KODI Skins - en to mi translation catalogue (6 entries)

[ctx: #31052]
en: Label
mi: Tapanga

[ctx: #31059]
en: Background
mi: He Whakamārama

[ctx: #31500]
en: Live TV
mi: TV

[ctx: #31910]
en: Maps
mi: Mahere

[ctx: #31975]
en: Channels
mi: Ngā hongere

[ctx: #31985]
en: Advanced
mi: Arā Atu Anō
