow Fanart
lt_LT: Atsitiktinis TV laidos FanArt

[ctx: #31056]
en: Random Video Fanart
lt_LT: Atsitiktinis vaizdo įrašo FanArt

[ctx: #31057]
en: Random Music Fanart
lt_LT: Atsitiktinis muzikos FanArt

[ctx: #31058]
en: Actual Weather Condition
lt_LT: Esamos oro sąlygos

[ctx: #31059]
en: Background
lt_LT: Fonas

[ctx: #31060]
en: Widgets
lt_LT: Valdikliai

[ctx: #31061]
en: Reset thumbnail
lt_LT: Atstatyti miniatiūrą

[ctx: #31062]
en: Reset background
lt_LT: Atstatyti foną

[ctx: #31063]
en: Reset everything
lt_LT: Atstatyti viską

[ctx: #31064]
en: Set multi image background
lt_LT: Nustatyti kelių atvaizdų foną

[ctx: #31065]
en: Move left
lt_LT: Perkelti į kairę

[ctx: #31066]
en: Move right
lt_LT: Perkelti į dešinę

[ctx: #31067]
en: Custom Image
lt_LT: Savas atvaizdas

[ctx: #31068]
en: Custom Video
lt_LT: Savas vaizdo įrašas

[ctx: #31069]
en: Startup Playlist
lt_LT: Paleidimo grojaraštis

[ctx: #31070]
en: Custom Color
lt_LT: Sava spalva

[ctx: #31071]
en: Random Global Fanart
lt_LT: Atsitiktinis globalus Fanart

[ctx: #31072]
en: Random Picture Fanart
lt_LT: Atsitiktinis paveikslėlių Fanart

[ctx: #31073]
en: Random Clip Fanart
lt_LT: Atsitiktinis klipų Fanart

[ctx: #31074]
en: Random Concert Fanart
lt_LT: Atsitiktinis koncertų Fanart

[ctx: #31075]
en: Enable Studio/Album Label Art
lt_LT: Įjungti studijų/albumų iliustracijas

[ctx: #31078]
en: Select Studio Artwork
lt_LT: Pasirinkti studijų iliustracijas

[ctx: #31079]
en: Select Weather Fanarts Artwork
lt_LT: Pasirinkti orų Fanart iliustracijas

[ctx: #31080]
en: Select Weather Icons Artwork
lt_LT: Pasirinkti orų piktogramų iliustracijas

[ctx: #31081]
en: Select Album Label Artwork
lt_LT: Pasirinkti albumų etikečių iliustracijas

[ctx: #31082]
en: Disable Fanart Backdrops in Pictures
lt_LT: Išjungti Fanart fonus paveikslėliuose

[ctx: #31083]
en: Video decoder
lt_LT: Vaizdo dekoderis

[ctx: #31084]
en: Pixel format
lt_LT: Pikselio formatas

[ctx: #31085]
en: Memory used
lt_LT: Naudojama atminties

[ctx: #31090]
en: Panel
lt_LT: Skydelis

[ctx: #31091]
en: Large List
lt_LT: Didelis sąrašas

[ctx: #31092]
en: Low List
lt_LT: Žemas sąrašas

[ctx: #31093]
en: Big Panel
lt_LT: Didelis skydelis

[ctx: #31094]
en: Banner List
lt_LT: Reklamjuosčių sąrašas

[ctx: #31095]
en: Card List
lt_LT: Kortelių sąrašas

[ctx: #31096]
en: Slim List
lt_LT: Siauras sąrašas

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
lt_LT: Pakeisti foną media įrašo tipui

[ctx: #31113]
en: Single Image
lt_LT: Vienas atvaizdas

[ctx: #31114]
en: Multi Image
lt_LT: Keli atvaizdai

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
lt_LT: Dainų tekstų priedas

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
lt_LT: Subtitrų priedas

[ctx: #31291]
en: Add-on manager
lt_LT: Priedų tvarkyklė

[ctx: #31292]
en: items
lt_LT: elementai

[ctx: #31293]
en: Can not be customized
lt_LT: Neįmanoma pritaikyti

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
lt_LT: Naudojama atminties:

[ctx: #31322]
en: Aired
lt_LT: Transliuotas

[ctx: #31323]
en: Most Loved Tracks
lt_LT: Mylimiausi takeliai

[ctx: #31351]
en: Pause
lt_LT: Pauzė

[ctx: #31352]
en: Stop
lt_LT: Stabdyti

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
lt_LT: Prasukti pirmyn

[ctx: #31354]
en: Rewind
lt_LT: Prasukti atgal

[ctx: #31355]
en: Movie menu
lt_LT: Filmo meniu

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
lt_LT: Atsisiųsti subtitrus

