KODI Skins - en to mn_MN translation catalogue (5 entries)

[ctx: #31059]
en: Background
mn_MN: Арын хэсэг

[ctx: #31500]
en: Live TV
mn_MN: ТВ

[ctx: #31954]
en: S
mn_MN: У

[ctx: #31973]
en: E
mn_MN: З

[ctx: #31975]
en: Channels
mn_MN: Сувгууд
