KODI Skins - en to nb_NO translation catalogue (140 entries)

[ctx: #31000]
en: Picture Channels
nb_NO: Bildekanaler

[ctx: #31001]
en: Video Channels
nb_NO: Videokanaler

[ctx: #31002]
en: Music Channels
nb_NO: Musikkanaler

[ctx: #31003]
en: Channels Directory
nb_NO: Kanalmappe

[ctx: #31005]
en: Cinema
nb_NO: Kino

[ctx: #31006]
en: Shared
nb_NO: Delt

[ctx: #31007]
en: PleXBMC settings
nb_NO: PleXMBC innstillinger

[ctx: #31008]
en: Go Plex
nb_NO: Kjør Plex

[ctx: #31009]
en: Go Kodi
nb_NO: Kjør Kodi

[ctx: #31010]
en: Queue
nb_NO: Kø

[ctx: #31011]
en: Recently Viewed
nb_NO: Nylig sett

[ctx: #31012]
en: Recently Released
nb_NO: Nylig utgitt

[ctx: #31013]
en: Recently Aired
nb_NO: Nylig sendt

[ctx: #31014]
en: On Deck
nb_NO: På dekk

[ctx: #31020]
en: Recently Added
nb_NO: Nylig lagt til

[ctx: #31023]
en: Similar Movies
nb_NO: Liknende filmer

[ctx: #31024]
en: MovieDB Users
nb_NO: FilmDB brukere

[ctx: #31025]
en: Items
nb_NO: Elementer

[ctx: #31030]
en: Enable Kiosk Mode
nb_NO: Aktiver kioskmodus

[ctx: #31032]
en: Startup
nb_NO: Oppstart

[ctx: #31038]
en: Reset ALL skin settings to default values
nb_NO: Tilbakestill ALLE skallinnstillinger til standard verdier

[ctx: #31048]
en: Visualization Presets
nb_NO: Visualiseringsforvalg

[ctx: #31049]
en: Settings Level
nb_NO: Innstillingsnivå

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
nb_NO: Sorter: Stigende

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
nb_NO: Sorter: Synkende

[ctx: #31052]
en: Label
nb_NO: Navn

[ctx: #31053]
en: Widget
nb_NO: Miniprogram

[ctx: #31059]
en: Background
nb_NO: Bakgrunnen

[ctx: #31060]
en: Widgets
nb_NO: Miniprogrammer

[ctx: #31062]
en: Reset background
nb_NO: Tilbakestill bakgrunn

[ctx: #31063]
en: Reset everything
nb_NO: Tilbakestill alt

[ctx: #31065]
en: Move left
nb_NO: Flytt venstre

[ctx: #31066]
en: Move right
nb_NO: Flytt høyre

[ctx: #31067]
en: Custom Image
nb_NO: Tilpasset bilde

[ctx: #31068]
en: Custom Video
nb_NO: Tilpasset film

[ctx: #31069]
en: Startup Playlist
nb_NO: Oppstart spilleliste

[ctx: #31070]
en: Custom Color
nb_NO: Tilpasset farge

[ctx: #31091]
en: Large List
nb_NO: Stor liste

[ctx: #31092]
en: Low List
nb_NO: Lav liste

[ctx: #31093]
en: Big Panel
nb_NO: Stort panel

[ctx: #31094]
en: Banner List
nb_NO: Bannerliste

[ctx: #31096]
en: Slim List
nb_NO: Smal Liste

[ctx: #31110]
en: Edit Background for Media Type
nb_NO: Endre bakgrunn for medietype

[ctx: #31113]
en: Single Image
nb_NO: Enkeltbilde

[ctx: #31114]
en: Multi Image
nb_NO: Multibilde

[ctx: #31132]
en: Lyrics Add-on
nb_NO: Sangtekst tillegg

[ctx: #31133]
en: Subtitle Add-on
nb_NO: Undertekst tillegg

[ctx: #31291]
en: Add-on manager
nb_NO: Utvidelsebehandler

[ctx: #31292]
en: items
nb_NO: Elementer

[ctx: #31293]
en: Can not be customized
nb_NO: Kan ikke tilpasses

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
nb_NO: Brukt minne:

[ctx: #31322]
en: Aired
nb_NO: Sendt

[ctx: #31352]
en: Stop
nb_NO: Stopp

[ctx: #31353]
en: Fast Forward
nb_NO: Spol framover

[ctx: #31354]
en: Rewind
nb_NO: Spol bakover

[ctx: #31355]
en: Movie menu
nb_NO: Filmmeny

[ctx: #31356]
en: Download Subtitles
nb_NO: Hent undertekster

[ctx: #31357]
en: Local subtitle available
nb_NO: Lokal undertekst tilgjengelig

[ctx: #31400]
en: Recommended Movies
nb_NO: Anbefalte filmer

[ctx: #31401]
en: Recently Added Albums
nb_NO: Siste innlagte album

[ctx: #31402]
en: Recently Added Concerts
nb_NO: Siste innlagte konserter

[ctx: #31403]
en: Recently Added Clips
nb_NO: Siste innlagte klipp

[ctx: #31404]
en: Recently Added Movies
nb_NO: Siste innlagte filmer

[ctx: #31406]
en: Random Movies
nb_NO: Tilfeldige filmer

[ctx: #31407]
en: Recently Added Episodes
nb_NO: Siste innlagte episoder

[ctx: #31409]
en: Random Episodes
nb_NO: Tilfeldige episoder

[ctx: #31410]
en: Random Albums
nb_NO: Tilfeldige album

[ctx: #31411]
en: Recently Added Concerts
nb_NO: Siste innlagte konserter

[ctx: #31413]
en: Random Concerts
nb_NO: Tilfeldige konserter

[ctx: #31414]
en: Recently Added Clips
nb_NO: Siste innlagte klipp

[ctx: #31416]
en: Random Clips
nb_NO: Tilfeldige klipp

[ctx: #31417]
en: Recommended Episodes
nb_NO: Anbefalte episoder

[ctx: #31418]
en: Most played albums
nb_NO: Mest spillte album

[ctx: #31501]
en: Scheduled Time
nb_NO: Planlagt tid

[ctx: #31502]
en: All Movies
nb_NO: Alle filmer

[ctx: #31503]
en: Add Group
nb_NO: Legg til gruppe

[ctx: #31504]
en: Rename Group
nb_NO: Gi nytt navn på gruppe

[ctx: #31505]
en: Delete Group
nb_NO: Slett gruppe

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
nb_NO: Ledige[CR]Grupper

[ctx: #31507]
en: Movies homescreen button opens:
nb_NO: Filmknappen på startskjermen åpner:

[ctx: #31508]
en: Last Updated
nb_NO: Sist oppdatert

[ctx: #31509]
en: Extras
nb_NO: Annet

[ctx: #31510]
en: Timer Set
nb_NO: Tidtaker stilt

[ctx: #31513]
en: All Music
nb_NO: All musikk

[ctx: #31518]
en: Random Image
nb_NO: Tilfeldig bilde

[ctx: #31521]
en: Green
nb_NO: Grønn

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
nb_NO: 36-timersvarsel

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
nb_NO: Time for time

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
nb_NO: Helgevarsel

[ctx: #31904]
en: Daily Forecast
nb_NO: Langtidsvarsel

[ctx: #31910]
en: Maps
nb_NO: Kart

[ctx: #31931]
en: On Deck
nb_NO: På dekk

[ctx: #31933]
en: Songs
nb_NO: Sanger

[ctx: #31934]
en: Movies
nb_NO: Filmer

[ctx: #31935]
en: Episodes
nb_NO: Episoder

[ctx: #31936]
en: TV Shows
nb_NO: TV-Serier

[ctx: #31937]
en: Artists
nb_NO: Artister

[ctx: #31938]
en: Albums
nb_NO: Album

[ctx: #31942]
en: Similar Artists
nb_NO: Lignende artister

[ctx: #31953]
en: Large List
nb_NO: Stor liste

[ctx: #31955]
en: Display shelf items after a short delay
nb_NO: Vis hylleelementer etter en kort forsinkelse