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
lt_LT: Galima vietiniai subtitrai

[ctx: #31390]
en: Ubuntu (Regular)
lt_LT: Ubuntu (įprastas)

[ctx: #31391]
en: Ubuntu (Medium)
lt_LT: Ubuntu (vidutinis)

[ctx: #31392]
en: Ubuntu (Light)
lt_LT: Ubuntu (šviesus)

[ctx: #31393]
en: DejaVuSans (Regular)
lt_LT: DejaVuSans (įprastas)

[ctx: #31394]
en: MC360 (Regular)
lt_LT: MC360 (įprastas)

[ctx: #31395]
en: Arial (Regular)
lt_LT: Arial (įprastas)

[ctx: #31400]
en: Recommended Movies
lt_LT: Rekomenduojami filmai

[ctx: #31401]
en: Recently Added Albums
lt_LT: Neseniai pridėti albumai

[ctx: #31402]
en: Recently Added Concerts
lt_LT: Neseniai pridėti koncertai

[ctx: #31403]
en: Recently Added Clips
lt_LT: Neseniai pridėti muzikiniai klipai

[ctx: #31404]
en: Recently Added Movies
lt_LT: Neseniai pridėti filmai

[ctx: #31405]
en: In Progress Movies
lt_LT: Nebaigti žiūrėti filmai

[ctx: #31406]
en: Random Movies
lt_LT: Atsitiktiniai filmai

[ctx: #31407]
en: Recently Added Episodes
lt_LT: Neseniai pridėti epizodai

[ctx: #31408]
en: In Progress Episodes
lt_LT: Nebaigti žiūrėti epizodai

[ctx: #31409]
en: Random Episodes
lt_LT: Atsitiktiniai epizodai

[ctx: #31410]
en: Random Albums
lt_LT: Atsitiktiniai albumai

[ctx: #31411]
en: Recently Added Concerts
lt_LT: Neseniai pridėti koncertai

[ctx: #31412]
en: In Progress Concerts
lt_LT: Nebaigti žiūrėti koncertai

[ctx: #31413]
en: Random Concerts
lt_LT: Atsitiktiniai koncertai

[ctx: #31414]
en: Recently Added Clips
lt_LT: Neseniai pridėti muzikiniai klipai

[ctx: #31415]
en: In Progress Clips
lt_LT: Nebaigti žiūrėti muzikiniai klipai

[ctx: #31416]
en: Random Clips
lt_LT: Atsitiktiniai muzikiniai klipai

[ctx: #31417]
en: Recommended Episodes
lt_LT: Rekomenduojami epizodai

[ctx: #31418]
en: Most played albums
lt_LT: Daugiausiai klausyti albumai

[ctx: #31500]
en: Live TV
lt_LT: Televizija

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
lt_LT: Suplanuotas laikas

[ctx: #31502]
en: All Movies
lt_LT: Visi filmai

[ctx: #31503]
en: Add Group
lt_LT: Pridėti grupę

[ctx: #31504]
en: Rename Group
lt_LT: Pervadinti grupę

[ctx: #31505]
en: Delete Group
lt_LT: Pašalinti grupę

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
lt_LT: Galimos[CR]grupės

[ctx: #31507]
en: Movies homescreen button opens:
lt_LT: Filmų mygtukas pradiniame ekrane atidaro:

[ctx: #31508]
en: Last Updated
lt_LT: Paskutinis atnaujinimas

[ctx: #31509]
en: Extras
lt_LT: Priedai

[ctx: #31510]
en: Timer Set
lt_LT: Laikmatis nustatytas

[ctx: #31511]
en: Artwork Downloader Solo
lt_LT: Artwork Downloader solo režimas

[ctx: #31512]
en: Artwork Downloader Gui
lt_LT: Artwork Downloader GUI režimas

[ctx: #31513]
en: All Music
lt_LT: Visa muzika

[ctx: #31514]
en: Music homescreen button opens:
lt_LT: Muzikos mygtukas pradiniame ekrane atidaro:

[ctx: #31515]
en: Tv Shows homescreen button opens:
lt_LT: TV laidų mygtukas pradiniame mygtuke atidaro:

[ctx: #31516]
en: All Tv Shows
lt_LT: Visos TV laidos

[ctx: #31517]
en: Defined by General Settings
lt_LT: Nustatyta pagrindinių nustatymų

