KODI Skins - en to lv_LV translation catalogue (52 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
lv_LV: Attēlu kanāli

[ctx: #31001]
en: Video Channels
lv_LV: Video kanāli

[ctx: #31002]
en: Music Channels
lv_LV: Mūzikas kanāli

[ctx: #31003]
en: Channels Directory
lv_LV: Kanālu direktorijs

[ctx: #31005]
en: Cinema
lv_LV: Kino

[ctx: #31020]
en: Recently Added
lv_LV: Nesen Pievienotās

[ctx: #31025]
en: Items
lv_LV: Vienumi

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
lv_LV: Vizualizācijas sagataves

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
lv_LV: Kārtot: Augošā secībā

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
lv_LV: Kārtot: Dilstošā secībā

[ctx: #31052]
en: Label
lv_LV: Izdevējs

[ctx: #31059]
en: Background
lv_LV: Fons

[ctx: #31090]
en: Panel
lv_LV: Panelis

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
lv_LV: Dziesmu vārdu pielikums

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
lv_LV: Subtitru papildinājums

[ctx: #31292]
en: items
lv_LV: Vienumi

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
lv_LV: Atmiņa izmantota:

[ctx: #31322]
en: Aired
lv_LV: Ēterā

[ctx: #31351]
en: Pause
lv_LV: Pauze

[ctx: #31352]
en: Stop
lv_LV: Apturēt

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
lv_LV: Patīt uz priekšu

[ctx: #31354]
en: Rewind
lv_LV: Attīt atpakaļ

[ctx: #31355]
en: Movie menu
lv_LV: Filmas izvēlne

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
lv_LV: Lejupielādē subtitrus

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
lv_LV: PIeejami vietējie subtitri

[ctx: #31500]
en: Live TV
lv_LV: Tiešraides TV

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
lv_LV: Ieplānotais laiks

[ctx: #31502]
en: All Movies
lv_LV: Visas filmas

[ctx: #31503]
en: Add Group
lv_LV: Pievienot grupu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
lv_LV: Pārsaukt grupu

[ctx: #31505]
en: Delete Group
lv_LV: Dzēst grupu

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
lv_LV: Pieejamās[CR]grupas

[ctx: #31508]
en: Last Updated
lv_LV: Pēdējie atjaunotie

[ctx: #31510]
en: Timer Set
lv_LV: Taimeris iestatīts

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
lv_LV: 36 stundu prognoze

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
lv_LV: Prognoze ik stundu

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
lv_LV: Prognoze nedēļas nogalei

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
lv_LV: Dienas prognoze

[ctx: #31910]
en: Maps
lv_LV: Kartes

[ctx: #31936]
en: TV Shows
lv_LV: TV Šovi

[ctx: #31954]
en: S
lv_LV: D

[ctx: #31961]
en: Recently added
lv_LV: Nesen pievienoti

[ctx: #31963]
en: Panel
lv_LV: Panelis

[ctx: #31968]
en: Show info
lv_LV: Rādīt informāciju

[ctx: #31971]
en: Concerts
lv_LV: Koncerti

[ctx: #31972]
en: Clips
lv_LV: Klipi

[ctx: #31973]
en: E
lv_LV: A

[ctx: #31975]
en: Channels
lv_LV: Kanāli

[ctx: #31979]
en: Loading...
lv_LV: Ielādē...

[ctx: #31985]
en: Advanced
lv_LV: Papildus

[ctx: #31987]
en: Random
lv_LV: Nejaušs

[ctx: #31988]
en: Menu
lv_LV: Izvēlne