[ctx: #31956]
en: Get theme
nb_NO: Hent tema

[ctx: #31957]
en: Hide Update library button from home submenu
nb_NO: Gjem oppdater-bibliotek knappen på startskjermen

[ctx: #31958]
en: Big Panel
nb_NO: Stort panel

[ctx: #31959]
en: Go fullscreen on music playback
nb_NO: Kjør fullskjerm ved musikkavspilling

[ctx: #31960]
en: Music opens artists
nb_NO: Musikkpanelet åpner artistliste

[ctx: #31961]
en: Recently added
nb_NO: Nylig lagt til

[ctx: #31962]
en: Low List
nb_NO: Lav liste

[ctx: #31964]
en: Configure shelf items
nb_NO: Konfigurér hyllelementer

[ctx: #31965]
en: Banner List
nb_NO: Bannerliste

[ctx: #31966]
en: Recommended
nb_NO: Anbefalt

[ctx: #31967]
en: Enable Home shelf
nb_NO: Bruk hylle på startskjermen

[ctx: #31968]
en: Show info
nb_NO: Vis informasjon

[ctx: #31969]
en: Artist slideshow (requires Artist slideshow add-on)
nb_NO: Bildevisning av artist (krever Artist slideshow utvidelsen)

[ctx: #31970]
en: Push down for Gallery
nb_NO: Trykk ned for galleri

[ctx: #31971]
en: Concerts
nb_NO: Konserter

[ctx: #31972]
en: Clips
nb_NO: Snutter

[ctx: #31973]
en: E
nb_NO: Ø

[ctx: #31974]
en: Home menu
nb_NO: Startmeny

[ctx: #31975]
en: Channels
nb_NO: Kanaler

[ctx: #31976]
en: Home shelf
nb_NO: Hjemmehylle

[ctx: #31977]
en: Fast start
nb_NO: Rask start

[ctx: #31978]
en: Show library info on Home (totals, unwatched...)
nb_NO: Vis biblioteket på startskjermen (antall, usette...)

[ctx: #31979]
en: Loading...
nb_NO: Laster...

[ctx: #31980]
en: Hide unwatched and partialy watched marks
nb_NO: Skjul merker for usett og delevis-sett

[ctx: #31981]
en: Hide watched marks
nb_NO: Skjul merker på sette

[ctx: #31982]
en: Shelf items populate more slowly on some systems. By default, skin waits for them to be ready and presents Home screen afterwards.[CR][CR]This option skips this step and presents Home page immediately. Shelf items will appear with a delay, depending on a speed of your system.
nb_NO: Hylleelementer fylles sakte på noen systemer. Som standard, så venter skallet på at de er klare før de vises på hjemmeskjermen.[CR][CR]Dette valget opphever dette og viser elementer med det samme. Eventuell forsinkelse av hylleelementer avhenger av ditt systems hastighet.

[ctx: #31983]
en: Choose from menu
nb_NO: Velg fra menyen

[ctx: #31984]
en: TV Tunes (requires TV Tunes add-on)
nb_NO: TV Tunes (krever TV Tunes utvidelsen)

[ctx: #31985]
en: Advanced
nb_NO: Avansert

[ctx: #31986]
en: Use default background on Home page
nb_NO: Bruk standard bakgrunn på startskjermen

[ctx: #31987]
en: Random
nb_NO: Tilfeldig

[ctx: #31988]
en: Menu
nb_NO: Meny

[ctx: #31989]
en: Home menu quit button function
nb_NO: Funksjon for avsluttknappen på startmenyen

[ctx: #31990]
en: Quit Menu
nb_NO: Avsluttmeny

[ctx: #31992]
en: Banner (wide) thumbs
nb_NO: Brede miniatyrbilder (Banner)

[ctx: #31993]
en: Not used - click to customize
nb_NO: Ikke i bruk - klikk for å tilpasse

[ctx: #31994]
en: Use vertical main menu on Home screen
nb_NO: Bruk vertikal startmeny

[ctx: #31995]
en: Home layout
nb_NO: Hjemmeoppsett

[ctx: #31996]
en: Big Channel List in OSD
nb_NO: Stor kanalliste i OSD