[ctx: #31518]
en: Random Image
lt_LT: Atsitiktinis atvaizdas

[ctx: #31519]
en: Root Folder for Custom Weather Fanarts
lt_LT: Šakninis savų orų FanArt aplankas

[ctx: #31520]
en: Root Folder for Custom Weather Icons
lt_LT: Šakninis savų orų piktogramų aplankas

[ctx: #31521]
en: Green
lt_LT: Žalia

[ctx: #31522]
en: Amber
lt_LT: Gintarinė

[ctx: #31523]
en: Fuchsia
lt_LT: Fuksija

[ctx: #31524]
en: Indigo
lt_LT: Indigas

[ctx: #31525]
en: Titanium
lt_LT: Titanas

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
lt_LT: 36 valandų prognozė

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
lt_LT: Valandinė prognozė

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
lt_LT: Savaitgalio prognozė

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
lt_LT: Dienos prognozė

[ctx: #31910]
en: Maps
lt_LT: Žemėlapiai

[ctx: #31931]
en: On Deck
lt_LT: Paruošta

[ctx: #31932]
en: Recently viewed shows
lt_LT: Neseniai žiūrėtos laidos

[ctx: #31933]
en: Songs
lt_LT: Dainos

[ctx: #31934]
en: Movies
lt_LT: Filmai

[ctx: #31935]
en: Episodes
lt_LT: Epizodai

[ctx: #31936]
en: TV Shows
lt_LT: TV laidos

[ctx: #31937]
en: Artists
lt_LT: Atlikėjai

[ctx: #31938]
en: Albums
lt_LT: Albumai

[ctx: #31939]
en: Enable text alignment of plots
lt_LT: Įjungti siužetų teksto lygiavimą

[ctx: #31940]
en: Disable OSD in paused video playback
lt_LT: Nerodyti OSD pristabdžius vaizdo įrašo atkūrimą

[ctx: #31941]
en: Highlight first letter while scrolling
lt_LT: Paryškinti pirmą raidę slenkant sąrašą

[ctx: #31942]
en: Similar Artists
lt_LT: Panašūs atlikėjai

[ctx: #31943]
en: Show Info Panel in paused video playback
lt_LT: Rodyti informacinį skydelį pristabdžius vaizdo įrašo atkūrimą

[ctx: #31944]
en: Reset Home Menu ONLY to default values
lt_LT: Atstatyti TIK pradinio ekrano numatytąsias reikšmes

[ctx: #31945]
en: Disable Overlay in Music Playing Screen
lt_LT: Išjungti perdangą muzikos atkūrimo ekrane

[ctx: #31946]
en: Related TMDB Lists
lt_LT: Susiję TMDB sąrašai

[ctx: #31947]
en: Resulting sub menu
lt_LT: Gaunamas submeniu

[ctx: #31948]
en: Home sub menu
lt_LT: Pradinis submeniu

[ctx: #31949]
en: Enable window closing icon
lt_LT: Įjungti lango uždarymo piktogramą

[ctx: #31950]
en: Disable Fanart Backdrops
lt_LT: Išjungti FanArt fonus

[ctx: #31951]
en: Disable Sliding Animations
lt_LT: Išjungti slinkimo animacijas

[ctx: #31952]
en: Disable Pause, FF, RW icons in OSD
lt_LT: Išjungti pauzės, prasukimo pirmyn bei atgal piktogramas OSD lange

[ctx: #31953]
en: Large List
lt_LT: Didelis sąrašas

[ctx: #31955]
en: Display shelf items after a short delay
lt_LT: Rodyti lentynos elementus po trumpo uždelsimo

[ctx: #31956]
en: Get theme
lt_LT: Gauti temą

[ctx: #31957]
en: Hide Update library button from home submenu
lt_LT: Nerodyti bibliotekos atnaujinimo mygtuko pradinio ekrano submeniu

[ctx: #31958]
en: Big Panel
lt_LT: Didelis skydelis

[ctx: #31959]
en: Go fullscreen on music playback
lt_LT: Atkuriant muziką įjungti viso ekrano režimą

[ctx: #31960]
en: Music opens artists
lt_LT: Muzika atidaro atlikėjus

[ctx: #31961]
en: Recently added
lt_LT: Neseniai pridėti

[ctx: #31962]
en: Low List
lt_LT: Žemas sąrašas

[ctx: #31963]
en: Panel
lt_LT: Skydelis

[ctx: #31964]
en: Configure shelf items
lt_LT: Konfigūruoti lentynos elementus

[ctx: #31965]
en: Banner List
lt_LT: Reklamjuosčių sąrašas

[ctx: #31966]
en: Recommended
lt_LT: Rekomenduojami

[ctx: #31967]
en: Enable Home shelf
lt_LT: Įjungti pradinio ekrano lentyną

[ctx: #31968]
en: Show info
lt_LT: Rodyti informaciją

[ctx: #31969]
en: Artist slideshow (requires Artist slideshow add-on)
lt_LT: Atlikėjų skaidrių peržiūra (reikalingas Artist Slideshow priedas)

[ctx: #31970]
en: Push down for Gallery
lt_LT: Paspauskite žemyn, norint atidaryti galeriją

[ctx: #31971]
en: Concerts
lt_LT: Koncertai

[ctx: #31972]
en: Clips
lt_LT: Muzikiniai klipai

[ctx: #31974]
en: Home menu
lt_LT: Pagrindinis meniu

[ctx: #31975]
en: Channels
lt_LT: Kanalai

[ctx: #31976]
en: Home shelf
lt_LT: Pradinio ekrano lentyna

[ctx: #31977]
en: Fast start
lt_LT: Greitas paleidimas

[ctx: #31978]
en: Show library info on Home (totals, unwatched...)
lt_LT: Rodyti bibliotekos informaciją pradiniame ekrane (viso, neperžiūrėta...)

[ctx: #31979]
en: Loading...
lt_LT: Įkeliama...

[ctx: #31980]
en: Hide unwatched and partialy watched marks
lt_LT: Slėpti neperžiūrėtų ar iš dalies peržiūrėtų elementų žymas

[ctx: #31981]
en: Hide watched marks
lt_LT: Slėpti peržiūrėjimo būsenos žymas

[ctx: #31982]
en: Shelf items populate more slowly on some systems. By default, skin waits for them to be ready and presents Home screen afterwards.[CR][CR]This option skips this step and presents Home page immediately. Shelf items will appear with a delay, depending on a speed of your system.
lt_LT: Kai kuriose sistemose lentynos elementai gali būti atvaizduojami lėčiau. Pagal nutylėjimą, teminė išvaizda laukia kol jie bus paruošti ir tada atvaizduoja juos pradiniame ekrane.[CR][CR]Ši parinktis praleidžia šį žingsnį ir atvaizduoja pradinį ekraną iš karto. Lentynos elementai bus atvaizduoti vėliau, priklausomai nuo sistemos spartos.

[ctx: #31983]
en: Choose from menu
lt_LT: Pasirinkti iš meniu

[ctx: #31984]
en: TV Tunes (requires TV Tunes add-on)
lt_LT: TV melodijos (reikalingas TV Tunes priedas)

[ctx: #31985]
en: Advanced
lt_LT: Išplėstiniai

[ctx: #31986]
en: Use default background on Home page
lt_LT: Naudoti numatytąjį foną pradiniame ekrane

[ctx: #31987]
en: Random
lt_LT: Atsitiktinai

[ctx: #31988]
en: Menu
lt_LT: Meniu

[ctx: #31989]
en: Home menu quit button function
lt_LT: Pagrindinio meniu uždarymo mygtuko funkcija

[ctx: #31990]
en: Quit Menu
lt_LT: Išjungimo meniu

[ctx: #31991]
en: Disable background music visualization/video player
lt_LT: Išjungti foninę muzikos vizualizaciją/vaizdo grotuvą

[ctx: #31992]
en: Banner (wide) thumbs
lt_LT: Reklamjuosčių (plačios) miniatiūros

[ctx: #31993]
en: Not used - click to customize
lt_LT: Nenaudojama - spauskite norėdami pritaikyti

[ctx: #31994]
en: Use vertical main menu on Home screen
lt_LT: Naudoti vertikalų pagrindinį meniu pradiniame lange

[ctx: #31995]
en: Home layout
lt_LT: Pradinio ekrano išdėstymas

[ctx: #31996]
en: Big Channel List in OSD
lt_LT: Didelis kanalų sąrašas OSD lange

[ctx: #31997]
en: Ken Burns Effect on backdrops
lt_LT: Ken Burns efektas fone

[ctx: #31998]
en: Use fixed list on Home Menu
lt_LT: Naudoti fiksuotą sąrašą pagrindiniame meniu

[ctx: #31999]
en: Slide to left animations of list views
lt_LT: Sąrašo rodinių slinkimo į kairę animacija
